گوگل درایو در مقابل OneDrive: کدام یک بهتر است برای کسب و کار شما?

حرکت خود را به اشتراک گذاشته کسب و کار فایل ها از یک سرور محلی به ابر می کند بسیار بیش از به سادگی از بین بردن سردرد مدیریت سخت افزار محلی. آن را نیز قادر می سازد حالات است که دشوار یا غیر ممکن است برای تحقق بخشیدن به خود را با استفاده از سرورهای خصوصی.

به خوبی موفق ابر سرویس ذخیره سازی روابط به طور مستقیم به برنامه شما استفاده کنید برای ایجاد و ویرایش اسناد کسب و کار باز کردن یک میزبان از همکاری سناریو برای کارکنان در سازمان شما و ارائه شما قوی نسخه ردیابی به عنوان یک طرف بهره مند شوند. هر عضو از سازمان شما می توانید به عنوان مثال ایجاد یک سند (یا یک صفحه گسترده و یا ارائه) با استفاده از دفتر خود PC و سپس نقد و بررسی نظرات و تغییرات از همکاران با استفاده از یک تلفن و یا قرص خود را.

باید دفعات بازدید: مایکروسافت برای اضافه کردن OneDrive مصرف کننده برنامه ذخیره سازی; شخصی جدید خرک یکی از ویژگی های امنیتی

یک فایل مبتنی بر cloud storage service همچنین اجازه می دهد تا شما برای به اشتراک گذاری فایل امن با استفاده از لینک های سفارشی و یا ایمیل آن را به شما می دهد به عنوان مدیر این قدرت برای جلوگیری از مردم را در سازمان خود از های خود اسرار شرکت بدون اجازه. با کمک از همگام سازی مشتریان برای هر دسکتاپ عمده و پلت فرم تلفن همراه کارکنان و دسترسی به کلید کار فایل ها در هر زمان و در هر نقطه بر روی هر دستگاه.

شما ممکن است در حال حاضر دسترسی کامل به قدرت ابر ویژگی های همکاری را حتی بدون دانستن آن. اگر شما با استفاده از مایکروسافت 365 (که قبلا به عنوان شناخته شده دفتر 365) و یا گوگل G مجموعه ذخیره سازی ابری نیست یک محصول جداگانه آن را یک ویژگی است. این راهنمای شما کمک می کند تا درک و باز کردن کامل همکاری و قابلیت های به اشتراک گذاری از آن ابر مبتنی بر خدمات است.

رایگان است سرویس ذخیره سازی ابر به اندازه کافی خوب برای کسب و کار شما?

این مقایسه معاملات بیشتر با کسب و کار نسخه از پرچمدار خدمات ذخیره سازی ابر از مایکروسافت و گوگل: OneDrive برای کسب و کار (بخشی از مایکروسافت 365/Office 365 خانواده) و گوگل درایو برای کسب و کار (قسمت G Suite). هر دو شرکت در ارائه به مصرف کننده نسخه های خود را گل سرسبد خدمات ذخیره سازی ابر. شخصی نسخه OneDrive و Google Drive شامل رایگان ردیف با گزینه های به روز رسانی مقدار فضای ذخیره سازی در دسترس برای هزینه سالانه.

پس چه تفاوتی بین این مصرف کننده متمرکز بر خدمات ابری و کسانی که در نظر گرفته شده برای کسب و کار ؟ در یک کلمه مدیریت. یک سازمان صاحب یک کسب و کار اشتراک و مدیران کار از طرف سازمان اختصاص مجوز و تنظیم فایل های به اشتراک گذاری و حفظ سیاست; سازمان کنترل نهایی بیش از فایل های ذخیره شده است که مهم است که یک شرکت منوط به دادخواهی است که نیاز به سند حفظ.

در مالکیت انحصاری و یا کوچک صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار (به خصوص از یک خانواده عمل) شما می توانید صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول را با مایکروسافت 365 خانواده (قبلا Office 365 Home) اشتراک. برای 100 دلار در هر سال است که طرح شامل حق اشتراک اشتراک با حداکثر پنج نفر دیگر هر یک از آنها می شود 1 TB ذخیره سازی ابر و توانایی برای همکاری در, دفتر, اسناد, استفاده از رایگان, Outlook.com آدرس به جای آدرس ایمیل در یک دامنه سفارشی. مایکروسافت 365 کسب و کار استاندارد طرح با کسانی که در همان شش کاربران هزینه تا 900 دلار در سال است. برای یک کسب و کار کوچک است که ندارد و یا نیاز به یک فروشگاه است که مقدار زیادی از پول برای پرداخت هزینه های نه چندان آشکار بهره مند شوند.

شایان ذکر است که اخیر از نظر خدمات و توافق برای دفتر 365 مصرف کننده طرح (سند هنوز به روز شده است تا منعکس کننده مایکروسافت 365 نام) شامل این شرط که این اشتراک ها به صورت “شخصی و غیر تجاری استفاده کنید.” برای کسب و کارهای کوچک که محدودیت غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن. اما برای سازمان های بزرگتر از آن قابل توجه حقوقی پرچم قرمز است.

اقتصاد کمی متفاوت با گوگل قصد دارد به دلیل وجود دارد هیچ معادل 365 مایکروسافت بسته خانواده. نزدیک ترین جایگزین گوگل یک اشتراک که اجازه می دهد تا کسب و کار کوچک به پرداخت هزینه برای یک مقدار ثابت از ذخیره سازی و سپس به اشتراک گذاری آن با تا پنج نفر رایگان با استفاده از حساب گوگل و Gmail آدرس. هزینه همان است که ذخیره سازی افزودنیهای G Suite اساسی اعم از $2 یک ماه (یا $20 در هر سال) به صورت 100 GB از ذخیره سازی مشترک به 10 دلار در ماه (100 دلار در هر سال) 2 TB. گوگل یک ردیف ارائه تا 30 TB از اشتراک گذاری ذخیره سازی در دسترس هستند با شیب هزینه های ماهانه.

اما به عنوان به زودی به عنوان کسب و کار شما نیاز به یک دامنه سفارشی و یا برای مقابله با پیروی از مقررات محدودیت های مصرف کننده خدمات تبدیل دردناکی آشکار است. ترین جدی کمبود از همه این است که مایکروسافت یا گوگل می تواند تعطیل که حساب ایمیل رایگان و خدمات مربوطه به آن در هر زمان با حقوق محدود از درخواست برای کاربر تحت تاثیر قرار. اگر شما خود را به دامنه خود را, شما باید یک سطح بالاتری از حمایت و آزادی به حرکت اطلاعات خود را در هر زمان.

چه رقبای دیگر در دسترس هستند ؟

قطعا وجود دارد هیچ کمبود از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر و همکاری فضایی. این راهنما با تمرکز بر دو بی چون و چرای رهبران در فضا, اما شما قطعا باید جایگزین.

ICloud اپل و آمازون درایو در حال مصرف کننده متمرکز خدمات که هدف هر یک از شرکت های اصلی مشتریان اما سقوط کوتاه در کسب و کار و ویژگی های. آنها بهترین راه حل مناسب برای عکاسان تازه کار که می خواهند برای تحکیم کار خلاق خود را.

Adobe Creative Cloud و سند ابر ارائه خدمات ذخیره سازی در نظر گرفته شده برای حرفه ای خلاق است که کار مرتبط با برنامه های مانند فتوشاپ و لایت روم و آکروبات.

Dropbox به است بهترین و شناخته شده مستقل سرویس ذخیره سازی ابر با مصرف کننده و کسب و کار ردیف و جامد روابط به مایکروسافت آفیس. جعبه (که قبلا Box.net) بیشتر شده دو سال یا بیشتر است و به همان اندازه جامد مجموعه ای از حرفه ای-قدرت add-ins برای اتصال به نرم افزار.

کمتر شناخته شده است اما قطعا با توجه به ارزش است Intermedia را SecuriSync که در دسترس است به عنوان یک محصول مستقل و یا به عنوان بخشی از یک بسته اشتراک که شامل مایکروسافت آفیس 365. (Intermedia مایکروسافت شریک است.)

شما همچنین می توانید انتخاب کنید از انواع شرکت تخصصی خدمات از جمله Egnyte ارائه می دهد که اطلاعات حکومت امکانات و قابلیت استقرار ترکیبی محیط ابر با استفاده از هر ترکیبی از خدمات ابری (مایکروسافت, گوگل و یا آمازون به عنوان مثال) و در محل ذخیره سازی.

چه گوگل درایو برای کسب و کار و هزینه و چه مقدار فضای ذخیره سازی شما برای هر کاربر ؟

باید ببینید ارائه می دهد

اکثر کسب و کار مشتریان را دریافت کنید یک درایو ذخیره سازی سهم به عنوان بخشی از یک گرم مجموعه, اشتراک, اما آن را نیز در دسترس به عنوان یک محصول مستقل.

