دریافت عضلانی تسکین با این TaoTronics ماساژ تفنگ برای $95 – CNET


taotronics-massage-gun

TaoTronics

روشن است که ماساژ اسلحه نمی گذراندن مد زودگذر. وجود علم واقعی در پشت زدنی درمانیو مطالعات نشان می دهد این ابزارها هستند یک راه عالی برای بازیابی از تمرینات و کاهش درد عضلانی. قیمت می تواند به صعود در شمال $500 در ماساژ اسلحه هر چند به عنوان شما می توانید در CNET را خلاصه ای از بهترین زدنی ماساژ تفنگ برای سال 2020. پادزهر است بودجه-قیمت مدل مانند TaoTronics ماساژ تفنگ. معمولا در قیمت 130 دلار امروز شما می توانید TaoTronics ماساژ تفنگ برای $95 زمانی که شما چک کوپن در صفحه محصول می باشد.

قیمت مناسب است, همان چیزی است که باعث می شود من علاقه مند به این مدل اما شما نیاز به خلق و خوی خود را ، انتظار نداریم که این نوع زدنی قدرت شما می خواهم در یک Theragun به عنوان مثال; تنها با 24 وات موتور آن به سادگی نمی باید قدرت ضربه شما راه-وظیفه سنگین تر از مدل های می. با این وجود است که دارای 10 سرعت قابل تنظیم از 1400 به 3200 سکته مغزی در هر دقیقه به این معنی که آن را به خوبی ممکن است یک ماساژور — و نه فقط برای زدنی درمانی است.

TaoTronics شامل یک نیم دوجین ماساژ تخصصی سر و سفر به طوری که شما می توانید آن را با شما به ورزشگاه (پس از آنها دوباره باز البته). CNET نشده بررسی TaoTronics’, ماساژ, تفنگ, اما از آن است 4.9 ستاره با بیش از 900 رتبه بندی کاربر در آمازون است. که امیدوار کننده اما هر دو FakeSpot و ReviewMeta معتقدند که بسیاری از کسانی که بررسی ها سوال برانگیز است. بنابراین اگر شما به دنبال مقرون به صرفه ماساژ تفنگ TaoTronics ممکن است قادر به خراش که خارش پس به صحبت می کنند — فقط نگه داشتن در ذهن است که آن را نمی خواهد بود قادر به نفوذ به اندازه کافی به بافت های عمیق امداد.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>