توجه داشته باشید کهکشان 20 شایعات و نشت: Ultra, مشخصات, مرداد تاریخ راه اندازی دوربین جزئیات - CNET

توجه داشته باشید کهکشان 20 انتظار می رود که به نگاه بسیاری مانند کهکشان S20 گوشی های. WindowsUnited سامسونگ خ

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 1 تیر 1399
note-20-camaras

توجه داشته باشید کهکشان 20 انتظار می رود که به نگاه بسیاری مانند کهکشان S20 گوشی های.

WindowsUnited

سامسونگ خواهد پرده Galaxy Note 20 فوق العاده به عنوان یکی از قابلیت های جدید توجه داشته باشید گوشی در Aug. 5 -- است که اگر نصب شایعات درست هستند. زمزمه های در مورد فوق العاده بزرگ از نسخه تبصره 20 به نام توجه داشته باشید 20 فوق العاده را مطرح کرد و ضربه زد پایین در فواصل. در حال حاضر یکی از برجسته توییتر leaker باعث می شود یک مورد فوتی و فوری است که این فوق العاده است که با یک سری از مشخصات. مثل همیشه هیچ چیز را داده تا زمانی که سامسونگ اعلام رسمی.

اگر درست است سامسونگ را معرفی Galaxy Note 20 فوق العاده در کنار دیگر توجه داشته باشید 20 گونه و همچنین شایعه Galaxy برابر 2 و یک 5G نسخه از Galaxy Z تلنگر. توجه داشته باشید کهکشان 20 تلفن شایعه به فروش Aug. 20, 2020. (سامسونگ با یک الگوی خوب.)

آن را پیچیده زمان برای یک تلفن راه اندازی. Coronavirus موارد در حال رشد در ایالات متحده و در سراسر جهان با افزایش موارد جدید در ادامه به افزایش سامسونگ در خانه پایه از کره جنوبی با توجه آسوشیتد پرس گزارش داد. در ضمن Black Lives Matter معترضان در سراسر جهان باید بسیج برای نشان دادن در برابر نژاد پرستی و خشونت پلیس. و اقتصاد جهانی در "ترین رکود اقتصادی شدید در نزدیک به یک قرن گفت:" سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است.

در این نامشخص آب و هوا حدس و گمان و این نشان می دهد که سامسونگ را از طریق رفتن با یک رونمایی هر چند این شرکت کاهش یافته است به نظر شایعه.

چه کمتر خاصی است چگونه توجه داشته باشید کهکشان 20 دریافت خواهد شد-هر دو به عنوان یک دستگاه و به عنوان یک قیمت بالاتر تلفن در این rocky بار. توجه داشته باشید خط به خوبی تثبیت شده است که سامسونگ نام تجاری برای کاربران قدرت اما واقعیت موجود این است که فروش تلفن های در حال ریزش هستند و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 در حالی که به شدت از رکود اقتصادی جهانی همچنان به صعود.

خوانده شده در بالا توجه داشته باشید کهکشان 20 شایعات از جمله تمام مشخصات ما را شنیده اید و یا فکر می کنم ما می دانیم. این داستان است که اغلب به روز شده بنابراین بررسی بازگشت به آخرین شایعات.

galaxy-note-20

این می تواند سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 اوت ؟ این ارائه شد بر اساس اخیر شایعات.

OnLeaks از طریق Pigtou

جدید مشخصات نشت: توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده واقعی است ؟

توییتر leaker یخ جهان کاهش یافته است برخی از تنظیمات جزئیات ژوئن 18 برای گونه های مختلف است که می تواند به عنوان شناخته شده توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده. در حالی که این تصویر توجه داشته باشید به علاوه 10 و نه مشکوک فوق العاده به عنوان برخی از رسانه ها (از جمله این یکی) در اصل گزارش آن انتظار می رود که این نوع را دو منحنی صفحه نمایش زمزمه-نازک ناهنجاری به رایگان تا حداکثر فضای صفحه نمایش و کمی نازک تر بدن به طور کلی در مقایسه با Galaxy Note 10 Plus.

