گوگل صفحه اصلی: 9 چیزهای ساده آن را هنوز هم نمی تواند انجام دهد اما الکسا می – CNET


google-home-nest-mini-1496

گوگل لانه مینی جایگزین Google صفحه اصلی مینی در سال گذشته و گل آلود آبهای گوگل نام تجاری و حتی بیشتر (نگاه کنید هیچ. 4).

جیمز مارتین/CNET

از آنجا که اصلی گوگل, خانه هوشمند, بلندگو برای اولین بار عرضه کرده اند و به احساس غول جستجو را تاخت و تاز به خانه های هوشمند گیر کرده بازی گرفتن تا با آمازون الکسا دستیار و اکو بلندگو. اما این دیدگاه تغییر قابل ملاحظه ای در سال های اخیر به گوگل اضافه شده است کشت مدتها در انتظار امکانات — که برخی از الکسا در حال حاضر برخی از آن هنوز هم نمی کند. نه به ذکر است, گوگل در حال حاضر به فروش می رساند برخی از مهمترین نفس زنده هوشمند صفحه نمایش (لانه Hub و لانه Hub Max) و جای تعجب طیف کامل مینی بلندگو (لانه مینی) موجود است.

به عبارت دیگر گوگل صفحه اصلی ($99 در Crutchfield) است و دیگر فقط یک خانه هوشمند مدعی اما واجد شرایط رهبر بازار و — در بیشتر قسمت ها-ما طرفداران. بنابراین فکر می کنم از این به عنوان بیشتر از یک لیست از ویژگی های ما در نهایت امید به دیدن از فهرست لباس های شسته شده از peeves حیوان خانگی من, قولنج و شکایت در مورد گوگل صفحه اصلی اکوسیستم (هر چند که ما باید برخی از کسانی که بیش از حد).

هیچ پلت فرم بی عیب و نقص است اما گوگل در صفحه اصلی (و یا Google Nest) می تواند لبه فقط کمی نزدیک تر به کمال اگر آن را نشانی از این نه کمی bugbears. (به علاوه چند راه برای کار در اطراف برخی از مشکلات.)

google-maps-logo-4443

گوگل می داند که در آن شما هستند و به هر حال پس چرا اجازه نمی دهد شما باعث Google صفحه اصلی اقدامات خود را بر اساس محل سکونت?

آنجلا Lang/CNET

1. گوگل خانه هنوز هم نمی تواند ماشه عمل بر اساس مکان خود را

اگر تنها وجود دارد برخی از راه جادویی برای ایجاد اسباب بازی های خود را انجام مناقصه خود را بدون نیاز به در واقع می گویند هر چیزی. وجود دارد و این که چرا آمازون الکسا برتری در اتوماسیون در راه Google صفحه اصلی هنوز هم می افتد کوتاه: الکسا پشتیبانی از محل باعث. به عبارت دیگر آمازون دستیار دیجیتال آهنگ های موقعیت GPS خود را و می تواند آتش خاموش و عملیات (کنترل خانه هوشمند, اسباب بازی, بازی, موسیقی, خوش آمدید شما در صفحه اصلی و غیره.) بر اساس جایی که شما هستند.

در حال حاضر اگر شما می خواهید گوگل خانه به نوبه خود بر روی چراغ هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی (و یا زمانی که شما ترک) و یا انجام هر گونه اقدام بر اساس مکان خود را, شما باید به آن را بگویید با یک فرمان صوتی. چه حتی بیشتر آزار دهنده است که گوگل آشیانه آموزش ترموستات دارای یک صفحه اصلی/دور حالت است که با استفاده از-شما حدس زده آن-محل باعث به نوبه خود گرما و یا تهویه مطبوع بالا یا پایین.

به علاوه گوگل در حال حاضر می داند که در آن شما در همه زمان ها به هر حال پس چرا اضافه نمی کنید? در حال حاضر بهترین شما می توانید انجام دهید این است که سنگ فرش با هم یک محل سکونت مبتنی بر عمل با استفاده از, اگر, این, پس از آن که نام IFTTT.

2. شما باید به فریاد!

اگر شما چندین گوگل خانه هوشمند بلندگو و به شما در تنظیم زنگ هشدار تایمر یا در یکی از آنها تنها راه برای خاموش کردن آن با یک فرمان صوتی است که با صحبت کردن به بلندگو شما آن را بر روی. مطمئن شوید که وجود دارد چند راه حل (از جمله فریاد در آن) اما الکسا می داند که دیگر سخنران متصل به حساب همان صدایی است بنابراین چرا گوگل ؟

apple-wwdc-2017-homepod-4138

اپل HomePod می توانید موسیقی را به طور مستقیم از اپل موسیقی اما تا کنون گوگل خانه هنوز هم نمی تواند.

جیمز مارتین/CNET

3. دریافت بیش از رقابت با اپل در حال حاضر

ما آن را دریافت کنید — اپل و گوگل در حال سوء نیت frenemies اما از آن زمان به باز کردن بیشتر. شما می توانید با استفاده از هر تعداد از جریان موسیقی خدمات گوگل دستگاه های خانگی و حتی برخی از غیر گزینه های گوگل مانند Spotify در به طور پیش فرض خود را.

اما تنها راه برای لوله اپل موسیقی گوگل برای شما خانه هوشمند بلندگو است که توسط آن بازی در یک دستگاه سازگار با پس از اتصال به صفحه اصلی Google با بلوتوث. که پس از سال 2010. اگر شما می توانید استریم موسیقی اپل در سامسونگ تلویزیون این روزها, شما باید قادر به انجام آن با Google صفحه اصلی بیش از حد. برای افرادی مانند من که با استفاده از اپل و گوگل محصولات و خدمات محروم از ابزارهای غیر ضروری درد.

4. گوگل خانه ؟ لانه ؟ رفع نامگذاری لطفا

اجازه دهید رول-تماس: تاپیک Google Home Max لانه مینی لانه Hub و لانه Hub حداکثر. پس از آن وجود دارد قطع اصلی گوگل صفحه اصلی بلندگو (اخم نمی, به نظر می رسد جایگزینی در راه است — در زیر لانه بنر) اصلی صفحه اصلی Google Mini (30 دلار در Best Buy) (جایگزین به روز رسانی لانه مینی) و گوگل Hub (rebranded لانه Hub).

اشتباه گرفته ؟ بنابراین ما می باشد.

آن را حس می کند که گوگل می خواهید به برابر لانه اش خط ترموستات هوشمند, دوربین های امنیتی و دیگر خانه های هوشمند دستگاه به گوگل صفحه اصلی پلت فرم (یا بالعکس). اما انجام این کار یک دستگاه در یک زمان شکسته است صف برندسازی و مخلوط کردن نامگذاری. برای مثال “لانه صفحه اصلی” ندارد اما “گوگل آشیانه” است.

dsc3533-01-4

اگر شما زمزمه به الکسا در آمازون اکو آن را زمزمه بازگشت به شما. ما فقط آرزو گوگل دستیار می تواند همین کار را در Google صفحه اصلی.

تایلر Lizenby/CNET

5. Pssst! گوگل صفحه اصلی نمی تواند زمزمه

بله گوگل صفحه اصلی دارای حالت شب است که کاهش سخنران حجم برنامه ریزی شده در طول زمان از روز اما به معنای واقعی کلمه همه آن را ندارد — می زند و آن را یک زن و شوهر از شکاف. آیا شما می دانید آنچه در الکسا می توانید انجام دهید ؟ اگر شما زمزمه فرمان به الکسا الکسا به معنای واقعی کلمه زمزمه بازگشت. نه تنها که الکسا به نظر می رسد بیشتر, خوب, انسان, زمزمه است لیگ کمتر نامطلوب زمانی که بچه ها و یا یک شریک در حال خواب و یا شما فقط می خواهید برای لذت بردن از برخی از زمان آرام.

6. سلام گوگل می توانید با ما تماس بگیرید شما چیز دیگری است ؟

اپل سیری و آمازون دارای الکسا. مایکروسافت — کورتانا. حتی سامسونگ بیکسبی. اما گوگل ؟ گوگل فقط… گوگل. ما آن را دریافت کنید-شما نمی توانید فقط هر کلمه یک ویک کلمه. دستیاران دیجیتال به طور تصادفی شیب به مکالمات در نظر گرفته شده برای آنها را اغلب به اندازه کافی به آن را هر زمان که شما چیزی می گویند به اندازه کافی نزدیک مانند “هی بو بو,” “OK صرفه” و حتی “خوب فرزندان.”

