دریافت $35 Totallee مورد تلفن به صورت رایگان-فقط پرداخت هزینه حمل و نقل – CNET


totallee

Totallee

من یک فن از Totallee نازک و باریک تلفن موارد است. من دوست دارم “به سختی وجود دارد” رویکرد است که به شما می دهد grippability (گوشی های مدرن طراحی شده از زمین تا به لغزش از دست شما) و مقدار کمی از حفاظت از آبشار اما هنوز هم احساس می کند مانند تلفن است ، در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک Totallee مورد — به صورت رایگان. برای یک مدت زمان محدود شما می توانید یک مورد را انتخاب کنید و آی فون X پیکسل 3 و Galaxy S10 مدل به صورت رایگان (فقط پرداخت هزینه حمل و نقل) هنگامی که شما درخواست کد تخفیف استعداد در پرداخت.

Totallee می گوید این ارائه این معامله عالی برای جشن قریب الوقوع ورود آیفون 12که من فرض کنیم این شرکت به معنی آن است که به روشن کردن برخی از موجودی. به هر دلیل, این, جدید, off-the-shelf موارد که شما هزینه zilch بدون خرید مورد نیاز یا رشته های متصل. پس Totallee موارد هزینه 35 دلار این هک فوق العاده جولای در حال حاضر.

در اینجا موارد شما می توانید ادعا می کنند به صورت رایگان:

  • آی فون ایکس, XR XS و XS Max (به استثنای موارد چرم)
  • صفحه 3, 3, XL, 3A و 3A XL (به استثنای موارد چرم)
  • کهکشان S10E, S10 و S10 Plus

برای استفاده فقط اضافه کردن شرکت مورد به سبد خرید خود را بررسی کنید. اعمال کد تخفیف استعداد و شما باید ببینید که این هزینه به صفر برسانید. وقتی که من رفتم از طریق فرآیند پرداخت هر چند حمل و نقل به پایان رسید تا هزینه من در مجموع از 7 دلار.

برخی از چاپ خوب: این قرارداد منقضی می شود در جولای 20. هر مشتری است که محدود به یک مورد رایگان و فروش همه ، این پیشنهاد تنها معتبر در آمریکا و کانادا و البته معامله است “در حالی که منابع آخرین,,” بنابراین حرکت سریع به ادعای خود را به صورت رایگان.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>