سابق Pinterest کارکنان می گویند آنها در مواجه با تبعیض نژادی و underpaid - CNET

پینترست است که در مواجهه با تبعیض نژادی اتهامات توسط کارکنان سابق خود را. گتی ایماژ دو سابق Pinterest کارکنان

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 27 خرداد 1399
gettyimages-1046002150

پینترست است که در مواجهه با تبعیض نژادی اتهامات توسط کارکنان سابق خود را.

گتی ایماژ

دو سابق Pinterest کارکنان هر دو سیاه روز دوشنبه گفت که آنها با تجربه تبعیض نژادی و مواجه اقدامی تلافی جویانه پس از افزایش نگرانی ها در مورد ناعادلانه پرداخت در محل با اقداماتی که در تضاد با تصویر-های عمومی شرکت نذر برای کمک به خود کارگران است.

سابق کارکنان Ifeoma Ozoma و Aerica Shimizu بانک مشغول به کار در سیاست عمومی و اجتماعی تاثیر در این شرکت قبل از خروج از پینترست در اواخر ماه مه. Ozoma گفت: در یک صدای جیر جیر که پینترست را بیانیه عمومی در ژوئن 2, ابراز همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش یک "شوخی است."

"به عنوان یک زن سیاه و سفید دیدن @Pinterest را نیمه شب" سیاه کارکنان ماده "بیانیه ساخته شده من ابتدا سر من بعد از من فقط مبارزه برای بیش از یک سال کامل پرداخت می شود و وارد منصفانه" Ozoma گفت: در یک صدای جیر جیر.

پینترست گفت که این نگاه به نگرانی های مطرح شده توسط کارکنان سابق خود را.

"ما در زمان این مسائل به طور جدی و انجام یک تحقیق کامل در مورد زمانی که آنها مطرح شد و ما با اعتماد به نفس هر دو کارمند بودند با عدالت رفتار شود. ما می خواهیم هر یک از کارکنان ما در پینترست به احساس استقبال و ارزش و احترام" Pinterest سخنگوی در بیانیه ای گفت. این شرکت همچنین قول داد برای بهبود تنوع و شمول و "انجام بهتر" در مناطق که در آن شرکت می افتد کوتاه.

اتهامات علیه Pinterest به عنوان دیگر شرکت های فن آوری بیان حمایت خود را برای عدالت نژادی در میان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک افسر پلیس سفید دوخته زانو خود را در Floyd گردن حدود 9 دقیقه است. با وجود قول برای کمک به مردم سیاه و سفید اقدامات شرکت های فن آوری باید گاهی اوقات در تضاد با کلمات خود را.

شرکت های فن آوری به مدت طولانی در تلاش برای تنوع بخشیدن به نیروی کار خود را که تحت سلطه سفید و آسیایی نر کارگران است. در سال 2019 حدود 4 درصد از پینترست نیروی کار سیاه و سفید بود و این که درصد بود و حتی پایین تر برای کسانی که در نقش های رهبری با توجه به این شرکت تنوع گزارش. شبکه های اجتماعی خاص شده است به انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با سخنرانی نفرت.

در حالی که سیاه و کارکنان را علنا صحبت کردن در برابر کارفرمایان سابق خود را هنوز هم نادر است چرا که کارگران با تکنولوژی امضای توافق نامه حقوقی که می توانید آن را مخاطره آمیز به صحبت کردن. در سال 2018 سابق Facebook manager علامت Luckie گفت: در یادداشتی که در شبکه های اجتماعی بود شکست خود کارگران و کاربران.

"اگر هر چیزی می آید از این من می خواهم مردم را به درک کنند که این نه تنها یک روند. این نیست که ما فقط گرفتن مسائل خارج از سینه ما. این یک خطر بزرگ هستیم چرا که ما معتقدیم این شرکت نیاز به مسئول برگزار می شود," Ozoma در مصاحبه ای گفت:.

این اولین بار نیست Pinterest شنیده است شکایت خود را, او گفت:. کارمندان سابق شکایت با وزارت کالیفرنیا از نمایشگاه مسکن و اشتغال در سال گذشته Ozoma گفت. آژانس نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

توییت توسط کارمندان سابق ویروسی رفت و مدنی حمایت از حقوق, گروه, رنگ, تغییر نام شرکت به عذر خواهی به کارگران و نسبتا جبران آنها است. "تلافی این زنان با تجربه تأکید خطر سیاه کارگران در دره سیلیکون تحمل هر روز برای صحبت کردن در برابر نژادپرستی و تبعیض" رنگ تغییر مدیر مبارزات انتخاباتی جید مگنوس Ogunnaike در بیانیه ای گفت.

Ozoma نیز گفت: او با داشتن به عموم پشتیبانی این شرکت سیاست های عمومی تلاش ها در حالی که دست و پنجه نرم کردن با مسائل مربوط به محل کار. در حالی که او در حال ستایش همکاران برای کار در Pinterest Ozoma گفت: بسیاری از همکاران او تا به حال هیچ ایده آنچه که او در برخورد با داخل شرکت.

"نه قادر به بحث در مورد آنچه که او نیز اتفاق می افتد-که بسیار مخرب," او گفت:.

در سال گذشته Ozoma پیشنهاد کرد که پینترست جلوگیری از ترویج سالن های عروسی و محتوا است که خیال بافی سابق برده در مزارع. این شرکت اجرا شده اما Ozoma گفت که او با دریافت یک عملکرد بد نقد و بررسی از مدیر چرا که او را شامل نمی شود و جوانب ترویج کشت و زرع با مضمون عروسی.

Ozoma همچنین گفت: جدا سفید نر همکار doxxed او ارسال او شماره تلفن همراه نام و عکس در "خشونت نژادپرستانه/misogynistic قطعات از اینترنت است." Pinterest, اخراج کارمند که برای نشت اسناد اما حرکت نمی کند به اندازه کافی سریع برای کمک به او را به پایین اطلاعات شخصی ارسال شده توسط co-worker, او گفت:.

Ozoma و بانک ها گفت: آنها همچنین underpaid. آنها مشخص نیست توسط چه مقدار اما Ozoma گفت: آنها در حال انجام کار بالاتر پرداخت سطح از چگونه کار خود را طبقه بندی شده.

بانک ها نیز مدعی در یک سری از توییت های عمومی که مدیر او که نبود شناسایی شده "توهین به نظرات" در مورد قومیت و دیگر کارگران یهودی میراث مرتبط با این موضوع پرداخت. هنگامی که او گزارش نظرات به بخش منابع انسانی بانک ها گفت: این شرکت گفت: این مدیر نمی نقض کد آن رفتار از آنجا که او تا به حال هیچ "قصد بد."

او همچنین ادعا کرد که مدیر او انتقاد او توصیه برای این شرکت به معکوس تصمیم به قطع پیمانکار پرداخت در طول تعطیلات. او همکاری با سازمان ها و شرکت ها شد طلبه Pinterest, او گفت:. را "نژادپرستانه و جنسیتی محل کار" در زمان تلفات در سلامت روان, بانک توییتی اما تجربه او نیست جدا شده یکی است.

"پیدا کنم که آنچه که من تجربه کرده است که همه بیش از حد آشنا. در واقع, آن است که یک مراسم از تصویب. در خواندن اظهارات تایید #BlackLivesMatter & دیدن سیاه و سفید کار می کند به طور ناگهانی برجسته توسط بیشتر شرکت های سفید پیدا کنم که من سکوت مانع من شفا و اجابت من جامعه" بانک ها گفت: در یک صدای جیر جیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب