Forza Motorsport را ممنوع بازیکنان برای استفاده از مؤتلفه پرچم – Roadshow


Forza Horizon 4

این مؤتلفه پرچم در حال حاضر می افتد تحت فورزا سیاست تحمل صفر.


Forza

از Forza Motorsport سری دیگر نمی خواهد اجازه می دهد بازیکن را به نمایش مؤتلفه پرچم یک حرکت است که به دنبال یک تصمیم مهم از نسکارکه ممنوع پرچم از مسابقه آهنگ.

ایکس باکس حق رای دادن را طولانی در حال اجرا سری از مسابقه گفت: جمعه گذشته در بیانیه ای از طریق توییتر “هدف ما این است که برای ایجاد یک امن فراگیر و تجربه لذت بخش برای همه بازیکنان است. حرکت رو به جلو استفاده از مؤتلفه پرچم در هر ماشین و تحت هر شرایطی خواهد بود. به عنوان یک ‘بدنام پیکرنگاری’ ما در اجرای دستورالعمل ها و استفاده از آن خواهد شد در نتیجه ممنوعیت.”

“بدنام پیکرنگاری” همچنین شامل نمادها مانند صلیب شکسته و آهن و عبور و برآمدن خورشید.

Forza بازی شامل گسترده رد و بدل ویرایشگر است که اجازه می دهد تا بازیکن را به اساسا ایجاد هر طراحی آنها می خواهم به خود را در بازی اتومبیل اما قوانین همواره در محل برای نگه داشتن طرح مناسب است. این سری از مسابقه نیز گفت: در اوایل این ماه آن را جشن Juneteenth با کمک مالی از سود حاصل از فروش Forza Motorsport 7 Forza Horizon 4 و تمام خرید از Forza خیابان به NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش.

این مؤتلفه پرچم و آن معانی آمده اند تحت بررسی پس از مرگ جورج فلوید در پایان ممکن است. فلوید درگذشت و پس از یک در حال حاضر-ex افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مایکروسافت نشان می دهد ایکس باکس سری X X گیم پلی برای خاک…


1:15

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>