  • G مجموعه Basic edition شامل 30 GB از ذخیره سازی آنلاین برای هر کاربر در هزینه 6 دلار به ازای هر کاربر در هر ماه. این بسته همچنین شامل گوگل آنلاین نرم افزار (Docs, Sheets و Slides) به عنوان به خوبی به عنوان جی میل, تقویم, و کنفرانس ویژگی های.
  • کسب و کار و شرکت های G Suite افزایش میزان ذخیره سازی به طور چشمگیری. برای یک سازمان با پنج یا کمتر کاربران ذخیره سازی سهم است 1 TB هر کاربر; با بیش از پنج هر کاربر می شود فضای مجاز: نامحدود ذخیره سازی و آرشیو. هزینه ماهانه برای هر کاربر است که 12 دلار برای کسب و کار چاپ و 25 دلار برای نسخه سازمانی.
  • دو G مجموعه برای آموزش زبان شامل ذخیره سازی نامحدود; پایه نسخه رایگان است در حالی که G مجموعه سرمایه گذاری برای آموزش و پرورش هزینه تا $4 در هر کاربر در هر ماه.
  • گوگل مستقل ابر سرویس ذخیره سازی درایو سازمانی شامل Google Docs, Sheets و Slides اما نه جیمیل و یا تقویم. هزینه آن 8 دلار به ازای هر کاربر فعال در هر ماه به علاوه $.04 هر گیگابایت از ذخیره سازی استفاده می شود با هیچ محدودیتی در مقدار کل ذخیره سازی مجاز است.

کسب و کار و سرمایه گذاری G مجموعه برنامه همچنین شامل درایوهای به اشتراک گذاشته شده (که قبلا به عنوان شناخته شده تیم درایو) که اجازه می دهد تا مشترکین به همکاری در یک فضای کاری مشترک.

محدودیت اندازه فایل وجود دارد برای گوگل اسناد و صفحات گسترده و سخنرانیها و سایت. وجود دارد هیچ محدودیت در نوع فایل است که می تواند آپلود به Google Drive و فایل های فردی را می توان تا 5 سل در اندازه.

چه OneDrive برای کسب و کار و هزینه و چه مقدار فضای ذخیره سازی شما برای هر کاربر ؟

به ما اشاره کرد در جای دیگر مایکروسافت ارائه می دهد مجموعه ای گیج کننده از مایکروسافت 365 و Office 365 طرح در تضاد به سادگی نسبی G مجموعه برنامه های. (برای جزئیات بیشتر نگاه کنید به “Microsoft 365 (که قبلا دفتر 365) vs G مجموعه: که مجموعه بهره وری است بهترین راه حل برای کسب و کار شما?”)

OneDrive برای کسب و کار گنجانده شده است با تمام 365 مایکروسافت و Office 365 طرح و در شیرپوینت آنلاین برنامه های آن نیز می تواند خریداری شده به عنوان یک مستقل از برنامه است.

به طور پیش فرض ذخیره سازی کمک هزینه برای هر کاربر 1 TB به جز کاربران در “خط مقدم کارگر” برنامه ای که اجازه دوام 2 گیگابایت در هر. برای دفتر 365 شرکت اشتراک با 5 یا بیشتر کاربران OneDrive برای ذخیره سازی کسب و کار نامحدود است اگر چه امکان اضافی سهم نیاز به برخی از مراحل اضافی. یک مدیر می تواند به افزایش کمک هزینه به 5 TB; افزایش کمک هزینه به 25 TB نیاز به باز کردن یک بلیط پشتیبانی مایکروسافت. سازی کمک هزینه بیش از 25 TB گرفته شده با اضافه کردن 25 TB شیرپوینت تیم سایت به کاربران فردی و تامین اعتبار برای اضافه سازی به سازمان است.

Office 365 کسب و کار و سرمایه گذاری برنامه شامل ذخیره سازی مشترک (در فرم شیرپوینت آنلاین تیم سایت); پیش فرض سهم است 1 TB به همراه 10 گیگابایت برای هر مجوز کاربر.

وجود دارد بدون محدودیت در نوع فایل است که می تواند آپلود به OneDrive. در یک ارتقاء عمده که در زمان اثر در جولای سال 2020 حداکثر حجم برای هر فایل واحد افزايش به 100 GB از محدودیت های قبلی از 15 گیگابایت.

چه جوانب مثبت و منفی از گوگل درایو برای کسب و کار ؟

بسیاری از مزایای استفاده از خدمات ابری مانند گوگل درایو به عنوان یک مستقیم محصول در حال حرکت به Google cloud-based محیط زیست با مزایای آمده است که از گوگل مقیاس و توانایی خود را برای یکپارچه سازی مبتنی بر ابر فایل های خود را با خدمات آنلاین.

که شامل قابلیت به اشتراک گذاری فایل از طریق ایمیل یا با استفاده از لینک های به اشتراک گذاشته شده با گزینه های اجازه می دهد و یا محدود کردن ویرایش و به غیر فعال کردن حمل و نقل, کپی, دانلود و چاپ. در G مجموعه کسب و کار و سرمایه گذاری برنامه های مدیران محدود می توانید به اشتراک گذاری فایل های خارج از سازمان با این گزینه به لیست سفید دامنه.

برای اسناد در اسناد گوگل اسلاید و یا ورق با فرمت کاربران می توانند همکاری بر روی اسناد در زمان واقعی و همگام سازی تغییرات به ابر. شما همچنین می توانید نسخه های فایل های با توانایی به عقب تغییرات به نسخه قبلی و راه اندازی تیم گردش است که اجازه می دهد تا به کاربران برای تعیین وظایف و درخواست مصوبات در پروژه های مشترک.

کاربران می توانند با دانلود برنامه های است که اجازه می دهد دسترسی به فایل های آنلاین و ارائه قابلیت همگام سازی فایل ها به صورت آفلاین استفاده کنید. برای مکینتاش و رایانه های شخصی ویندوز, گوگل ارائه می دهد دو برنامه: تهیه نسخه پشتیبان و همگام سازی برای استفاده با یک شخصی حساب گوگل درایو و درایو فایل جریان برای G Suite حساب. فایل درایو جریان باز می شود و موجب صرفه جویی در تمام فایل ها و پوشه ها به طور مستقیم از ابر; شما می توانید با انتخاب فایل و یا پوشه ها در دسترس آفلاین همگام سازی آنها را به کامپیوتر شما. این سرویس به نظر می رسد در Explorer ویندوز و مک یاب به عنوان یک نگاشت درایو.

شما متوجه خواهید شد که بزرگترین نقطه ضعف از گوگل درایو در محیط های که در آن کاربران باید استاندارد شده در مایکروسافت آفیس دسکتاپ نرم افزار. یک فایل درایو جریان هشدار پانل در Word و دیگر نرم افزار به شما اجازه می دانم زمانی که آن را امن برای ویرایش فایل های و زمانی که فایل باید تغییرات که نیاز به همگام سازی شود اما این تجربه به هیچ وجه نزدیک به عنوان زیبا به عنوان شما می توانید با بومی برنامه های گوگل و یا با دفتر برنامه های متصل به OneDrive.

چه جوانب مثبت و منفی از OneDrive برای کسب و کار ؟

OneDrive برای کسب و کار در بهترین حالت آن در سازمان است که باید استاندارد در دیگر محصولات مایکروسافت به خصوص کسانی که با استفاده از شیرپوینت آنلاین مایکروسافت تیم و برنامه های دسکتاپ در خانواده است.

در ویندوز 10 عدد همان مشتری همگام سازی کار می کند با شخصی OneDrive حساب و OneDrive برای کسب و کار با هر محل نماینده خود را در سطح بالا گره در ویندوز فایل اکسپلورر و در صفحه باز برای برنامه های دسکتاپ. نسخه کنترل اجازه می دهد تا مدیران برای بازگرداندن فایل برای یک کاربر خاص از یک تاریخ خاص و زمان ارائه حفاظت موثر در برابر ransomware.

دسکتاپ همگام سازی مشتری پشتیبانی از فضای دیسک-قابلیت صرفه جویی در نام فایل ها بر روی تقاضا است که اجازه می دهد تا کاربران به فهرست کل ابر ذخیره داده در فایل اکسپلورر در حالی که همگام سازی فقط آن دسته از فایل های که نیاز به توان به صورت محلی ذخیره شده. یک 2018 Microsoft OneDrive به روز رسانی کمک می کند تا صرفه جویی در عمر باتری بهبود همگام سازی مدیریت هنگامی که از ویژگی های محافظ باتری روشن است.

کاربران می توانند به اشتراک گذاری فایل ها از یک مرورگر وب از فایل اکسپلورر از درون یک برنامه دسکتاپ یا از مایکروسافت چشم انداز. پیوندهای مشترک می تواند اجازه می دهد و یا محدود کردن ویرایش و می تواند مجموعه ای به پایان می رسد در یک تاریخ و زمان خاص. مدیران بیشتر می توانید محدود کردن فایل های با جلوگیری از کاربران از به اشتراک گذاری فایل ها و پوشه ها در خارج از سازمان است. آنها همچنین می توانید داده های پیشگیری از دست دادن سیاست با شروع از قالب برای انواع شایع مالی و پزشکی و اطلاعات شخصی به صورت خودکار شناسایی و محدود کردن اسناد که حاوی این نوع از داده ها.

100 GB حداکثر حجم فایل های ذخیره شده در OneDrive است که یک بهبود چشمگیر بیش قبلی 15 گیگابایت, حد, اما آن را هنوز هم ممکن است یک dealbreaker برای برخی از سازمان ها که گردش حاوی فایل های بسیار بزرگ مانند خام فیلم. پیچیدگی Office 365 رابط اداری است که یک قدرت برای سازمان های بزرگ با آموزش این کارکنان همچنین می تواند دلهره آور به سازمان های کوچکتر.

ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>