گوگل: به اینجا می آیند 11 ویژگی های امنیتی جدید در سراسر Gmail ملاقات و چت

گوگل اعلام کرده است که خلبان برای شرکت آواتار در جیمیل است که به DMARC تصویب یک قایق جدید G مجموعه ویژگی های امنیتی برای محافظت از جیمیل دیدار و گپ و ابزارهای جدید برای مدیران برای مدیریت دستگاه های تلفن همراه و نشت اطلاعات از گوگل درایو.

گوگل اعلام کرده است که خلبان یک استاندارد این پشتوانه به نام تجاری شاخص پیام برای شناسایی و یا BIMI برای سازمان هایی که می خواهید ایمیل های خود را به نمایش آرم شرکت ها در Gmail آواتار حافظه.

این BIMI خلبان نیست فقط برای بازاریابی هر چند به عنوان آن نیاز به سازمان های شرکت کننده برای تأیید اعتبار ایمیل های خود را با استفاده از دامنه مبتنی بر احراز هویت پیام, گزارش و نوایی یا DMARC.

ببینید: سیاست امنیت اطلاعات (TechRepublic حق بیمه)

این DMARC پروتکل می تواند کمک به تمبر از کلاهبرداری از طریق ایمیل یک عنصر کلیدی در حملات فیشینگ و ایمیل کسب و کار سازش (BEC) کلاهبرداری است.

اما در بخشی به دلیل اجرای DMARC است آسان نیست, تصویب ایمیل پروتکل احراز هویت باقی مانده است بسیار کم در بخش خصوصی و عمومی غیر از ما سازمان های فدرال است که موضوع را به یک سال 2017 DHS سفارش الزامی DMARC تصویب.

گوگل با نام تجاری ابتکار می تواند یک هویج برای DMARC تصویب در حالی که کمک به حفظ و بازاریابی ایمیل مربوطه و حفاظت از متوسط و از فرسایش اعتماد. در چین DMARC تصویب است و کاملا کم به احتمال زیاد به دلیل مصرف کنندگان ترجیح می دهند شرکت ارتباطات از طریق WeChat و اس ام اس نه ایمیل.

سازمان هایی که با استفاده از DMARC می توانید خود را ارسال کنید آرم شرکت به گواهی مقامات واگذار Datacard و DigiCert به اعتبار آرم مالکیت. هنگامی که تصدیق ایمیل شده اسکن شده توسط گوگل ضد سوء استفاده از چک Gmail را نمایش لوگو در جعبه آواتار.

خلبان شروع می شود در چند هفته با تعداد محدودی از فرستندگان جلوتر از یک رول کامل کردن برنامه ریزی شده در ماه های آینده. از وجود سازمان ها می توانید انتخاب کنید که آیا آنها می خواهند به اتخاذ BIMI استاندارد است.

گوگل نیز beefing تا کنترل های امنیتی برای گوگل, دیدار با یکی از گزینه های مدارس و محل های کار به صورت دور کاری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دیدار میزبان خواهد بیشتر به دست آوردن کنترل بیش از که می تواند ‘کشیدن’ برای پیوستن به یک جلسه. اگر یک میزبان چکمه کنندگان از جلسه ای که شرکت کنندگان دیگر می تواند دوباره همان جلسه با ضربه زدن و تنها اجازه داده می شود در صورتی که میزبان دوباره دعوت آنها.

دیدار را نیز به طور خودکار بلوک شرکت کنندگان از ارسال درخواست برای پیوستن به یک جلسه اگر خود را ضربه زدن درخواست شده است را تکذیب کرد چند بار.

و دیدار با میزبان در حال به دست آوردن ‘پیشرفته ایمنی قفل’ که اجازه می دهد آنها را به تصمیم می گیرید که چگونه دیگران می توانید پیوستن به یک جلسه برای مثال از طریق یک تقویم دعوت و یا تلفن. آن را نیز نیاز به کاربران برای به دست آوردن صریح تایید برای پیوستن به یک جلسه.

ایمنی قفل جلوگیری از تمام کاربرانی که وارد سایت نشده اید به یک حساب Google — تلقی کاربران ناشناس توسط گوگل — از پیوستن به یک جلسه. این نیز ارائه می دهد میزبان توانایی کنترل است که شرکت کنندگان می توانید چت و در حال حاضر در یک جلسه.

این ساخت در ویژگی های گوگل اعلام کرد در ماه آوریل برای خنثی کردن pranksters درگیر در ‘zoombombing’ یا gatecrashing جلسات آنلاین و کلاس های درس.

برای مقابله با zoombombing هفته گذشته گوگل نورد از یک دیدار ویژگی برای آموزش کاربران است که مانع از کاربران ناشناس از پیوستن به جلسات برگزار شده توسط هر کسی با یک G مجموعه برای آموزش و پرورش یا G مجموعه سرمایه گذاری برای آموزش و پرورش مجوز.

در ضمن چت در جیمیل است که به دست آوردن فیشینگ Gmail حمایت. در حال حاضر لینک های ارسال شده به کاربران در چت اسکن خواهد شد در برابر مرور امن گوگل و پرچم اگر آن را مخرب. در چند هفته آینده چت, کاربران همچنین قادر خواهد بود به گزارش و بلوک چت روم مشکوک بودن سایه.

ببینید: Google: چگونه فیشینگ و حملات مخرب در حال تحول است

در نهایت گوگل معرفی تغییرات برای G مجموعه مدیران با هدف کمک به آنها را نگه دارید و دستگاه های امن در طول این زمان افزایش teleworking.

به عنوان بخشی از این تلاش گوگل یکپارچه سازی با اپل و مدیر کسب و کار سیستم مدیریت دستگاه تلفن همراه برای بهبود مدیران توانایی برای مدیریت اپل و iPads. این در دسترس است به G Suite Enterprise, G مجموعه اي از ملزومات ابر هویت حق بیمه و G Suite Enterprise برای آموزش مدیران.

دوم گوگل beefing تا از دست دادن داده های پیشگیری از ویژگی های به طوری که مدیران می توانند کاربران بلوک از دانلود و چاپ و یا کپی کردن اطلاعات حساس از گوگل درایو. مدیران همچنین می توانید اجرای یک اسکن کامل از تمام فایل های درون گوگل درایو و به طور خودکار تنظیم کنترل برای تمام کاربران. از ویژگی های موجود در نسخه بتا به G Suite Enterprise, G مجموعه اي از ملزومات و G Suite Enterprise برای آموزش مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>