در واقع شما می توانید با استفاده از صفحه اصلی گوگل را کمی کمتر از کامل گوش به فوت و فن آن را به پاسخ دادن به آن جایگزین و بیشتر (“کوکائین نوعی سگ پشمالوی باهوش” هر کسی؟), اما آن را خوب خواهد بود اگر گوگل حداقل ارائه گزینه های. یک بار دیگر, الکسا می توانید. فراتر از فقط نام خود را در الکسا می توانید پاسخ به “کامپیوتر” “آمازون” یا “اکو”. OK گوگل ؟

amazon-echo-aux-out-jack

آمازون Echos یک پورت صوتی اما گوگل در صفحه اصلی می توانید تنها با اتصال به یک سخنران خارجی سیستم با استفاده از بلوتوث.

رأی Crist/CNET

7. که در آن جک صوتی?

آمازون پژواک (65 میلیارد دلار در فروشگاه گوگل) فیزیکی خروجی استریو و پورت که به شما اجازه سیم آنها را به یک بزرگتر, بهتر, با صدای استریو سیستم. تنها راه برای اتصال به گوگل صفحه اصلی به سخنرانان دیگر این است که با بلوتوث که فقط نمی کاملا به عنوان با کیفیت بالا از یک سیگنال. اما چرا هر کسی که می خواهید برای اتصال بلندگو به یکی دیگر از بلندگو ؟

اول به عنوان دور به عنوان هوشمند بلندگو تکنولوژی آمده های گوگل, خانه ها (و آمازون پژواک و اپل HomePods ($299 در اپل)) — حتی ultra-premium دستگاه های مانند گوگل صفحه اصلی حداکثر — واقعا نمی تواند در رقابت با بالا پایان دنده مانند CNET بهترین بلندگو قفسه کتاب برای 2020 Elac اولین 2.0 B6.2. چرا نمی شما می خواهید برای قرار دادن گوگل دستیار یک قاتل بوز سیستم ؟

8. گوگل دستیار باید در خانه نشستن برای شما

با هوشمند بلندگو کسی که همیشه در خانه است. مراسم آشتی ترتیب دادند. اگر گوگل دستیار در حال رفتن به سالن در اطراف خانه در تمام طول روز به هر حال آن را نیز ممکن است نگه داشتن چشم (err گوش) در همه چیز بیش از حد ، سال گذشته آمازون راه اندازی الکسا گارد که گوش برای فعالیت های مشکوک — مانند یک پنجره شکستن — هنگامی که شما در خانه نیست. آن را نمی ممکن است به عنوان قوی به عنوان یک گروه اختصاص داده های سیستم های امنیتی, اما آن را هنوز هم بهتر از فقط نشسته وجود دارد در حالی که سارق خالی کردن جعبه طلا و جواهر خود را.

google-rcs-messaging-prompt

جدید گوگل, پیام, برنامه اجازه می دهد تا دستگاه های آندروید ارسال iMessage-مانند پیام های متنی به سایر کاربران آندروید اما گوگل صفحه اصلی هنوز حتی نمی توانید ارسال اساسی اس ام اس.

Jason Cipriani/CNET

9. شما هنوز هم می تواند ارسال پیام های متنی با Google صفحه اصلی

به طور جدی ؟ شما می توانید با اتصال تلفن خود را (حتی اگر آن را در آی فون!) و برقراری تماس از صفحه اصلی گوگل پس چرا هیچ پیام متن? الکسا می توانید رسیدگی اس ام اس آیا گوشی شما در آی فون یا آندروید است. و اپل HomePod می توانید ارسال اس ام اس یا iMessages اگر شما استفاده از آی فون. گوگل به تازگی معرفی شده پیام های گوگل (فکر می کنم iMessage برای اندروید) پس چرا آنها نمی اضافه کردن برنامه به صفحه اصلی Google رمز و راز است. امیدوارم گوگل می شود این پیام هر چند (و ما نمی سمت چپ بخوانید) هر چه زودتر به جای بعد.

با وجود این کاستی گوگل در صفحه اصلی دریافت بیش از فقط چند چیز درست است. اتمام این پنج چیز گوگل خانه می توانید انجام دهید که الکسا و سیری نمی تواند. و در اینجا یکی دیگر از پنج چیز گوگل خانه بهتر از رقابت است. واقعا خود را نیشگون گرفتن و کشیدن صفحه اصلی گوگل برای بهترین تجربه شما باید سعی کنید با تغییر این پنج تنظیمات — شما آن را پشیمانی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>