صفحه اصلی Google: 5 راه خود را هوشمند بلندگو ویز است با کلمات – CNET


google home crossword puzzle

گوگل خانه می تواند کمک به شما در خرج کردن اگر شما گیر در یک سرنخ جدول کلمات متقاطع.

دیل اسمیت/CNET

گوگل صفحه اصلی ($99 در Crutchfield) می داند هزاران نفر از دستورات صوتی, اما آیا شما می دانید آن می تواند کمک به شما برنده شدن در دستمالی کردن? و یا اگر شما تا کنون شده است در گیر یک crossword clue, گوگل, خانه ممکن است قادر به گرفتن شما unstumped. و حتی اگر این نوع no-brainer گوگل, صفحه اصلی شما یاد می دهد چگونه به طلسم فقط در مورد هر کلمه در واژگان — حتی آنهایی که بزرگ مانند antidisestablishmentarianism.

اما اگر شما حتی نمی دانید که چگونه به تلفظ سوم-طولانی ترین کلمه در زبان انگلیسی چه رسد به آنچه در آن به معنی? گوگل خانه می تواند به شما کمک کند با آن ، صفحه اصلی Google مثبت انباشته با انواع مهارت های زبانی است که می تواند کمک به شما املا یا تلفظ کلمات پیدا کردن تعاریف مترادف و متضاد و همچنین ترجمه به و از زبان های دیگر.

و اگر شما حق پرسش های گوگل, صفحه اصلی نیز می تواند گاهی اوقات به شما کمک کند حل پازل کلمه. در اینجا پنج راه سرگرم کننده گوگل خانه می تواند به شما کمک کند کشف کلمات و زبان-و شاید حتی خود را بهبود دستمالی کردن بازی.

google home nest hub spelling with owl

درخواست گوگل از صفحه اصلی به طلسم حتی پیچیده ترین کلمات-مانند antidisestablishmentarianism — و از آن خواهد شد. جایزه اگر شما یک لانه Hub یا لانه Hub Max که نمایش داده خواهد شد این کلمه در حالی که خواندن آن نامه.

دیل اسمیت/CNET

1. صفحه اصلی Google می تواند طلسم آن را برای شما

این یک Catch-22 عملا به عنوان قدیمی به عنوان زبان خود را: اگر شما نمی توانید به طلسم یک کلمه شما باید به آن نگاه کنید تا — اما چگونه شما آن را نگاه کنید تا اگر شما نمی توانید آن املا? با تشکر از شگفتی های تشخیص گفتار گوگل, صفحه اصلی شما می توانید شکستن رایگان از این زبانی در تناقض است.

از ساده (“هی, Google, how do you spell ‘عجیب و غریب؟'”) به والا (“استحاله” “سرافین,” “Santeria است”) صفحه اصلی گوگل می تواند طلسم فقط در مورد هر کلمه شما را در آن پرتاب اگر شما فقط بخواهید.

2. گوگل صفحه اصلی می توانید صدای آن را برای شما بیش از حد

گوگل خانه است فقط به عنوان به خوبی در حل این مشکل را در مقابل — هنگامی که شما مواجه می شوند یک کلمه و هیچ سرنخی که چگونه به آن می گویند — اما شما باید بسیار دقیق در مورد چگونه شما بخواهید. کلید باعث Google صفحه اصلی برای تلفظ صحیح یک کلمه برای گفتن “OK, Google, شما چگونه تلفظ…” و به دنبال آن آهسته اما پیوسته املای کلمه (“C-در” “فراموش-G”یک-T-I-D-IS-E-S-T-A-B-L-IS-H-من-N-T-A-R-من-یک-است-م”).

dsc-0818

گیر در یک کلمه شما نمی دانید که چگونه به تلفظ کنند? طلسم آن را برای گوگل صفحه اصلی را یاد بگیرند.

آنجلا Lang/CNET

کلیدی در اینجا این است که شما مجبور به درخواست گوگل خانه “تلفظ” کلمه. اگر شما فقط بپرسید: “چگونه می توانم به شما می گویند [کلمه]?” شما ممکن است یا ممکن است پاسخ شما به دنبال.

3. گوگل صفحه اصلی:: فرهنگ لغت و اصطلاحنامه

شما باید کمی بیشتر راه گریز در چگونه شما درخواست گوگل برای این تعاریف از کلمات است. شما می توانید می گویند “هی گوگل چه تعریفی از ‘cat?'” یا “چه antidisestablishmentarianism چیست؟” شما حتی می توانید با صراحت بپرسید, “OK, Google, چه گرو?”

