پیدایش فروخته شده کمتر از 100 G70 خودروی سواری با انتقال دستی در یک سال – Roadshow


بیشتر می چسبد.


پیدایش

این هیچ راز امریکا است و توسط بزرگ افتاده از عشق با انتقال کتابچه اما حتی برخی از خودروسازان هل دادن عملکرد گرا و ورزشی اتومبیل شروع به چهره واقعیت است. در هفته گذشته این بود که هوندادر این هفته این پیدایش G70.

کره ای لوکس با نام تجاری گفت Roadshow دوشنبه آن را به فروش کمتر از 100 G70 خودروی سواری مجهز با انتقال کتابچه راهنمای کاربر گزینه در گذشته سال است. برای قرار دادن به دیدگاه فقط در ماه ژوئن گذشته, پیدایش فروخته 897 G70s مجموع در یک ماه — در میان coronavirus همه گیر در آن است.

یک جنسیس سخنگوی تایید عدم علاقه منجر به دستی گزینه قطع برای آینده 2022 G70. مشخصات فنی کتابچه راهنمای کاربر گزینه ای است که هنوز هم در منوی اما آن بستگی دارد به آنچه که در حال حاضر در تولید خط لوله است. ما نمی دانیم تا 2021 G70 شروع رسیدن نمایندگی دارد و حتی ممکن است هر یک از آنها را با یک کتابچه راهنمای کاربر برای فروش. که می خواهم به طور موثر به معنی این گزینه شده است طولانی رفته است. شانس پیدا کردن یک مدل 2021 با دستی خواهد بود “بسیار لاغر” سخنگوی اضافه شده است.

رفتن, رفتن, رفته است.

کریگ کول/Roadshow

در حالی که این غم اخبار در مورد کتابچه های G70 در تعمیرات اساسی عمده ای آمده است 2022. خواهیم دید ماشین اتخاذ پیدایش’ آخرین زبان طراحی که خوب است یا بد, اخبار, بسته به اینکه چگونه شما احساس می کنید در مورد آخرین G90 و G80. آن را نیز باید دریافت 2.5 لیتری توربو چهار عنوان جدید خود را پایه موتور. این نیروگاه همچنان به راه خود در اطراف, Hyundai Motor Company, پیدا کردن یک خانه جدید 2021 کیا K5 به عنوان به خوبی به عنوان دیگر پیدایش اتومبیل.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2019 پیدایش G70: یک ماهرانه واضح تر sport سدان


5:15

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>