Goanna راه حل برای تحویل AWS re/شروع برنامه های آموزشی در استرالیا


goanna-solutions-aws-restart.jpg
تصویر: AWS

Goanna راه حل های تیمی با Amazon Web Services (AWS) برای راه اندازی یک جدید دیجیتال آموزش مهارت های برنامه که آماده بیکار بیکار و مردم در میان کار را برای استخدام در محاسبات ابری و آنها را متصل به کارفرمایان بالقوه.

Goanna راه حل های بومی استرالیا متعلق به شرکت ارائه به مشتریان با آن مبتنی بر آموزش و نیروی کار-استخدام خدمات و همچنین به عنوان راه حل های فن آوری از جمله نرم افزار و سخت افزار و خدمات مشاوره و سایبر.

AWS re/شروع تحویل داده خواهد شد به عنوان بخشی از Goanna راه حل’ Yapang ابتکار.

Yapang ترجمه به عنوان “مسیر” از Dunghutti بومی زبان.

Yapang تبلیغ به عنوان پرداختن و مطابق با نیازهای دو گروه با اینکه بیکار و بیکار افرادی که دارای استعداد برای ابر مهارت های, اما نه به طور سنتی به حال دسترسی به فرصت های توسعه حرفه ای در محاسبات ابری.

دوم این است که سازمان به دنبال رشد خود را ابر استعداد و ساخت یک نیروی کار متنوع.

همچنین نگاه کنید به: Dion Devow ماموریت برای کمک به پر کردن شکاف بین بومی استرالیایی و آن

اولین AWS re/شروع همگروهی که لگد کردن در ملبورن و سیدنی در این هفته فراهم می کند فرصت برای تکمیل 12 هفته از کلاس مجازی-آموزش مبتنی بر رهبری AWS-معتبر مربی.

گروه در حال حاضر در حال اجرا عملا با توجه به COVID-19.

این برنامه با هدف آماده سازی افراد به دنبال AWS Certified ابر پزشک معاینه است که تبلیغ توسط ابر غول به عنوان اعتبار یک فرد را درک کلی از تکنولوژی ابر با یک صنعت به رسمیت شناخته شده و اعتبار در حالی که تمرین حل مسأله بر اساس موقعیت های دنیای واقعی و عملی آزمایشگاه تمرینات.

“ما متعهد به پرورش متنوع تر و فراگیر بخش فن آوری و ایجاد فرصت های جدید برای فارغ التحصیلان ما به عنوان تبدیل شدن آنها به ورود به سطح ابر پزشکان” Goanna راه حل های اجتماعی تاثیر سرب لیام Harte گفت. “طرح هایی از این با ارائه طیف گسترده ای از مردم با یک گزینه جدید برای کشف یک حرفه ای در محاسبات ابری امن و اشتغال در دراز مدت.”

این طرح برای جفت شرکت هایی است که از طریق Goanna راه حل های ایجاد روابط و شبکه با جوامع بومی و سازمان های AWS re/شروع خواهد شد برای کمک به فعال سازی متنوع, آینده, ابر, استعداد و موفق ابر فرصت های شغلی.

پس از لگد زدن به در بریتانیا در سال 2017, AWS, re/شروع در حال حاضر برنامه سایت در ایالات متحده آمریکا و هلند و فرانسه و کانادا و استرالیا.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>