GitHub فقط به خاک سپرده های غول پیکر اپن سورس بایگانی در قطب شمال خرک برای 1000 سال

مایکروسافت متعلق به GitHub در نهایت نقل مکان کرد و آن لحظهای از همه فعال عمومی مخازن در سایت به طاق در نروژ است.

GiHub اعلام آرشیو طرح در ماه نوامبر گذشته و در فوریه 20 به دنبال از طریق با 21 ترابایت عکس نوشته شده به 186 قرقره از فیلم است.

منبع باز

GitHub لغو برنامه برای یک تیم به “شخصا اسکورت جهان کد منبع باز به قطب شمال” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروسترک این کار به شرکای محلی که دریافت جعبه فیلم و رسوب آنها در یک معدن زغال سنگ در جولای 8.

ببینید: استخدام کیت: Autonomous Systems Engineer (TechRepublic حق بیمه)

آرشیو ذخیره شده در اسوالبارد, نروژ یک گروه از جزایر است که همچنین به جهانی بانک بذر.

“کد فرود در اقیانوس منجمد شمالی یک شهر چند هزار نفر در سوالبارد که در آن ما جعبه بودند ملاقات محلی تدارکات شرکت گرفته شده و به متوسط امن سازی یک شبه گفت:” جولیا Metcalf, مدیر برنامه های استراتژیک در GitHub.

“صبح روز بعد از آن سفر به توقف معدن زغال سنگ در کوه و سپس به یک اتاق درون صدها متر از پرمافراست که در آن کد در حال حاضر ساکن در انجام ماموریت های خود را حفظ جهان کد منبع باز برای بیش از 1000 سال است.”

مخزن شامل کد مخازن و قابل توجهی خفته repos. این عکس متشکل از رئیس پیش فرض شعبه از هر مخزن منهای هر گونه فایل های باینری بزرگتر از 100kB در اندازه. هر مخزن است و سپس بسته بندی شده به عنوان یک فایل TAR و برای بهره وری خاطر بسیاری از داده ها را ذخیره می شود به عنوان کدهای QR.

یک انسان قابل خواندن شاخص و راهنما به itemize محل هر یک مخزن و توضیح دهید که چگونه به بازیابی داده ها.

ببینید: توسعه دهندگان نرم افزار: برنامه نویسی, مصاحبه, فاجعه هستند و به همین دلیل

آرشیو اینترنت به طور جداگانه لگد کردن آن پاسخها از GitHub عمومی مخازن در آوریل 13. آن Wayback Machine است بایگانی خام GitHub داده ها به عنوان وب بایگانی (WARC) فایل ها و تا کنون آرشیو 55TB داده است.

بعد از این ماه اینترنت بایگانی خواهد شد استفاده از “git clone” برای حفظ مخازن موجود در حالی که همچنین مخزن نظرات و مسائل دیگر ابرداده را می توان در وب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>