NASHVILLE, Tenn. – پس از هفته در قرنطینه U. S ساکنان جسارت را به عنوان اقامت در خانه محدودیت های شل. در حالی که ایالات متحده رانندگان reacquainted با جاده نیسان آنها را تشویق می کند به استفاده از وسیله نقلیه خود را پیشرفته ویژگی های ایمنی.

بسیاری از نیسان هوشمند فن آوری های طراحی شده برای کمک به رانندگان در عمل بیشتر با خیال راحت در جاده ها و بزرگراه ها.

“نیسان یکپارچه هوشمند راننده-کمک فن آوری های مانند نیسان ProPILOT کمک به هوشمند کروز کنترل نقطه کور هشدار بالا پرتو کمک اپل CarPlay®, و Android Auto™ و ترافیک نشانه به رسمیت شناختن است که می تواند کمک به رانندگان اجتناب از اشتباهات رایج و بهبود ایمنی جاده ها گفت: Chris Reed ارشد معاون تحقیق و توسعه مرکز فنی نیسان در شمال آمریکا است. “شما استفاده از بسیاری از رفلکس حافظه زمانی که شما راه اندازی یک وسیله نقلیه بنابراین اگر شما شده اند در خارج از جاده در حالی که در حال حاضر زمان مناسبی برای درک این که چگونه این ویژگی ها واقعا می تواند در بهبود کلی تجربه رانندگی.”

با توجه به موسسه بیمه برای ایمنی بزرگراه (IIHS) و بزرگراه از دست دادن اطلاعات موسسه (HLDI) فن آوری شبیه به نیسان خودکار ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده یافت شده برای کاهش تصادفات است. فن آوری های موجود در نیسان را سپر ایمنی 3602یک مجموعه از شش پیشرفته ایمنی فعال و راننده کمک فن آوری نیز نشان دادن دنیای واقعی مزایای.3

 1. به عنوان یکی دیگر از تولد رژه ؟ دوباره خودتان را با خودکار ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده که می توانید ارائه های صوتی و تصویری هشدار و حتی اعمال ترمز برای کمک به جلوگیری و یا کاهش برخورد. نیسان عقب اتوماتیک ترمز4 کمک می کند تا راننده تشخیص اشیاء ثابت در هنگام پشتیبان گیری و در صورت لزوم می توانید درخواست ترمز برای کمک به جلوگیری از برخورد. هر دو فن آوری بخشی از نیسان سپر ایمنی 360.
 2. بیرون کشیدن از یک منظقه وانت نقطه ؟ هنگامی که پشتیبان گیری از فضای پارکینگ عقب عبور ترافیک هشدار5 باعث می شود آن را آسان تماشای اطراف عقب خودرو است و می تواند به شما هشدار می دهند در مورد تشخیص نزدیک شدن به وسایل شما ممکن است ببینید.
 3. فراموش کردن سرعت محدود ؟ ؟ ؟ ترافیک نشانه به رسمیت شناختن شما را نگه می دارد تا به تاریخ با آخرین حد سرعت با تشخیص علائم جاده ها به عنوان شما بروید.
 4. ناخواسته لین دست خوش پیشامد میشه ؟ نیسان سپر ایمنی 360 فن آوری می تواند به رانندگان هشدار اگر آنها شروع به رانش از خود خط و یا اگر وسیله نقلیه دیگری است که در نقطه کور مناطق با تشکر از لین خروج هشدار6 و نقطه کور هشدار7 سیستم. این ProPILOT کمک8 سیستم ترکیبی از نیسان هوشمند کروز کنترل9 و فرمان کمک فن آوری برای حفظ فاصله با ماشین جلویی شما در از پیش تعیین شده از راه دور و به کمک نگه داشتن خودرو محور در طول یک خط بزرگراه رانندگی حتی در جزئی منحنی.
 5. چسب به گوشی های هوشمند خود? قرار دادن تلفن همراه را هنگامی که شما در پشت چرخ و تکیه بر اتصال هوشمند ابزار مانند NissanConnect® با ناوبری و خدمات شامل اپل CarPlay® و Android Auto™ برای جهت تماس های تلفنی و پیام رسانی.10

در مورد نیسان ProPILOT کمک8
نیسان در ProPILOT کمک یک دست رانندگی دستیار طراحی شده برای کمک به رانندگان در بزرگراه سفر و توقف و رفتن ترافیک رفت و آمد روزانه خود. با استفاده از یک رادار جلو سنسور و یک دوربین جلویی واقع در پشت آینه دید عقب آن می تواند به حفظ فاصله با ماشین جلویی شما در از پیش تعیین شده از راه دور و کمک به نگه داشتن وسیله نقلیه محور در طول یک خط رانندگی حتی در جزئی منحنی. این ProPILOT کمک سیستم ترکیبی از نیسان هوشمند کروز کنترل و فرمان کمک فن آوری و شامل توقف و نگه تابع است که می تواند وسیله ای برای توقف کامل نگه دارید و در جای خود می تواند شما را به سرعت زمانی که ترافیک شروع به حرکت دوباره.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

این ProPILOT کمک به سیستم نشان دهنده اولین نسل پیشرفته راننده کمک امکانات در نیسان وسایل نقلیه. نسل بعدی نیسان به کمک فناوری پشتیبانی خواهد کرد, فرمان, ترمز و شتاب در طول چند خط رانندگی.
ProPILOT کمک در دسترس است در سال 2020 نیسان Rogue, 2020 Rogue, ورزش, 2020 برگ و 2020 آلتیما.

در مورد نیسان ایمنی® سپر 3602
نیسان سپر ایمنی 360 suite of advanced driver-کمک به سیستم های که با استفاده از دوربین های تکنولوژی رادار و سونار به نگاه در جلو و کنار خودرو آن را به عنوان درایو. این مجموعه از شش پیشرفته نیسان هوشمند تحرک ویژگی های مانیتور در اطراف وسیله نقلیه و می تواند گام برای کمک به شما در حفظ امن و شامل خودکار ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده1کور نقطه هشدار عقب عبور ترافیک هشدار لین خروج هشدار بالا پرتو کمک و عقب اتوماتیک ترمز. سپر ایمنی 360 در دسترس است در سال 2020 عکس, 2020 Sentra, 2020 آلتیما, 2020 ماکسیما 2020 برگ 2020 ضربات 2020 Rogue, ورزش, 2020 سرکش 2020 مورانو و 2020 TITAN.

در مورد نیسان آمریکای شمالی
در آمریکای شمالی نیسان عملیات شامل, خودرو, طراحی مهندسی, مصرف کننده و شرکت های بزرگ مالی و فروش و بازاریابی و توزیع و تولید است. نیسان است که اختصاص داده شده به بهبود محیط زیست تحت نیسان سبز برنامه و شناخته شده است که سالانه توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان یک انرژی استار® شریک از سال پس از سال 2010. اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در آمریکای شمالی و خط کامل نیسان و INFINITI وسایل نقلیه می تواند به صورت آنلاین در www.nissanusa.com و www.infinitiusa.com و یا بازدید از سایت های رسانه های آمریکا nissannews.com و infinitinews.com.

تماس با رسانه ها:

جینی Whited
مدیر ارشد, ایمنی, فروشنده و منطقه ای ارتباطات
دفتر: 615-725-6461
jeannie.whited@nissan-usa.com

وندی Payne
مدیر شمالی و مرکزی و منطقه کوه ارتباطات و ایمنی و ارتباطات
دفتر: 248-826-4166
ایمیل: wendy.payne@nissan-usa.com

 1. به صورت خودکار ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده نمی تواند جلوگیری از برخورد و ممکن است با ارائه هشدار و یا ترمز در همه شرایط. راننده باید نظارت بر شرایط ترافیک و ترمز به عنوان مورد نیاز برای جلوگیری از برخورد. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.
 2. نیسان سپر ایمنی فن آوری نمی تواند جلوگیری از برخورد و یا هشدار در تمام شرایط. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.
 3. IIHS, HLDI: در دنیای واقعی مزایای تصادف اجتناب فن آوری
 4. عقب اتوماتیک ترمز نمی تواند جلوگیری از برخورد و ممکن است با ارائه هشدار و یا ترمز در همه شرایط. راننده همیشه باید به نوبه خود و بررسی محیط اطراف قبل از رانندگی و ترمز به عنوان مورد نیاز برای جلوگیری از برخورد. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.
 5. عقب عبور ترافیک Alert ممکن است تشخیص نیست تمام وسایل نقلیه. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.
 6. لین خروج هشدار تنها در عمل زمانی که خط نشانه گذاری قادر به شناسایی است. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.
 7. نقطه کور هشدار دهنده و هوشمند نقطه کور مداخله نمی تواند جلوگیری از برخورد و ممکن است تشخیص هر شی و یا هشدار در تمام شرایط. راننده همیشه باید به نوبه خود و در نگاه قبل از تغییر خطوط. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.
 8. ProPILOT کمک نمی جلوگیری از برخورد. آن است که راننده مسئولیت در کنترل وسیله نقلیه در تمام زمانها. همیشه نظارت بر شرایط ترافیک و نگه داشتن هر دو دست بر روی فرمان. سیستم عمل تنها زمانی که خط نشانه گذاری شناسایی شده است. کار نمی کند در تمام آب و هوا, ترافیک و شرایط جاده. سیستم محدود قابلیت کنترل و راننده ممکن است نیاز به هدایت و ترمز و یا سرعت بخشیدن در هر زمان برای حفظ ایمنی. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.
 9. هوشمند کروز کنترل با استفاده از محدود ترمز و نمی شنود و یا سیستم هشدار دهنده. راننده باید نظارت بر شرایط ترافیک و ترمز به عنوان مورد نیاز برای جلوگیری از برخورد. دیدن دفترچه راهنمای کاربر برای ایمنی اطلاعات است.
 10. در دسترس از ویژگی های نشان داده شده است. استفاده از قابلیت تنها زمانی که امن و قانونی است. سازگار با دستگاه و خدمات مورد نیاز است. موضوع را به شخص ثالث در دسترس بودن خدمات. برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به www.nissanusa.com/connect/legal.

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im