فورد F-150 در بیش از یک آبجو سرد: صاحبان کامیون را قربانی زیادی به نگه داشتن خود را در وانت – Roadshow


“دست من کامیون” وانت صاحبان گویند.

Emme Hall/Roadshow

وانت صاحبان خواهد داد تا بسیاری قبل از آنها دست کلید به وسیله نقلیه خود را با توجه به یک بررسی فورد سفارش پیش از 2021 F-150 را برای اولین بار.

فورد و PSB جهانی تجزیه و تحلیل مشاور شرکت نظرسنجی از 2000 وانت صاحبان فقط برای دیدن چقدر عمیق امریکا love affair با کامیون وانت اجرا می شود. داستان کوتاه آن اجرا می شود واقعا عمیق است. صاحبان اعلام کرد آنها می خواهم به الکل و قهوه و تلفن خود را قبل از کامیون خود را.

بررسی نگاه در انواع گروه های سنی, با بزرگترین گروه بودن آن 18-34 ساله در 27 درصد است. از کسانی که مورد مطالعه 38 درصد از آنها متعلق به یک فورد F-150در حالی که دیگران متعلق به یک رقابت تجاری مانند شورلت Ram یا تویوتا. شکاف بین مردان و زنان نیز بسیار باریک با گروه ساخته شده از 54 درصد مردان و 46 درصد زنان است.

حفر به داده های عظیم 82% گفت: آنها می خواهم به یک جریان موسیقی خدمات قبل از کامیون خود را. که آسان از دیگر دیجیتال رسانه موسیقی امروز وجود دارد. و یا شما می دانید سی دی هنوز هم می تواند یک چیز است. اما آن را بسیار جالب عنوان فورد پرسید: چه چیز دیگری کامیون به مشتریان می دهد تا.

در میان پاسخ دهندگان 79% گفت: آنها می خواهم به الکل قبل از کامیون خود را در حالی که 71 درصد گفت: آنها می خواهم خندق قهوه اگر آن را به آن آمد. در آینده نزدیک به اکثریت 47 درصد گفت: آنها می خواهم خندق تلفن همراه خود را و پشت گوشی استفاده 44 درصد اعلام کرد آنها می خواهم تبدیل شدن به یک گیاه خوار به جای تعویض کامیون خود را برای وسیله نقلیه دیگر.

گرد کردن سوال 38 درصد گفت: آنها می خواهم جلوگیری از داشتن رابطه جنسی. گروه 15% نیز گفت: آنها تو را قابل اعتماد یابو. واضح است که صاحبان کامیون برخی از مردمی اختصاص داده شده.

شاید مهمتر از همه صاحبان خود را ببینید وانت به عنوان یک ابزار برای کمک به دیگران. تقریبا تمام بررسی جمعیت (94%) گفت: آنها با استفاده از کامیون خود را برای کمک به دیگران و 34% استفاده از وانت بارگیری در این هفته به ارائه کمک.

در حالی که این بررسی را فراهم می کند یک تصویر لحظهای از عشق وعاشقی امروز, فورد نیز همه چیز را به آینده. وقتی پرسیده شد که در مورد برقی کامیون 40 درصد گفت: آنها هیجان زده در مورد یک باطری وانت. تقریبا همان بخش (38%) گفت: آنها می خواهم سوئیچ الکتریکی وانت اگر آنها مطمئن شد آن ساخته شده هیچ مصالحه در مقایسه با سنتی کامیون.

که سالم رقم از فورد قصد دارد به پرش به برقی وانت بازی در آینده بسیار نزدیک با یک الکتریک F-150. ما باید یک باطری F-150 زمین در آمریکا در دو سال آینده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در اینجا برخی از مورد علاقه ما کامیون


8:03

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im