فورد و Mobileye دوستان برای کمک به اتومبیل های جهان را ببینید بهتر است - Roadshow

فورد در حال گرفتن دقیق. فورد آینده خودروهای فورد در برای مجموعه ای بهتر از دیجیتال چشم به لطف اینتل Mobileye.

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 تیر 1399

فورد در حال گرفتن دقیق.

فورد

آینده خودروهای فورد در برای مجموعه ای بهتر از دیجیتال چشم به لطف اینتل Mobileye. این خودروساز اعلام کرد که روز شنبه آن را شامل Mobileye را EyeQ سنسور در آن شرکت Pilot360 مجموعه فعال ایمنی فن آوری و راننده کمک سیستم های به آنها را حتی دقیق.

سنسور را به طور مستقیم پشتیبانی از ویژگی های مانند لین-کمک به نگه داشتن خودکار ترمز اضطراری و تطبیقی کروز کنترل. همراه با سنسور Mobileye را ارائه چشم انداز خود را پردازش نرم افزار به فورد را در آینده وسایل نقلیه. با هم, ما باید هوشمند مجموعه ای از فعال تجهیزات ایمنی از شرکت Pilot360.

رابطه یک گام بزرگ برای هر دو فورد و Mobileye. در حالی که این دو با هم کار کرده اند در گذشته این اولین بار است که فورد را متعهد به شرکت فن آوری برای کل چرخه از وسایل نقلیه. این فن آوری را نشان می دهد اولین بار در سال 2021 فورد F-150 و موستانگ Mach-E. وسایل نقلیه اضافی نیز خانه Mobileye تکنولوژی هر چند خودروساز نیست به اشتراک گذاری اطلاعات اضافی.

فورد می تواند بیشتر و اضافه شدن آن به دنبال در شرکت فن آوری سیستم به نام Roadbook. این نرم افزار به صورت ناشناس طول می کشد جمعیت منابع داده ها از وسایل نقلیه برای کمک به ایجاد کیفیت بالا نقشه-نوع کارشناسان به طور مداوم می گویند به طور کامل self-driving cars نیاز به کار مستقل. امروز وسایل نقلیه می تواند دسترسی به داده ها برای حمایت از راننده کمک فن آوری و حتی برخی از نیمه خودکار با تکنولوژی مانند فورد آینده فعال رانندگی کمک کند.

ما به احتمال زیاد شنیدن در مورد تصمیم نهایی در Roadbook در آینده نزدیک, اما در حال حاضر ما خواهید دید Mobileye نام محصول در بسیاری از جدید فورد به عنوان بیضی آبی حفاری به فن آوری غنی تر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در اینجا به همین دلیل فورد هوشمند برای تماس با جدید خود را تمام برقی...

4:53tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن