HBO Max

HBO Max وارد کرده است.

سارا تو/CNET

با وجود ماه از برخورد با کروناویروسها جریان جنگ ادامه با توجه به همه گیر. در مارس مسلما بزرگترین Netflix رقیب از همه آنها راه اندازی: AT&T را HBO حداکثر. سرویس های جدید ارائه می دهد هر نشان می دهد و فیلم های موجود در HBO و اضافه می کند یک میزبان از محتوای منحصر به فرد از WarnerMedia و کمیک DC. آن را به محبوب نشان می دهد مانند دوستان (از جمله آینده مراسم خاص), The Big Bang Theory and Rick and Morty; های اخیر و فیلم های کلاسیک و همچنین بچه های محتوا از Looney Toons و خیابان کنجد به همراه جدید انحصاری مانند زاک اسنایدر لیگ عدالت در 2021. این HBO حداکثر فروشگاه است که به سادگی عظیم.

ادامه مطلب: HBO حداکثر نقد و بررسی: از 10 ، 000 ساعت از تلویزیون و فیلم, اما هنوز هم ناقص

حداکثر قیمت است در همان $14.99 در هر ماه که HBO در حال حاضر هزینه اشتراک بنابراین زمان HBO مشترکین ممکن است انتظار می رود به روز رسانی به طور خودکار به آن. برخی در حال حاضر بودند اما برای دیگران این است که ساده نیست. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

hbo-now-02.jpg

HBO در حال حاضر در تلویزیون اپل.

سارا تو/CNET

من یک HBO در حال حاضر مشترک. چه کار کنم ؟

میلیون ها نفر از HBO در حال حاضر مشتریان در حال حاضر به روز رسانی به HBO Max به صورت خودکار با تشکر از به روز رسانی برنامه است که به سادگی تبدیل HBO در حال حاضر برنامه به HBO افزار Max. برخی دیگر را باید دانلود جدید HBO افزار Max به صورت دستی بر روی دستگاه خود.

این که آیا شما در میان کسانی که ارتقا بستگی دارد که دستگیره صدور صورت حساب خود را. HBO در حال حاضر مشترکان صورتحساب از طریق زیر ارائه دهندگان واجد شرایط:

میلیون ها نفر بیشتر HBO در حال حاضر مشترکین واجد شرایط نیست. اگر شما به اشتراک HBO در حال حاضر از طریق یک شخص ثالث است که اپل یا گوگل — مانند بر روی یک پلت فرم مانند آمازون نخست کانال های ویدئو و یا Roku یا از طریق یک ارائه دهنده اینترنت — شما نمی تواند به روز رسانی به HBO Max (پایین را ببینید).

مطمئن نیستید که چگونه شما در حال گرفتن HBO? شما می توانید با ورود در را بر روی تلفن خود و یا کامپیوتر. در اینجا با توجه به HBO کمک راهنمای:

1. پس از ورود به سیستم شما نیاز به سر به پروفایل بخش است.

من. بر روی یک کامپیوتر بررسی گوشه بالای سمت راست را انتخاب کنید و مشخصات آیکون.

ii. بر روی تلفن و یا قرص خود را ضربه بزنید مشخصات آیکون ضربه بزنید ، سپس به تنظیمات آیکون (بالای گوشه سمت راست).

2. را انتخاب کنید اطلاعات صدور صورت حساب و دنبال جمله زیر: اشتراک شما صورتحساب از طریق _________.

یک لیست کامل از ارائه دهندگان شخص ثالث را می توان در اینجا یافت نشد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: HBO Max: چگونه به آن را دریافت


4:24

اگر چه من HBO از کابل و یا ارائه دهنده streaming TV خدمات ؟

اگر چه این وضعیت پیچیده تر از با HBO در حال حاضر پاسخ دوباره بستگی دارد که ارائه دهنده ارائه می شود در واقع HBO به شما. همه از زیر کابل یا ماهواره ای پخش آنلاين شرکت به شما اجازه HBO مشترکین دریافت HBO Max:

  • DirecTV/AT&T TV (بخش بعدی را ببینید)
  • Hulu
  • یوتیوب تلویزیون
  • Comcast
  • منشور/طیف
  • Altice (مطلوب و SuddenLink)
  • Verizon
  • Cox Communications
  • NCTC (وای اطلس پهنای باند RCN, Grande ارتباطات و موج و MCTV)

هر شرکت رسیدگی خواهد شد ارتقا همان راه است. منشور مشتریان که در حال حاضر به اشتراک HBO از طریق طیف خدمات کابل را “به دست آوردن دسترسی فوری به HBO Max” با توجه به یک HBO حداکثر سخنگوی جدید در حالی که طیف مشترکین خواهد شد “قادر به خرید HBO حداکثر به طور مستقیم از طریق منشور در راه اندازی.” AT&T که قبلا اعلام کرد که مقابله با یوتیوب تلویزیون در ماه فوریه که “اجازه خواهد داد که کاربران به اشتراک HBO Max از طریق این سرویس است.”

ادامه مطلب: HBO حداکثر مقابل HBO در حال حاضر در مقابل HBO Go: چه تفاوت چگونه شما ارتقا ؟

اگر شما در حال حاضر استفاده از HBO Go برنامه و عضویت در یکی از ارائه دهندگان ذکر شده در بالا توصیه ما این است که به سادگی دانلود جدید HBO Max نرم افزار و سعی کنید با استفاده از همان نام کاربری و رمز عبور برای ورود به سیستم در. در غیر این صورت تماس با ارائه دهنده خود را.

WarnerMedia در 27 مه اعلام کرد که آن زده مقابله با Comcast درآمریکا’ بزرگترین ارائه دهنده کابل. به عنوان بخشی از این معامله X1 و فلکس کاربران که به HBO از طریق Comcast در حال حاضر قادر به ارتقاء به صورت رایگان برای HBO Max و می توانید سرویس های جدید بر روی دستگاه های پشتیبانی شده.

اگر ارائه دهنده خود را ندارد ذکر شده در بالا, شما نمی توانید HBO Max به صورت رایگان در راه اندازی حتی اگر شما مشترک به طور منظم HBO به احتمال زیاد در همان $14.99 قیمت ماهانه. شما هنوز هم قادر به ادامه مشاهده HBO و با استفاده از HBO Go, اما شما خواهد شد در از دست اضافی را نشان می دهد و فیلم های اضافه شده به HBO حداکثر به طور انحصاری است.

در ژوئن 12, AT&T اعلام کرد که با مکس در حال حاضر در دسترس به عنوان یک به روز رسانی برای تعداد زیادی از آن کابل مشتریان این امر می تواند پایان دادن به حمایت از HBO Go در تابستانبا رفتن برنامه در حال بازنشسته در جولای 31 و HBO برو سایت تعطیل در اوت 31.

HBO در حال حاضر خواهد شد به همین ترتیب بود تغییر نام داد و در آینده به سادگی به HBO هر چند دقیق زمان برای این تغییر نبود نشان داد.

اگر چه من HBO از AT&T یا DirecTV?

HBO مثل بقیه WarnerMedia متعلق به AT&T پس از ارتقاء فرایند برای کسانی که زندگی در این جهان است که کمی آسان تر است. که گفت:, آن را کاملا رایگان از عوارض. اگر شما یک سرویس AT&T شما به احتمال زیاد برخی از HBO مکس رایگان, اما آیا این برای یک ماه سه ماه یا یک سال یا به طور کلی ارتقاء رایگان بسته خواهد شد که خدمات شما داشته باشد.

در اینجا یک نمودار AT&T را با هم نشان می دهد اگر شما ارتقاء رایگان.

hbo-max-at-t-infographic

AT&T ساخته شده یک نمودار برای کمک به نشان می دهد که می شود یک HBO حداکثر ارتقا دهید.


AT&T

جدید AT&T تلویزیون انتخاب Xtra یا نهایی و Óptimo Más بسته های مشتریان و جدید, DirecTV, انتخاب, Xtra, نهایی, Mas فوق العاده و یا Optimo Mas بسته مشتریان خواهد بود واجد شرایط برای دریافت HBO حداکثر گنجانده شده است برای یک سال.

مشترکین فعلی با اکثر تلویزیون های بسته از AT&T تلویزیون و یا DirecTV خواهد بود قادر به دریافت سه ماه آزمایشی رایگان از HBO حداکثر هر چند این شامل کسانی که در ارزان ترین تلویزیون بسته است.

کسانی که با AT&T اینترنتی 1000 صفحه اصلی پهنای باند یا فضای مجاز: نامحدود نخبگان بی سیم طرح را به طور مشابه باید HBO حداکثر گنجانده شده است در حالی که کسانی که با دیگر خانه های پهن باند بی سیم یا برنامه را دریافت کنید یک ماه آزمایشی رایگان.

آنچه در مورد آمازون و Roku ؟

برخی از HBO مشتریان دریافت نخواهد شد HBO Max به صورت رایگان. اگر شما HBO از طریق آمازون نخست تصویری کانال یا کانال Roku شما نمی توانید ارتقاء به Max به صورت رایگان.

همچنین شایان ذکر است که از ژوئن 12, AT&T اعلام نکرده که HBO Max برنامه ظاهر خواهد شد در Roku و آمازون آتش تلویزیون و دستگاه ها و تا کنون آنها هنوز هم میا. اگر شما به اشتراک HBO Max از طریق هر یک از روش های فوق شما را به دانلود و استفاده از HBO Max برنامه را بر روی دستگاه دیگر به آن را بر روی تلویزیون خود را.

اگر به شما پرداخت برای HBO از طریق Roku یا آمازون, اما, شما هنوز هم باید قادر به تماشای در هر دو پلت فرم آن را تنها خواهد شد به طور منظم HBO بدون Max-محتوای منحصر به فرد.

در راه اندازی HBO Max نرم افزار در دسترس خواهد بود در iOS, آندروید, مرورگر آندروید, تلویزیون, تلویزیون اپل, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 و سامسونگ تلویزیونهای هوشمند. در اینجا لیست کامل از دستگاه های که پشتیبانی HBO افزار Max.

بنابراین اگر من نمی HBO Max به صورت رایگان چه باید بکنم ؟

20150820113600.jpg

اگر به شما پرداخت برای HBO در حال حاضر تبدیل به HBO حداکثر یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.

دیوید Katzmaier/CNET

بدون در نظر گرفتن اگر شما HBO در حال حاضر و یا HBO از یک ارائه دهنده کابل, قیمت به طور کلی همان: $14.99 در هر ماه. که قیمت نیز همان به عنوان یک جدید HBO حداکثر اشتراک بنابراین اگر شما در حال پرداخت پول برای HBO و نه گرفتن آن را همراه به صورت رایگان, توصیه ما این است که به تغییر صورتحساب به طور مستقیم توسط HBO یا فقط آن را لغو فعلی خود را از طریق شخص ثالث و روش و سپس ثبت نام برای HBO حداکثر.

هزینه تفاوت تقریبا لغو و HBO Max به شما می دهد بیشتر برای پول خود را, به خصوص اگر شما HBO در حال حاضر و نه در صورتحساب یا لیست به طور مستقیم توسط HBO. این تجربه برای تماشای می تواند به عنوان ساده به عنوان تنها مبادله در حال حاضر برنامه برای حداکثر برنامه که باعث می شود سوئیچ بدون ذهن و بسیار خوشحال.

برای کابل کاربران به خصوص کسانی که عادت به تماشای تلویزیون در کانال های و برنامه های انتقال کمی پیچیده تر است و به معنی نیاز به استفاده از یک جریان دستگاه به عنوان تنها تغییر کانال. در حالی که این دستگاه را می توان در یافت نسبتا قیمت های مقرون به صرفه این به آن معنا نیاز به سوئیچ بین ورودیهای مختلف در هنگام مرور بین HBO و تلویزیون های معمولی.

برای اطلاعات بیشتر در مورد HBO Max, راه اندازی, بررسی, بزرگ, مبین, مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im