تایید شد: سامسونگ بستری 'توجه داشته باشید کهکشان 20' وجود دارد

بدون افشای نام دستگاه سامسونگ اعلام کرد در ماه آوریل که این شرکت در حال ساخت یکی دیگر از تلفن همراه توجه داشته باشید. آنچه که ما نمی رسما دانم... است که هر چیز دیگری. این شرکت نشده اعلام نام -- ما قصد داریم با توجه داشته باشید کهکشان 20 در این مقاله --, قیمت, اعلام, تاریخ, تنظیمات دوربین و یا هر قلم کلاهبرداری.

Aug. 5, راه اندازی, تاریخ و اوت. 20 فروش تاریخ

خواهد coronavirus تعویق انداختن سامسونگ اندازی توجه داشته باشید کهکشان 20? با توجه به آخرین شایعه ای که نشان می دهد سامسونگ تلاش خواهد کرد برای نجات چه مانده از سال با هل دادن به جلو با برنامه های خود را.

اگر سامسونگ به شرح زیر تاریخی خود الگو و رونمایی از Galaxy Note 20 خانواده در ماه اوت خود را غیر بستهای رویداد است که مطمئن شوید که به طور مجازی با توجه کشورهای مختلف از مستند در بسیاری از کشورها. یک کره هرالد گزارش نشان می دهد همان (از طریق گوگل ترجمه). رقیب مانند اپل و هواوی و وان پلاس نیز میزبانی خود را راه اندازی تلفن آنلاین با توجه به همه گیر.

سالانه در ماه آگوست رونمایی از تقریبا هر توجه داشته باشید گوشی های استراتژیک به پایان رسیده و تا قبل اپل سقوط آیفون راه اندازی و تنظیم سامسونگ برای تعطیلات راش. این شایعه که اپل ممکن است به تعویق انداختن آن آیفون فروش 12 نسخه در اواخر اکتبر به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

گوشی های جدید توجه داشته باشید: 20, 20 به علاوه توجه داشته باشید 20 Ultra?

سال گذشته سامسونگ انداخته Galaxy Note 10 و تبصره 10 به علاوه. این امر می تواند غیر معمول نیست برای دیدن دو یادداشت جدید در این سال است. متعدد شایعات حمایت از انتظار از یک توجه داشته باشید 20, 20 به علاوه توجه داشته باشید و توجه داشته باشید 20 فوق العاده.

تا یخ جهان توييتها (در بالا) نبود خاصی اگر وجود داشته باشد توجه داشته باشید 20 فوق العاده در آینده نیز به آینه Galaxy S20 فوق العاده. برخی از شایعات ترویج آن در حالی که دیگران حمایت دور. برای مثال یک دستگاه نیست برخی فکر می کنند راه اندازی خواهد شد در کنار Galaxy Note 20 تلفن در واقع می تواند کهکشان برابر 2با توجه به زودتر TechRadar پست با استناد به یک صدای جیر جیر از نمایش تحلیلگر راس جوان که در حال حاضر در دسترس نیست. شایعات نشان می دهد که توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده خواهد بود گنده, با یک صفحه نمایش بیش از 7 اینچ در قطر.

در اینجا برخی ممکن است توجه داشته باشید 20 اندازه صفحه نمایش با جزئیات از Pigtou تلفن عرصه و یخ جهان به نقل اضافی توییتهایی از جوان که دیگر در دسترس است (SamMobile نوشته شده این متن در اینجا):

  • توجه داشته باشید کهکشان 20: 6.4 به 6.7 اینچ (از جوان: 6.42 اینچ قد بلند 2,345x1,084-پیکسل)
  • توجه داشته باشید کهکشان به علاوه 20: 6.9 اینچ (از Pigtou: 165 میلیمتر قد بلند 77.2 mm گسترده و 7.6 میلی متر ضخامت)
  • توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده: بیش از 7 اینچ (WVGA صفحه نمایش+ و 120 هرتز گزینه را می توان در همان زمان است.)
note-20-plus-samsung-foto

سامسونگ شایع است به کار بر روی یک under-the-صفحه جلوی دوربین. برخی فکر می کنم توجه داشته باشید کهکشان 20 می تواند اولین گوشی از آن استفاده کنید. سپس دوباره شاید نه.

OnLeaks از طریق Pigtou

Ultrafast 120 هرتز صفحه نمایش می تواند صرفه جویی در باتری بیشتر از S20 فوق العاده

اگر پایان Galaxy S20 گوشی رو 120 هرتز صفحه نمایش این هوشمند شرط است که توجه داشته باشید 20 تلفن خواهد شد که آن را بیش از حد. گوشی های با صفحه نمایش نرخ تجدید و یک روند در بازار حق بیمه. هر صفحه با یک گزینه به روز کردن هر صفحه بیشتر از استاندارد 60 هرتز (60 بار در ثانیه) وعده مایع-پیمایش صاف و گیم پلی.

مکرر تلفن leaker یخ جهان نشان می دهد بیشتر "تنظیم" نسخه ای از ویژگی های. دانمارکی وبلاگ کهکشان باشگاه می رود کمی عمیق تر نشان می دهد که به روز رسانی خواهد شد با استفاده از 15 درصد به 20 درصد انرژی کمتر از کهکشان S20 فوق العاده یک تلفن که واحد بررسی guzzled باتری در 120Hz حالت به جای sipped آن است. در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد باتری-صرفه جویی در 120Hz نمایش تکنولوژی به نام LTPO.

5G توجه داشته باشید کهکشان 20 عملا داده شده

ما به ندرت نیاز به یک شایعه به احساس خاصی است که توجه داشته باشید کهکشان 20 خط پشتیبانی خواهد کرد 5G سرعت. کهکشان S20 گوشی را با یک نکته. وجود دارد برخی از انواع استاندارد S20 که 4G LTE-فقط در برخی مناطق مانند استرالیا.

ممکن است که برخی از حامل در برخی از مناطق نیز فروش 4G LTE نسخه از استاندارد توجه داشته باشید کهکشان 20 مانند اگر این منطقه است که هنوز ساختمان آن 5G شبکه و یا اگر حامل ترجیح ارزان 4G نسخه برای نمونه کارها خود را. در سطح جهانی ما به شدت مشکوک این خواهد بود شناخته شده و به بازار عرضه شده به عنوان 5G دستگاه.

در اینجا که در آن ما 5G برنامه های پایه در حال حاضرو اشاره گرها در مورد نحوه انتخاب بهترین 5G حامل برای شما.

سال گذشته گوشی Galaxy Note 10. چرا این تبصره 20?

سابقه است به خوبی به عنوان دلیل هر گونه که فرض کنیم که توجه داشته باشید 20 چیزی است که سامسونگ در تماس با این تلفن -- فقط در کهکشان S20 خط. که گفت: سابقه نیز نشان می دهد ما می بینیم کهکشان S11 و توجه داشته باشید 11. سامسونگ را تکان داد تا آن نامگذاری کنوانسیون به چین با سال. که نشانه های ما می تواند انتظار می رود Galaxy S21 و تبصره 21 در 2021. من به سختی می تواند صبر کنید برای سامسونگ کهکشان توجه داشته باشید 32!

این می تواند درست مانند Galaxy S20 تنها چهارگوش و با یک قلم

این پیشنهاد که توجه داشته باشید 20 می تواند نگاه های بسیاری مانند کهکشان S20-اما با مربع کردن لبه ها و S Pen stylus -- میآید تا دوباره و دوباره و پژواک سامسونگ الگو برای چندین چرخه. در اینجا به همین دلیل است. توجه داشته باشید سری ایجاد کردن گلکسی اس اگر S20 فوق العاده دارای چهار دوربین عقب fanciest تبصره 20 را با آن هماهنگ و یا بالای آن.

در زمان های سامسونگ استفاده کرده است توجه داشته باشید را به شما معرفی و حتی بالاتر-قفسه سخت افزار یا نرم افزار از ویژگی های است که کمک می کند تا تمایز آن از "نزدیک تر" Galaxy S و همچنین کمک می کند تا توجیه یادداشت جدید را با قیمت بالاتر.

مکرر توییتر leaker حداکثر Weinbach عبارت ساده "در واقع همه چیز همان است."

توجه داشته باشید 20 دوربین: 100x 'فضا' زوم یا نه ؟

در حال حاضر ما به یکی از مورد علاقه من تلفن موضوعات: دوربین امکانات. را توجه داشته باشید کهکشان 20 سری 100x زوم یا نه ؟ پاسخ به این سوال جالب لبه به آن است. سامسونگ با افتخار اعلام کرد که Galaxy S20 فوق العاده را 100x هوش مصنوعی به کمک زوم به نام فضا زوم منحصر به فرد دارایی در میان S20 محدوده و یکی از این ویژگی ها به معنای توجیه تلفن استراتوسفر قیمت.

اگر سامسونگ را شامل نمی شود فضا زوم به عنوان توییتر leakers یخ جهان و خواب آلود کوما به نظر می رسد نشان می دهد (از طریق کره Joongang Daily) آن می تواند به عنوان خوانده شده نادر پذیرش شکست در سامسونگ تا پایان آن خیمه ویژگی نمی سمت راست ضربه یادداشت ها.

لازم به ذکر است که بسیاری از شایعه سوخت تصویر ارائه و قرار نشت مورد طرح نشان می دهد مربع cutouts برای بزرگ دوربین برآمدگی های مشابه به کسانی که در کهکشان S20 محدوده.

بنابراین آنچه در دوربین های دیجیتال می تواند ما را ببینید ؟ با توجه به کره Joongang Daily و یخ جهان (از طریق Weibo برنامه چت):

  • توجه داشته باشید کهکشان 20: 12 مگاپیکسلی با زاویه دید گسترده (اصلی), 64-مگاپیکسل تله, 12 مگاپیکسلی ultrawide زاویه
  • توجه داشته باشید کهکشان به علاوه 20: 108 مگاپیکسلی (اصلی), 12 مگاپیکسلی تله, 12 مگاپیکسلی ultrawide زاویه. 50x زوم. تمرکز لیزر می تواند کمک به ریز لحن تمرکز در نمای نزدیک عکس (مسئله برای Galaxy S20 گوشی های تلفن همراه).

Winebach نیز موافق است که توجه داشته باشید 20 به همراه داشته 108 مگاپیکسلی با سنسور.

آنچه در مورد جلوی دوربین ؟

یک شایعه است که در اطراف آن توجه داشته باشید کهکشان 20 می تواند با استفاده از سامسونگ اولین دوربین است که نشسته است در زیر صفحه نمایش است. اگر درست به این معنی است که سنسور نمی تواند قابل رویت ترین زمان. این ممکن است که شما ممکن است فقط "نگاه کنید به" سنسور در هنگام استفاده از یک برنامه که با این نسخهها کار با دوربین برای مثال نشان می دهد که در آن به نگاه زمانی که شما در حال گرفتن یک عکاسی از خود یا ویدئو چت.

توجه داشته باشید کهکشان 20, باتری, و ذخیره سازی اندازه RAM

ما وارد کرده اید ممکن است برخی از مشخصات بر اساس شایعات مختلف از جمله از ZDNet Korea, Phone Arena و کهکشان باشگاه.

  • پردازنده: Qualcomm Snapdragon 865 سامسونگ Exynos 990 یا Exynos 992
  • حافظه داخلی: 128GB یا 256GB
  • RAM: 8GB 12GB 16GB
  • باتریتوجه داشته باشید: 20: 4,000 mAh. توجه داشته باشید به علاوه 20: 4,500 میلی آمپر ساعت

آندروید 10 در حال حاضر برای آندروید 11 به دنبال

ما حتی نمی نیاز به یک شایعه بدانید که Galaxy Note 20 خواهد آمد با اندروید 10 برای شروع با و ارتقاء به آندروید 11. که چون آندروید 11 در مرحله بتا است و آماده نیست و برای بار نخست.

