Garmin Fenix smartwatches آمار با GPS اجرا و فعالیت های صرفه جویی در, قطعی, دلیل قطع


garmin-saving.png

آنچه شما دریافت می کنید اگر شما پیگیری هر گونه فعالیت در یک Garmin Fenix ساعت هوشمند است. Garmin بود ضربه با یک ransomware حمله است که benched زیرساخت های آن است.

Garmin smartwatch گلایه همچنان به عنوان GPS اجرا و ردیابی از راه دور در دسترس نیست و دستگاه های مانند Fenix خط گرفتار شده بودند در یک “صرفه جویی” حلقه است که نیاز به تنظیم مجدد. همان مشکل بر فعالیت های داخلی و حتی بدون GPS اتصالات.

در حال حاضر معلوم نیست که آیا سیگنال GPS مسائل با Garmin دستگاه های مرتبط با این شرکت ransomware حمله و bungled دست زدن به آن خود را صبح یکشنبه اجرا نمی شود اندازه گیری.

من اجرا رفت مثل این (البته من متوقف کرده آن را به نوشتن این مقاله). ما حذف رطوبت موضوع در حال حاضر.

  1. دستگاه رفت و سبز برای سیگنال GPS.
  2. ضربان قلب و زمان ردیابی.
  3. اما بدون فاصله.
  4. من متوقف پیگیری و راه اندازی مجدد.
  5. هنوز هیچ فاصله.
  6. من آن را نجات داد و “صرفه جویی” حلقه مرگ.
  7. تنظیم مجدد دستگاه.

توییتر شکایت به نظر می رسد برای تایید همین موضوع به عنوان دونده یکشنبه هستم بدانم چه زندگی بود که بدون اندازه گیری اجرا می شود.

ما به روز رسانی به عنوان مورد نیاز است اما نسخه کوتاه است که Garmin مسائل را فقط بدتر می شود. آن یک چیز را هنگامی که Garmin به شما می گوید که داده های خود را خوب است و ذخیره شده در سازمان دیده بان. این یکی دیگر از زمانی که پخش نمی کند جمع آوری داده ها به درستی و نتواند به اتصال به سیگنال GPS. که در آن نقطه شما در حال پوشیدن گران آجر بر روی مچ دست خود را.

به روز رسانی: این موضوع فراتر از GPS. این Fenix به نظر نمی رسد قادر به پیگیری فعالیت های داخلی است که برای اتصال از طریق سنسورهای می گویند یک پا غلاف یا سنسور سرعت در داخل سالن دوچرخه روی غلطک. سرپوشیده دوچرخه سواری نمی رکورد فاصله و منجر به همان “نجات از حلقه” به عنوان یک اجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>