جنرال موتورز تایید 12 جدید EVs در سراسر Chevy بیوک GMC و کادیلاک – Roadshow


بسیاری از EVs راه آینده ما.

جنرال موتورز

مدفون در جنرال موتورز آخرین گزارش پایداری منتشر شده در پنج شنبه (PDF), خودروساز ریخته یک دسته از اخبار در مورد آینده آن وسیله نقلیه الکتریکی نمونه کارها. ما شناخته شده این خودروساز هدف این است که به آوردن 20 EVs به بازار جهانی توسط 2023 اما برای اولین بار ما باید برخی از ما-اطلاعات خاص.

در مجموع 12 جدید اتومبیل های برقی را تایید کرد و به زودی در سراسر همه از جنرال موتورز است بخش: Chevrolet Buick GMC و کادیلاک. تعداد کمی از آنها را ما در حال حاضر می دانستند اما برخی از آنها ذکر عموم برای اولین بار.

بیایید شروع از جریان اصلی بخش کار و راه ما به تجمل گرا مارک.

باشگاه

باشگاه در حال حاضر تایید کرد که پیچ EUV و Velite 7 نشان داده شده در اینجا به اشتراک گذاری پلت فرم.


بیوک

این پاپیونی نام تجاری جدید برای خودروهای الکتریکی آینده با توجه به GM. اولین پیچ ابزار برقی خودرو که جنرال موتورز است که در گذشته است. انتظار می رود آن را به نگاه بسیاری مانند بیوک Velite 7 که آن را به تازگی نشان داد برای چین است. خواهیم دید که پیچ EUV اولین تابستان آینده به عنوان یک 2022 مدل و از آن خواهد شد اولین وسیله نقلیه خارج از کادیلاک برای دریافت خودروساز سوپر کروز نیمه خودکار رانندگی دستیار بزرگراه.

جنرال موتورز را ارائه نمی دهد زمانبندی به صورت دو بعدی EVs اما ما باید آنها را توسط 2023 به نگه دارید تا با خودروساز تهاجمی جدول زمانی. بزرگترین اخبار این است که یک باتری الکتریکی شورولت وانت است که از ویژگی های حداقل 400 مایل از محدوده. جزئیات کمیاب هستند اما جنرال موتورز گفت: آن را به اشغال کامل اندازه بخش بنابراین انتظار می رود آن را به همان اندازه به عنوان یک Silverado. در نهایت یک midsize SUV خواهد آمد از باشگاه برای “مشتریان به دنبال یک الکتریکی گزینه در این بخش.” که همه جنرال موتورز تا به حال به می گویند در مورد این خودرو اما آن می تواند با الهام از آخرین پیشگامی.

این جدید نیست اما جنرال موتورز نیز تایید جدید Bolt EV در راه است و خواهد شد راه اندازی در سال آینده نیز هست.

بیوک

امیدوارم Enspire است تولید محدود.


بیوک

دو Suv ها با برق powertrains در راه هستند برای بیوک. یکی سنتی وسیله نقلیه با یک متقاطع شکل به “حداکثر رساندن فضای داخلی و حمل و نقل” در حالی که مدل های دیگر خواهد بود “رسا.” بیوک ساخته شده است برخی از زرق و برق دار مفاهیم در طول چند سال گذشته, بنابراین امیدوارم ما دیدن چیزی است که واقعا خیره کننده است.

GMC

خواهیم دید که یک SUV بر اساس این پسر.


GMC

واضح خودرو GM صحبت در مورد GMC آینده هامر EV وانتاما پس از شایعات متعدد GM همچنین تایید کرد ما را ببینید الکتریکی هامر SUV بر اساس وانت. باید آن را به اشتراک زیادی با کامیون بنابراین هنگامی که ما در نهایت دیدن وانت ما به احتمال زیاد یک نگاه خوبی در SUV آمده است بیش از حد.

کادیلاک

این Lyriq باید چیزی شبیه به این.


کادیلاک

GM لوکس بخش است که به معنای رهبری خودروساز EV یورش و آن را در مجموع از پنج EVs به زودی. ما در مورد دو تا از آنها: Lyriq برقی SUV مجموعه به اولین ماه آینده و Celestiq مدل گل سرسبد. دومی تنها سدان ذکر شده از دسته. گذشته از این دو مدل کادیلاک خواهد شد سه اضافی برقی Suv ها.

برای اولین بار خواهد بود که ورود به سطح مدل لوکس از انواع شبیه به فضای XT4 پر برای کادیلاک امروز. بعدی است “در سطح جهانی به اندازه” سه ردیف SUV با تاکید بر فضای داخلی و در نهایت ما را ببینید full-size SUV الکتریکی است که طول می کشد نشانه از نردبان. ما شنیده ام بسیاری از شایعات در مورد برقی نردبان آمده است اما مشخص نیست اگر این خواهد بود که یک فرمت از زمان SUV و یا کاملا جدید مدل.

500-600 مایل محدوده? شدنی می گوید: جنرال موتورز

این فقط یک نسخه GM جدید third-gen EV پلت فرم است که زیر بنای جدید Hummers — Ultium باطری و تمام.

جنرال موتورز

انتظار همه این مدل های جدید (نجات برای Bolt EV و EUV) سوار بر GM جدید BEV3 پلت فرم است که پشتیبانی از خودروساز Ultium فن آوری باتری. فناوری است که به منظور کمک به بهتر شکار تسلا با برد بیش از 400 مایل با یک شارژ و شارژ فوق سریع در نرخ تا 350 کیلووات.

اما خودروساز تنش آن را در حال حاضر به دنبال به جلو بیشتر. مهندسین در حال حاضر در حال کار بر روی تکنولوژی به جای Ultium با کم کبالت جایگزین به زمین بیشتر و بودجه پسند. در عوض آنها می توانند خانه نیکل بالا کیفیت و با پیشرفت های دیگر ما می توانید ببینید EVs از جنرال موتورز با 500 تا 600 مایل محدوده.

جنرال موتورز و بلند گفت: آن معتقد است در برقی, آینده, اما واضح است که این خودروساز قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تکمیل خودکار به نظر می رسد در جنرال موتورز است EV روز اطلاعیه ها


3:26

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im