chrome-extensions-ads.png
تصویر: گوگل

گوگل راه اندازی کرده است در این هفته یک برنامه افزودنی Chrome که نشان می دهد چگونه بسیاری از تبلیغات در حال لود شده در هر صفحه وب چه تبلیغ یا آگهی شرکت های فن آوری در حال حاضر بر روی صفحه و چه کاربر داده شده است استفاده می شود برای نشان دادن تبلیغات شخصی شده ،

پسوند نام تبلیغات شفافیت نور افکن در دسترس است در رسمی فروشگاه وب Chrome.

گوگل گفت: از آن منتشر فرمت آن را آسان تر برای کاربران برای درک چگونگی تبلیغات نشان داده شده است. این شرکت پیش از این نشان داد اطلاعات در مورد خود و تبلیغات از طریق “چرا این آگهی” لینک های جاسازی شده در هر آگهی, اما این تبلیغات گوگل-مکانیزم خاصی.

جدید تبلیغات شفافیت نور افکن فرمت ساخته شده در اطراف یک API جدید به نام “Ad افشای طرح” است که باعث ایجاد یک سیستم که از طریق آن تبلیغ می تواند افشای چگونه تبلیغات خود را کار می کنند.

در حال حاضر افزونه Chrome نیش ترمزی میزند اطلاعات درباره گوگل آگهی افشای طرح را نشان می دهد و آن را در داخل پسوند اما گوگل امیدوار است که دیگر تبلیغ به زودی افشا مشابه API/طرح برای سیستم های خود را به فرمت قابل استفاده در حالی که همچنین کمک به تنظیم کاربران در ذهن سهولت در مورد چگونه و چرا آنها در حال دیدن تبلیغات خاص.

هر آن دستی در حال حاضر در حال گسترش نشان می دهد اطلاعاتی مانند:

 • اطلاعات دقیق در مورد تبلیغات بر روی صفحه وب از جمله چگونه بسیاری از تبلیغات بر روی صفحه است.
 • لیستی از آگهی دهندگان مسئول برای خدمت به تبلیغات در صفحه. این شرکت ها در خدمت تبلیغات و یا ارائه این آگهی از تکنولوژی برای کمک به تبلیغات ظاهر می شود بر روی این صفحه.
 • دلایل چرا تبلیغات نشان داده شده در یک صفحه. ترکیبی از چند عامل است که تصمیم می گیرید که آگهی نشان داده خواهد شد در یک صفحه:
  • شما جمعیت: ممکن است شامل سن و اطلاعات دیگر (ارائه شده توسط شما و یا استنباط).
  • کمپین بازاریابی: مراجعه به وب سایت تبلیغ کننده اضافه شده شما به یک کمپین بازاریابی.
  • مکان شما: عمومی: گسترده محل مانند کشور یا شهر.
  • مکان شما: خاص: خاص خود را محل.
  • منافع خود را: موضوعات مرتبط با وب سایت شما بازدید کرده اند و یا منافع شما ارائه شده است.
  • متن: موضوعات نشان داده شده است برای هر کسی که بازدید از این صفحه.
  • اطلاعات دیگر: تمام دلایل دیگر.

علاوه بر این شرکت هایی که در خدمت تبلیغات به طور مستقیم به فرمت را نیز به لیست شرکت ها در ad tech کسب و کار به طور کلی از جمله شرکت های در حال بارگذاری رسانه های اجتماعی, دکمه های وب سایت تجزیه و تحلیل ترافیک و یا ردیابی اسکریپت در صفحه.

برای هر یک از این قابل مشاهده در نهادهای بخش گوگل خواهد شد و همچنین لینک به هر شرکت سیاست حفظ حریم خصوصی که در آن هر شرکت لیست اطلاعات آنها را جمع آوری در مورد کاربران و چگونه آنها را ذخیره داده ها.

بخشی از یک تلاش گسترده

این فرمت منتشر شد در این هفته بخشی از یک تلاش گسترده در گوگل به وصله پینه کردن تبلیغات اکوسیستم و به دست آوردن مجدد اعتماد کاربران.

با شروع بهار 2019 گوگل بر روی یک طرح برای تغییر اصول تبلیغات وب سایت.

به عنوان مسدود کننده های آگهی پسوند مرورگر محبوب تر شد و بیشتر مرورگرها آغاز شد استقرار ساخته شده است در ویژگی های برای جلوگیری از ردیابی و کاربر انگشت نگاری اسکریپت گوگل دیدم نوشتن بر روی دیوار — که وب شد و به سمت یک وضعیت که در آن تبلیغات خواهد بود مسدود شده در اکثر مرورگرها و وب سایت ها بسته به نوع تبلیغات و در نهایت به آرامی می میرند فاقد مناسب درآمد.

گوگل برنامه ای برای جلوگیری از آینده adpocalypse متمرکز در برخورد با فن آوری های قدیمی تر که فعال سمی آگهی اکوسیستم ما امروز و معرفی امکانات جدید.

اولین چیزی که گوگل انجام داد این بود که فاز دور کوکی های شخص ثالث یک تکنولوژی است که اجازه تبلیغ برای ردیابی کاربران در سراسر مرورگرها با دقت باور نکردنی.

دوم گوگل مستقر ساخته شده در ad blocker به کروم یک آگهی مسدود کننده که نمی بلوک تبلیغات در تمام وب سایت, اما تنها در بدرفتار هستند.

به عنوان جایگزین برای امروز ad tech گوگل اعلام کرد در سال 2019 حریم خصوصی گودال ماسهبازی یک تکنولوژی جدید به تواند به کروم که کار با به اشتراک گذاشتن اطلاعات کافی در مورد کاربران به طوری تبلیغ می تواند سازماندهی کاربران به گروه های عمومی اما نه به اندازه کافی به مفصل ایجاد پروفایل های فردی در مورد هر کاربر (به عنوان مثال “این کاربر دوست دارد اتومبیل های ورزشی” به جای “این کاربر بازدید BMW و مک لارن وب سایت 20 ساعت پیش”).

بیشتر گوگل همچنین اعلام کرد یکی دیگر از فناوری جدید به نام حریم خصوصی بودجه است که کار را با محدود کردن تعداد دفعات تبلیغ می تواند پرس و جو اطلاعات در مورد جزئیات کاربر از مرورگر رابط های برنامه کاربردی.

جدید اعتماد رمز API

این هفته گوگل نیز رسما اعلام کرد که دیگر حریم خصوصی جدید-دوستانه API مهندسین خود کار کرده اند در بخشی از این طرح برای بهتر آگهی اکوسیستم.

به نام اعتماد رمز API این است که یک مرورگر جدید و تکنولوژی که می آید به آدرس یک مشکل است که ظاهر خواهد شد هنگامی که پشتیبانی از کوکی های شخص ثالث حذف شده است به طور کامل.

ناشناخته به بسیاری از علاوه بر ردیابی کاربران در سراسر وب و کوکی های شخص ثالث نیز ایده آل ضد تقلب و ضد ربات تشخیص سیستم.

جدید اعتماد رمز API خواهد شد و کار به عنوان یک جایگزین با تولید منحصر به فرد cryptographically-امضا نشانه برای هر کاربر که تبلیغ نمی توانید استفاده کنید برای ردیابی اما صاحبان وب سایت هنوز هم می تواند دسترسی به تعیین اگر یک کاربر یک ربات یا شخص واقعی است.

این API است که هنوز هم در آثار و گوگل منتشر شده مقدمه به فن آوری های جدید در وب سایت خود را.dev وبلاگ ماه گذشته در مورد ZDNet خوانندگان می خواهید به یادگیری بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im