علاوه بر این گوگل به تعویق افتاد مجازی آن رویداد برای تاریخ 3 ژوئن در پاسخ به اعتراضات آغاز شد که آمریکا گسترده در مارس 26. این غول نرم افزار در نظر گرفته شده به آندروید 11 بتا در دسترس برای تمام کاربران آندروید نه تنها به توسعه دهندگان آن را به عنوان در حال حاضر -- یک گام مهم قبل از انتشار final نرم افزار به روز رسانی.

این کاملا ممکن است که اندیشه 11 آماده خواهد بود یا بیشتر آماده برای حامل های, اما سامسونگ که با استفاده از یک نرم افزار پیچیده و لایه بر پایه اندروید به طور معمول نیاز به زمان بیشتری نسبت به دیگر مارک های تلفن به طور کامل تست و انتشار نسخه های آندروید.

note-20

این غیر رسمی ارائه آنچه را که توجه داشته باشید 20 می تواند مانند نگاه با بنفش قلم و آبی به بنفش شیب پایان در پشت.

@BenGeskin

قیمت: چقدر می تواند توجه داشته باشید کهکشان 20 تلفن هزینه ؟

توجه داشته باشید کهکشان گوشی نیست برای بودجه خریدار است. یا حداقل این است که چگونه ترکیب شده است و پس از آن در اوایل روز است. من می خواهم انتظار می رود توجه داشته باشید 20 و تبصره 20 به علاوه تا حد زیادی به دنبال سال گذشته ساختار قیمت گذاری.

Galaxy Note 10 در مقابل توجه داشته باشید 10 Plus, قیمت


Galaxy Note 10 Galaxy Note 10 Plus
قیمت خارج از قرارداد (تومان) $949 $1,099
قیمت (GBP) £899 £999
قیمت (AUD) AU$1,499 AU$1,699

برای زمینه دو چیز را تغییر داد در سال گذشته را توجه داشته باشید سری مقرون به صرفه تر و سامسونگ مطمئنا امید نزدیک تر بیش از حد.

اولین چیزی که اتفاق افتاد این بود که استاندارد توجه داشته باشید 10 آغاز شده و در بیشتر نزدیک 950 دلار را از 1000 دلار شروع قیمت از توجه داشته باشید 9. (در ضمن توجه داشته باشید 10 Plus عرضه در $1,100.) سامسونگ نمی دهد توجه داشته باشید 10 کاملا به عنوان بسیاری از موارد دیگر که به همراه ولی زیر 1000$قیمت آن را به یک مقدار بهتر به طور کلی.

سامسونگ دوم تصمیم به اعلام Galaxy Note 10 مطلب در ماه ژانویه. هرگز در نظر گرفته شده برای بازار آمریکا و بازار این گوشی با این وجود من به عنوان قابل توجهی را نشان می دهد که سامسونگ ممکن است مایل به تغییر یک یا دو "قوانین است."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: همه چیز وجود دارد که در مورد توجه داشته باشید کهکشان 20

5:28

در آن زمان من گفت: "سامسونگ و ضربه به ایجاد یک 'آرشیو' توجه داشته باشید به طور کامل معکوس همه چیز را یادداشت آمده است به عنوان نام تجاری را به بهترین از بهترین. در ساخت ارزان تر و اساسی تر توجه داشته باشید سامسونگ نیز دموکراتیزه توجه ترین متمایز و پایدار از ویژگی های: دیجیتال stylus."

معنا است که سامسونگ را از ما با یک توجه داشته باشید کهکشان 20 Lite? احتمالا در این رویداد است. اما این به آن معنا وجود دارد یک شانس استاندارد توجه داشته باشید 20 می تواند هزینه مناسب در اطراف $950 دوباره. اما با علاوه بر این از 5G که تمایل به رانندگی هزینه های بالا توجه داشته باشید 20 هزینه نهایی هنوز نامشخص است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب