کهکشان S8 در مقابل موتور G8 قدرت: این شاخص بهتر از یک بودجه جدید تلفن? - CNET

با قیمت گل سرسبد گوشی های مانند آی فون 11 Pro, Samsung Galaxy S20 فوق العاده و وان پلاس 8 Pro ($999 در وان پلا

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 تیر 1399

با قیمت گل سرسبد گوشی های مانند آی فون 11 Pro, Samsung Galaxy S20 فوق العاده و وان پلاس 8 Pro ($999 در وان پلاس) به طور منظم شکستن $1,000 علامت خرید یک بودجه گوشی و یا استفاده مسن-مدل نسل می تواند به شما صرفه جویی در پول بزرگ است.

اما آنچه که گزینه بهتر: خرید گل سرسبد است که راه اندازی چند سال پیش و یا گرفتن یک نام تجاری جدید بودجه تلفن? آیا عملکرد بود به عنوان خوب است ؟ می توانید آنها رسیدگی همان ، آنها هر دو سالم استفاده کنید ؟

s8-vs-moto-g-power-6
اندرو هویل/CNET

برای پیدا کردن من بازمی گردد دو گوشی در برابر هر یک از دیگر. یکی کهکشان S8 (420 دلار در آمازون). راه اندازی در سال 2017, تلفن بود, اوج تکنولوژی تلفن همراه در آن روز. با پردازنده قدرتمند یک تک دوربین عقب دوست داشتنی کرنش صفحه نمایش و مقاوم در برابر آب طراحی Galaxy S8 به دست آورده درخشان نمره در CNET بررسی در زمان. من آن را برداشت preowned در انگلستان برای تنها £205 (حدود 255 یا AU$370).

جدید در دسترس برای اطراف که قیمت Moto G قدرت (به نام موتور G8 قدرت در انگلستان). با نام تجاری جدید (آن را راه اندازی در مه) آن هزینه £220, $275 یا AU$399 -- واقعا یک گزینه مقرون به صرفه. این یک 6.4 اینچ صفحه نمایش, چهار دوربین عقب پردازنده ای چهار هسته ای و آخرین آندروید 10 نرم افزار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: کهکشان S8 در مقابل Moto G Power: یک گوشی استفاده بهتر از...

2:49

کهکشان S8 شد گل سرسبد آن روز اما دیروز top tech همیشه trickles برای تبدیل شدن به امروز حداقل و این تلفن قرار داده تا یک جهنم از یک مبارزه است. پردازنده آن عملکرد پیشی موتور تک آن دوربین طول می کشد تصاویر زرق و برق دار و ضد آب و اندیشه پرداخت پشتیبانی باعث می شود آن را یک جامد ،

موتور G8 قدرت دوربین های متعدد, اما, انجام, ارائه گزینه های عکسبرداری آن عمر باتری بسیار بیشتر است و آن را-به روزترین نرم افزار اندروید به معنی آن می مانم امن تر برای استفاده برای سال آمده است. S8 از سوی دیگر نمی خواهد دریافت به روز رسانی های امنیتی برای بسیار طولانی ساخت آن را بیشتر در معرض خطر هکرها.

بیشتر بخوانید: که مورد استفاده و یا مرمت شده گوشی آندروید ممکن است نا امن

این است که مسئله ایمنی است که مسجل پیروزی برای موتور G8 در این قطعه اما به عنوان خوانده شده در برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد چگونه من به این نتیجه رسید.

اندرو هویل/CNET

آن ممکن است سه سال اما سامسونگ Galaxy S8 بزرگ عملکرد پردازنده قادر به تک دوربین عقب ضد آب و اندیشه پرداخت و سازگاری آن را قانع کننده انتخاب هنوز هم برای کسانی که برای خرید تلفن های مورد استفاده در بودجه است. ما به عنوان خوانده شده Samsung Galaxy S8 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

موتورولا Moto G قدرت بزرگ و پر جنب و جوش, صفحه نمایش چند دوربین عقب و آخرین نسخه از اندروید است. این یک بودجه بسیار عالی خرید اگر شما پس از یک نام تجاری جدید تلفن. ما به عنوان خوانده شده Moto G قدرت را نقد کنید.

عملکرد پردازنده: Galaxy S8 ضربان Moto G Power

هر دو گوشی بسته octa هسته پردازنده. کهکشان S8 دارای Qualcomm Snapdragon 835 چیپ ست در حالی که G8 قدرت ویژگی های Snapdragon 665. هر دو دارای 4GB حافظه RAM.

ما مجموعه ای از معیار آزمون کهکشان S8 بود برنده روشن با عملکرد بهتر مشاهده شده برای هر دو پردازنده و گرافیک آزمون. شما می توانید ببینید کامل تفکیک نمره روی نمودار میله ای زیر اما غذای آماده در اینجا است که با وجود اینکه سه سال, کهکشان S8 بهتر است تلفن انجام.

Moto G قدرت در مقابل کهکشان S8 نمودار عملکرد

Moto G Power

افسانه:

Geekbench 5 تک هسته ای

Geekbench 5 چند

3D Mark شات رسن

توجه داشته باشید:

دیگر میله برابر عملکرد بهتر

آن را قابل توجه بیش از حد. در حالی که هر روز جهت یابی در اطراف صفحه نمایش قابل مقایسه است در هر دو گوشی S8 دسته گرافیکی خواستار بازی بهتر است. وقتی G8 قدرت است که در مجموعه ای به طور پیش فرض کیفیت بازی آسفالت 9: افسانه بود کمی stuttery شد و تقریبا unplayable زمانی که من تغییر گرافیک بالا. S8 انجام می شود که گرافیک بالا با کمی قابل رویت رکود.

کمتر خواهان بازی مانند صلح آمیز آلتو ماجراجویی بازی به خوبی بر روی هر دو گوشی. آنها نیز به کار گرفته شده برای ویرایش عکس در Snapseed و کیفیت بالا جریان ویدئو در یوتیوب و Netflix بدون شکستن عرق.

s8-vs-moto-g-power-3
اندرو هویل/CNET

برنده: S8 برتر پردازنده پردازنده عملکرد باعث می شود آن را بهتر مجهز برای مقابله با انواع خواستار بازی در فروشگاه Google Play. برای کارهای روزمره مانند ایمیل و واتساپ اگر شما نمی خواهد متوجه تفاوت.

دوربین: Galaxy S8 تک دوربین عقب در مقابل موتور G8 قدرت چهار

هنگامی که آن را راه اندازی S8 تک پشتی 12 مگاپیکسلی بود در میان بهترین دوربین های موجود در یک تلفن. اما چیزهایی که باید نقل مکان کرد و امروز گوشی بسته دوربین های متعدد ارائه گسترده تر زاویه و لنزهای تله فتو زوم. موتور G8 قدرت بسته چهار دوربین در پشت آن: استاندارد 16 مگاپیکسلی, 8 مگاپیکسلی ultrawide یک 8 مگاپیکسلی 2x لنزهای تله فتو زوم و 2 مگاپیکسلی ماکرو.

شما می خواهم فکر می کنم که با این بسیاری از دوربین های دیجیتال, موتور G8 قدرت خواهد بود که روشن برنده است. اما کهکشان S8 قرار می دهد تا یک جهنم از یک مبارزه است.

bridge-view-g8

Moto G قدرت.

اندرو هویل/CNET
bridge-view-s8

کهکشان S8.

اندرو هویل/CNET

در این شات اول مشرف ادینبورگ دین روستای S8 بهتر است به دنبال کنتراست از موتور است که به نظر می رسد تا حدودی شسته در مقایسه با.

flags-g8

Moto G قدرت.

اندرو هویل/CNET
flags-s8

کهکشان S8.

اندرو هویل/CNET

همان درست است در این صحنه گرفته شده در دین ایجاد کرد. این موتور دارای آشکارا اقدام به روشن سایه, اما آن را خوب نگاه کنید و punchier تن از S8 بسیار بهتر است.

flags-wid-g8

Moto G قدرت و زاویه.

اندرو هویل/CNET

موتور فوق العاده دوربین های دیجیتال را به شما کمک کند دریافت دیدگاه های مختلف از دیدگاه, با این حال. این گسترده ای صحنه قطاری بیشتر از اهتزاز پرچم...

flags-zoom-g8

Moto G قدرت 2x زوم.

اندرو هویل/CNET

...در حالی که این بزرگنمایی نمایش می دهد جذاب ترکیب های مختلف در اطراف پشته دودکش -- نه از آن S8 می تواند دستیابی به.

macro-g8

Moto G قدرت لنز ماکرو.

اندرو هویل/CNET
macro-s8

کهکشان S8.

اندرو هویل/CNET

موتور G8 قدرت را در حالت ماکرو به من اجازه داد به تمرکز نزدیک در این گل اما کم 2 مگاپیکسل رزولوشن به معنی وجود ندارد مقدار جزئیات در تصویر نهایی است. من در واقع ترجیح می دهند شات از S8 که به وضوح به اندازه کافی به من اجازه دهید محصول بیشتر به تصویر و هنوز هم به دنبال بهتر جزئیات.

برنده: این یک بازی شیر یا خط به بالا. کهکشان S8 طول می کشد تصاویر برتر از آن تنها دوربین را فراهم می کند و رنگ بهتر و کنتراست. اما موتور G8 قدرت بیشتر گزینه های عکسبرداری که گیر عکس که نمی توان با S8. نه یک برنده روشن بیش از دیگر, پس از آن پایین می آید به ترجیح شخصی است.

باتری: موتور G8 قدرت بزرگ همراه نگه می دارد در رفتن

به عنوان موتور G8 قدرت نام نشان می دهد, تلفن بسته های گوشتی باتری: 5,000-mAh. که بسیار پیشی گرفته کهکشان S8 3000 میلی آمپر همراه است. گروه G8 قدرت دارای یک صفحه نمایش بزرگتر به قدرت هر چند که به احتمال زیاد طول می کشد تلفات در عمر باتری.

در حالی که ما هنوز در انتظار رسمی آزمایشگاه تست نتایج جستجو برای G8 قدرت من انجام یک مقیاس کوچک تست از خود من است. پس از یک ساعت از جریان یک ویدیو یوتیوب (با معادل روشنایی بالا و حجم صدا در هر دو گوشی) کهکشان S8 کاهش یافته بود از شارژ کامل به 87 درصد باقی مانده است. این موتور تنها کاهش یافته و به 94 درصد. قول های S8 می توانید آخرین مقدار از روز -- اما تنها اگر من آگاهانه در مورد استفاده از قدرت. به اضافه کردن بیشتر آب من اجتناب خواستار گیم پلی و جریان ویدئو. در کل اگر شما به فکر ادامه به استفاده از تلفن خود را در طول یک شب بعد از کار انتظار می رود به قدرت تا قبل از ترک دفتر (باید دفاتر و شب را تا به حال به چیزهایی که ما دوباره).

s8-vs-moto-g-power-2
اندرو هویل/CNET

برنده: موتور G8 قدرت آن وسیع باتری نمی خواهد مبارزه را از طریق یک روز کامل استفاده و مقدار زیادی از قدرت به فراغت به منظور یک نیمه شب پیتزا. (پپرونی. اضافی پنیر.)

امنیت: موتور G8 قدرت را به روز نرم افزار را می دهد صلح از ذهن برای دیگر

چون هر گوشی که ندارد آخرین وصله های امنیتی بسیار آسیب پذیر به هک شدن, نرم افزار امنیتی بر روی یک گوشی حتی یک معامله بزرگ از آن به طور معمول است. اندیشه ترین تولید کنندگان تمایل به پشتیبانی از تلفن های خود را برای دو تا سه سال پس از آن به طور موثر آنها را برش شل به عنوان آن را می شود بیش از حد وقت گیر به نگه داشتن به روز رسانی مدل های قدیمی تر.

آخرین نسخه نرم افزار برای Galaxy S8 اندیشه 9 (با نام مستعار پای) با به روز رسانی های امنیتی که وارد در اوایل این ماه آوریل است. که به معنی آن بسیار بسیار بنگ تا به امروز و در نتیجه امن برای استفاده است. به گفته سامسونگ به روز رسانی اطلاعات صفحه S8 را دریافت فصلنامه (به جای ماهانه) به روز رسانی های امنیتی اگر چه برای چه مدت آن را دریافت خواهید کرد این به روز رسانی شناخته شده نیست و سامسونگ نبود قادر به دادن پاسخ روشن در هنگام تماس گرفت. شایان ذکر است که این S7 فعال (راه اندازی در سال 2016) است که هنوز هم دریافت وصله های امنیتی پس از آن ممکن است S8 را داشته باشد در حالی که پیش از آن نشده است.

s8-vs-moto-g-power-5
اندرو هویل/CNET

همانطور که برای موتور G8 قدرت و امنیت یک مزیت بزرگ است. این نام تجاری جدید اجرا می شود آخرین آندروید 10 نرم افزار خواهد شد و به احتمال زیاد نه تنها دریافت بزرگ بعدی به روز رسانی به آندروید 11اما همچنین دریافت وصله های امنیتی بیشتر پایین خط.

برنده: هنگامی که گوشی خود را دریافت به روز رسانی نیز بستگی به حامل خود را, اما به عنوان جدیدتر گوشی پیروزی می رود برای موتور G8. در ضمن موتورولا به روز رسانی صفحه نشان می دهد که آن را در حال حاضر به روز رسانی گوشی به عنوان دور برگشت به عنوان 2018 موتور E5. بر اساس که این منصفانه است که فرض کنیم که این G8 قدرت را هنوز هم امن برای استفاده در اواسط ماه 2022.

طراحی و صفحه نمایش اضافی

کهکشان S8 به نظر می رسد و احساس می کند مانند لوکس تر به گوشی حتی حسابداری برای اندکی scuffs و خش که اشاره شد که در آن preowned. شیشه ای منحنی شکل و احساس جامد است حق بیمه بیشتر از پلاستیک-حمایت موتور G8 قدرت.

اما وجود دارد هیچ انکار که این موتور عظیم 6.4 اینچی صفحه نمایش باعث می شود ویدئوها بیشتر همهجانبه از S8 را 5.8 اینچ صفحه نمایش. درست است حل آن نیست به بالا و در نتیجه پایین تر تراکم پیکسل (399 ppi در مقایسه با S8 را 570 ppi) اما شما به احتمال زیاد نمی خواهد متوجه تفاوت. وقتی که من استفاده می شود تلفن, آیکون و متن در موتور نگاه کاملا واضح و شارپ و وضوح بالا ویدئوها نگاه بزرگ.

S8 می کند تا سهام با IP68 ضد آب (G8 قدرت تنها یک نانو پوشش برای محافظت از خود در برابر نور پاشیده) و همچنین NFC که به شما اجازه استفاده از اندروید و سامسونگ پرداخت.

هر دو گوشی دارای عقب اسکنر اثر انگشت اتهام با مطلب اخیر USB-C نوع کابل و 64GB ذخیره سازی با گزینه ای را برای گسترش با یک کارت حافظه microSD است.

s8-vs-moto-g-power-4
اندرو هویل/CNET

برنده: علاوه بر ضد آب و NFC برای آندروید پرداخت قرار کهکشان S8 جلوتر اما موتور G8 قدرت صفحه نمایش بزرگتر خواهد بود مفید به کسانی از شما که مایل به تماشای Netflix بر روی بروید.

که باید به شما خرید ؟

آن را سخت تر از من فکر کردم برای تصمیم گیری بین این دو است. با وجود اینکه سه سال, کهکشان S8 نگه می دارد خود را بسیار خوب, عالی پردازنده و دوربین عملکرد لذیذ طراحی و ویژگی هایی مانند ضد آب و اندیشه پرداخت سازگاری.

بزرگ نقطه مقابل آن است این نرم افزار. در حالی که آن را هنوز هم از لحاظ فنی دریافت به روز رسانی های امنیتی آن بسیار نسبت به پایان آن پشتیبانی چرخه زندگی و همانطور که در مشاوره از کارشناسان صنعت با استفاده از پشتیبانی تلفن می تواند خطرناک باشد.

با استفاده از فن آوری برای دیگر چیزی است که همه ما باید سعی کنید و انجام و نجات مورد استفاده گوشی از پایان در محل های دفن زباله است که بدون شک یک چیز خوب است. اما این مهم به انجام این کار با خیال راحت و تداوم در استفاده از پشتیبانی گوشی از افشای اطلاعات شخصی و بانکی, جزئیات, حتی, برهنه, عکس, برای هکرها نیست یک خطر شما را باید.

به این ترتیب S8 را واقع بینانه و قابل استفاده در زندگی نیست و تا زمانی که موتور G8 قدرت است. این موتور همچنین بهره مندی از صفحه نمایش بزرگتر و آن را ارائه می دهد ویژگی های دوربین نه بر روی S8.

s8-vs-moto-g-power
اندرو هویل/CNET

داده کسانی که امتیاز من پول را به رفتن بر روی Motorola Moto G8 قدرت اگر تنها برای صلح از ذهن داشتن آن نرم افزار پشتیبانی برای دیگر.

تا به حال من فقط یک کمی بیشتر, اما من می تواند برداشت تا کهکشان S9 ($600 در با حداکثر سرعت دویدن)استفاده می شود برای زیر 300 £ -- که در کل یک سال اخیر بیشتر از S8 من با استفاده از آن واقعی زندگی است که بسیاری دیگر که حل و فصل نگرانی اصلی من بیش از S8. من هیچ شکی ندارم که S9 شده اند که برنده روشن در این ضربات پنالتی.

بنابراین در نظر بگیرید خرید استفاده می شود -- این یک راه بسیار خوبی برای قرار دادن تکنولوژی عالی در جیب شما نه کشش بودجه خود را و نجات در غیر این صورت گوشی بزرگ از محل های دفن زباله. اما این مهم به فروشگاه هوشمند: خرید از یک منبع قابل اعتماد (من استفاده می شود MusicMagpie در انگلستان اما غزال انجام خدمات مشابه در ایالات متحده) و مطمئن شوید که آن را های اخیر به اندازه کافی است که آن را هنوز دریافت به روز رسانی های امنیتی را برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن.

Samsung Galaxy S8

420 دلار در آمازون

Motorola Moto G Power

250 دلار در Best Buytinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن