گوگل غیر فعال ویندوز 10 RAM, کاهش, کروم

گوگل تصمیم گرفته است برای غیر فعال کردن یک ویژگی در ویندوز 10 نسخه 2004 است که اجازه کروم و مایکروسافت اج مر

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 25 تیر 1399

گوگل تصمیم گرفته است برای غیر فعال کردن یک ویژگی در ویندوز 10 نسخه 2004 است که اجازه کروم و مایکروسافت اج مرورگر به استفاده از مقدار زیادی RAM کمتر.

ویندوز 10 به Win32 برنامه های از جمله کروم دسترسی به یک بخش پشته' API اجازه می دهد تا برنامه های به منظور کاهش استفاده از حافظه اما به عنوان Techdows خال خال کروم مهندسین تصمیم گرفته اند در حال حاضر به خاموش کردن این ویژگی به طور پیش فرض در کروم 85 پس از کشف آن است که تاثیر منفی بر استفاده از پردازنده. کروم 85 باید رسیدن به وضعیت پایدار در ماه اوت است.

مایکروسافت افتخار ماه گذشته که لبه در مارس سال 2020 به روز رسانی شد تا با استفاده از 27 درصد کمتر حافظه و بدون از بخش پشته. کروم توسعه دهندگان به تصویب رسید آن را برای کروم در ویندوز 10 2004 و بعد از آن.

CPU موضوع کشف شد توسط اینتل مهندس که در بر داشت که وقتی از کروم استفاده بخش پشته آن منجر به افزايش عملکرد رگرسيون در معیار بر روی یک کامپیوتر با پردازنده Intel Core i9-9900K پردازنده. بسته به معیار عملکرد CPU تحقیر شد بین 10% تا 13% گوگل یافت می شود.

مایکروسافت در دفاع از تجارت کردن بین حافظه و پردازنده اما اذعان می توان آن را اجرا بهتر برای کاهش تاثیر بر عملکرد CPU.

"این تمرین مشترک برای تجارت یکی از منابع دیگر. بیشتر این افزایش استفاده از حافظه برای کاهش استفاده از پردازنده. در این مورد افزایش استفاده از CPU به صورت چشمگیری کاهش استفاده از حافظه و یا با دقت بیشتری مرتکب" نوشت: مایکروسافت کارمند.

کاهش تاثیر بر روی پردازنده نیاز به "تغییرات قابل توجهی در سراسر کل مرورگر کدهای" و مایکروسافت ویندوز تیم در حال بررسی است که آیا آن می تواند در بهبود عملکرد بخش پشته.

"در کوتاه مدت این است که یک معامله خوب از یک منبع دیگر به عنوان حافظه/ارتکاب استفاده قابل توجهی درد نقطه برای کاربران مرورگر" استدلال مایکروسافت کارمند.

اما کروم توسعه دهندگان می خواهم برای دیدن بیشتر شواهد در مورد تاثیر احتمالی از کروم با استفاده از بخش پشته.

"اگر چه من شنیده تشویق همه چیز در مورد حافظه صرفه جویی از تست های آزمایشگاهی من نمی بینم به هیچ وجه برای ما به ترک این فعال تا زمانی که ما پاک و تله متری دیتا و تست های آزمایشگاهی در 20H1 نه از آن خواهد شد اتفاق می افتد در زمان M85" نوشت کروم عضو بروس داوسون.

"پس این برنامه است برای غیر فعال کردن این M85 (به این ترتیب ما دیگر تله متری datapoint) و تجدید نظر در آینده است.

"CPU هزینه (10% کاهش در سرعت سنج 2.0, 13% افزایش در CPU/مصرف برق) است که بیش از حد بزرگ برای ما به نگه دارید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب