جورج فلوید هولوگرام به نظر می رسد در سایت سابق مؤتلفه مجسمه – CNET


george-floyd-hologram-memorial-project-in-richmond-virginia-beam-imagination-1

تغییر دهید.org

3D هولوگرام جورج فلوید خواهد پیمودن راه خود را از طریق ما جنوبی این هفته به طور موقت جایگزین سابق مؤتلفه مجسمه به عنوان نمادین تماس برای عدالت نژادی و همبستگی.

این هولوگرام ویژگی های گروهی از کرم شب تاب روشن است که چرخش به تصویر فلوید, سیاه و سفید مردی که در ماه مه پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان فلوید التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد. افسر بود از کار اخراج شده است به اتهام قتل.

در کنار هولوگرام فلوید چهره نام خود را به نظر می رسد در نقاشی های دیواری. نوشتن نشان دهنده بسیاری از نقاشی های دیواری که پدید آمده اند در سراسر جهان زیر فلوید مرگ که موجب اعتراضات علیه نابرابری نژادی از آمریکا به اروپا و آسیا و آفریقا و شرق میانه.

Change.org و جورج فلوید بنیاد ایجاد شده توسط خانواده اش تصور از هولوگرام به نام تغییر به یاد ماندنی: جورج فلوید هولوگرام یادبود پروژه. این پروژه با هدف تبدیل فضاهای قبلا اشغال شده توسط نمادهای امریکا مؤتلفه گذشته به مکان هایی از امید و همبستگی.

“پس از مرگ من برادر جورج چهره اش دیده شده است در سراسر جهان” رادنی فلوید جورج فلوید برادر در بیانیه ای گفت. “هولوگرام اجازه خواهد داد که برادر من چهره دیده می شود به عنوان یک نماد برای تغییر در مکان هایی که تغییر مورد نیاز است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دیدن 3D جورج فلوید هولوگرام به زندگی آینده


0:51

هولوگرام اولین به سه شنبه شب در ریچموند, ویرجینیا, در سایت, سابق, Jefferson Davis, Confederate monument که معترضان را سرنگون کرد در ماه ژوئن به عنوان بخشی از یک جنبش بزرگتر برای از بین بردن و یا حذف عمومی بناهای تاریخی نماد نژادپرستی نظاممند. محلی و هنرمندان و نوازندگان و شاعران و رهبران شرکت خواهد کرد راه اندازی آغاز می شود که در Marcus دیوید پیترز دایره در 7:30 p. m. به وقت محلی.

هولوگرام خواهد شد و سپس سفر به پنج متوقف می شود, از جمله سایت در کارولینای شمالی و گرجستان معکوس مسیر از سال 1961 آزادی ، در طول سواری, حقوق مدنی, فعالان معروف سوار اتوبوس های بین ایالتی برای به چالش کشیدن تبعیض نژادی اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>