فوجیتسو به تعطیل نیمی از دفاتر خود در ژاپن توسط FY22

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس فوجیتسو اعلام کرده است آن را کاهش دهد و آن فضای اداری در ژاپن 50 درصد و سوئیچ به طور کامل به یک سیستم میز تا پایان سال مالی 2022.

فوجیتسو گفت: برنامه های جدید بخشی از آنچه این شرکت لقب خود را به عنوان “کار و زندگی تغییر” کمپین که با هدف معرفی جدید انعطاف پذیر ترتیب کار برای کارکنان.

گذشته از فضای اداری تغییرات حدود 80000 ژاپن مبتنی بر فوجیتسو کارکنان نیز آغاز خواهد شد در درجه اول به کار از راه دور و انعطاف پذیر ساعات کار خواهد شد گسترش به تمام ژاپن مبتنی بر کارکنان است.

فوجیتسو نیز تغییر کرده و به حمایت از آن فراهم می کند و معمولا کارکنان در قالب هزینه های رفت و آمد به ارائه پشتیبانی های اضافی برای کنترل از راه دور محیط کار.

فوجیتسو تبلیغ جدید سبک کار را علامت پایان “متعارف مفهوم” کار ثابت در دفاتر و فعال کردن کارکنان به “انتخاب آزادانه محل آنها می خواهند به کار از جمله از مرکز و یا دفاتر ماهواره ای بسته به نوع کار آنها انجام دهد”.

همچنین نگاه کنید به: 8 ارتباطی راهنمایی برای telecommuters به استاد (TechRepublic)

“کار و زندگی تغییر است نه تنها یک مفهوم” کار ” اما نشان دهنده یک طرح جامع برای تحقق بخشیدن به کارکنان رفاه با تغییر از قبل موجود مفاهیم ‘زندگی’ و ‘کار’ از طریق نوآوری های دیجیتال” شرکت در روز دوشنبه گفت:.

“این مفهوم نشان می دهد فوجیتسو رهبری در رانندگی دیجیتال تحول فرهنگ کاری و فضاهای در ژاپن که در آن بسیاری از شرکت ها هنوز به طور کامل در آغوش پتانسیل فن آوری های دیجیتال به حداکثر رساندن بهره وری و خلاقیت در محل کار.”

علاوه بر این, Fujitsu گفت: یک دفتر hub خواهد شد تا در مناطق مختلف کشور که در آن هر اتاق باید یک تابع تعریف شده مانند نشان دادن خود آن سیستم و یا همکاری با مشتریان است.

در همان زمان این شرکت برای گسترش برنامه های ماهواره ای خود را در ماه سپتامبر سال 2021 با راه اندازی این زیرساخت به عنوان معادل آن چیزی است که در بر داشت در آن توپی دفتر از جمله multisite ویدئو کنفرانس قابلیت های.

این شرکت اضافه شده آن را پیش بینی تغییرات جدید را بهبود بخشد اما همچنین افزایش بهره وری کارکنان تعادل کار و زندگی.

تغییرات مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im