همان می رود برای اصطلاحنامه نوشته است. به صورت مترادف شما می توانید بپرسید “چه کلمه ای دیگر برای ‘فشار?'” یا “چه راه دیگری برای گفتن” دوست دارم؟'” برای کلمات با مخالف معانی فقط بگو چه مخالف ‘فشار?'” یا “چه معنی کلمات مخالف ‘؟'” یا “چه هستند برخی از متضاد برای ‘antidisestablishmentariansm?'”

google-home-mini-0154-008

گوگل صفحه اصلی دارای یک حالت ترجمه برای طولانی ارتباط, اما شما می توانید ترجمه کلمات و جملات در پرواز فقط با پرسیدن.

جاش میلر/CNET

4. ترجمه در پرواز با Google صفحه اصلی

صفحه اصلی Google مترجم حالت فوق العاده است برای انجام مکالمات در سراسر موانع زبان اما گاهی اوقات شما ممکن است فقط نیاز به دانستن آنچه که یک واژه یا دو معنی در زبان مادری خود را و یا چگونه به می گویند بومی یا دو کلمه در یک زبان خارجی است. اگر شما نمی دانید که به چه زبانی ناآشنا کلمه از گوگل خانه ممکن است قادر به آن را کشف کردن. فقط می گویند “هی گوگل” و یک سوال بپرسید مانند هر یک از این:

  • “چگونه می توانم به شما می گویند “متشکرم” در اسپانیایی؟” (جواب: “Gracias.”)
  • “چه” domo arigato’ چیست؟” (جواب: آن را به معنی “با تشکر از شما” در ژاپنی.)
  • “چگونه می توانم به شما می گویند, ‘است که در آن کافی شاپ?’ در فرانسه؟” (جواب: “Où est le کافه؟”)

5. گوگل خانه کمک می کند با بازی با کلمات

گوگل صفحه اصلی اختصاص داده شده دستمالی کردن دیکشنری های ساخته شده توسط یک توسعه دهنده شخص ثالث, اما در آزمایش های ما آن را به اشتباه شناسایی چند کلمه به عنوان نامعتبر دستمالی کردن حرکت می کند (“همگن” “misanthropic,” “ارثی” — 16 و 21 و 17 امتیاز به ترتیب با توجه به رسمی Hasbro Scrabble فرهنگ لغت آنلاین).

010-favorite-board-games-for-two-people-scrabble

هر زمان که وجود اختلاف نظر در میان بازیکنان دستمالی بیش از اعتبار یک کلمه Google در صفحه اصلی می توانید بررسی کنید که آیا آن است یا نه.

سارا تو/CNET

در عوض, شما بهتر است فقط با صراحت درخواست گوگل صفحه اصلی اگر ترکیبی از حروف شما می خواهید به استفاده از است که در واقع یک کلمه. برای مثال هنگامی که پرسید: “یک-P یک کلمه؟” گوگل صفحه اصلی پاسخ داد:, “هیچ, ‘ap’ است که در دستمالی فرهنگ لغت.” وقتی که پرسید: “یک-P-P یک کلمه؟” گوگل صفحه اصلی پاسخ داد: “در اینجا تعریف برنامه: یک برنامه به خصوص به عنوان دریافت شده توسط یک کاربر به یک دستگاه تلفن همراه” تایید آن است که در واقع یک کلمه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: گوگل صفحه اصلی بهترین استعداد به شما اجازه سفارشی کردن پاسخ


3:50

گوگل خانه نیز می تواند کمک با دلهره آور پازل جدول کلمات متقاطع سرنخ اگر شما به آن سرنخ به علاوه چگونه بسیاری از نامه های شما را پر کنید. برای مثال گفتن “OK, Google, چه, چهار کلمه حرف به معنی “برش” و Google صفحه اصلی تولید خواهد شد یک لیست از جمله “زخم زدن” و “snip.” متاسفانه شما نمی توانید آن را حروف شما در حال حاضر در به عنوان مثال اگر آن شروع می شود با یک “G.”

گوگل صفحه اصلی نیست فقط یک استاد زبان — آن مهارت های ریاضی هستند bar none نیز هست. البته اکثر مردم گوش دادن به موسیقی بیش از هر چیز دیگری آنها را با خود گوگل صفحه اصلی سخنرانان بنابراین مطمئن شوید که برای راه اندازی خود را در جریان خدمات برای بهترین تجربه گوش دادن. صحبت از تنظیمات در اینجا پنج شما نمی خواهد پشیمانی تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>