Flipkart بدست Walmart هند برای راه اندازی عمده فروشی بازار دیجیتال

Flipkart اعلام کرد روز پنج شنبه آن را به دست آورد Walmart هند برای تقویت آن در بازار عمده فروشی عملیات و در انجام این کار ساخته شده است که قصد دارد برای راه اندازی یک جدید بازار دیجیتال ماه آینده.

جدید بازار دیجیتال به نام Flipkart فروشی را ارائه عمده فروشی کالا به kiranas در هند. Kiranas مستقل هستند خرده فروشان و کسب و کارهای کوچک شبیه به محله فروشگاه هایی که به فروش انواع محصولات خرده فروشی.

“Kiranas و MSMEs مرکزی به هند خرده فروشی اکوسیستم و Flipkart عمده تمرکز خود را در برآوردن نیازهای خود را با ارائه کسب و کارهای کوچک یک انتخاب گسترده ای در مقدار قابل توجهی طراحی شده توسط فن آوری به زندگی خود را ساده تر” Flipkart گفت.

با کسب Flipkart گفت: آن عرضه زنجیره ای تقویت خواهد با توجه به این که علاوه بر خارج هند 5,000 کارکنان و 28 عضو-تنها بهترین قیمت فروشگاه. بهترین قیمت در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون اعضای Flipkart گفت: که شامل kiranas از eateries و کوچک و متوسط کسب و کار.

Flipkart اضافه شده است که کسب و کار عمده فروشی در حال حاضر به امضا کردن “بالا هندی مارک های محلی تولید کنندگان و فروشندگان در سراسر کشور” در leadup به خدمات شروع ماه آینده.

“برای بیش از یک دهه ما متعهد به هند رفاه خدمت kiranas و MSMEs حمایت از کشاورزان خرده پا و ساختمان های جهانی منابع و فناوری و مراکز سراسر کشور” خارج شده و مدیر عامل و رئیس جمهور جودیت مک کنا گفت.
 
“امروز نشانه گام بزرگ بعدی به عنوان Walmart هند پیشگام نقد-و-حمل میراث دیدار Flipkart فرهنگ نوآوری در راه اندازی عمده فروشی Flipkart.”
 
عمده فروشی Flipkart قرار است به راه اندازی در ماه اوت خواهد شد و در ابتدا به ارائه مواد غذایی و محصولات مد.

این سرویس جدید به رهبری Flipkart, معاون رئیس جمهور, Adarsh منون. در ضمن خارج هند مدیر عامل Sameer Aggarwal باقی خواهد ماند با Flipkart در طول تصاحب دوره و پس از آن زمان او را به دیگری حرکت می کند نقش خود را در خارج.

در اوایل این ماه خارج رهبری $1.2 میلیارد سهام دور به آن را افزایش می دهد اکثریت سهام در Flipkart به 82 درصد. قبل از این خارج شده بود و 77 درصد از سهام خود در Flipkart که به دست آورد به 16 میلیارد دلار در سال 2018 است.

به عنوان Flipkart رمپ تا تلاش های خود را در هدف قرار دادن kiranas دیگر بزرگ تجارت الکترونیک بازیکنان در هند مشابه انجام داده اند. تکیه Jio پرده برداری از مواد غذایی پلت فرم JioMart در ماه آوریل زمانی که Facebook اعلام کرد که تا به حال تزریق می شود 5.7 میلیارد دلار به این شرکت است. Jio مارت آنلاین ارائه می دهد مواد غذایی و عرضه به مصرف کنندگان اما به جای انجام انبارداری مانند آمازون آن را متصل آفلاین kiranas به مشتریان آنلاین.

تکیه Jio قبلا نیز گفته اند که در نظر دارد را به 5 میلیون kiranas که بیش از 12000 دلار در ماه به اقتصاد دیجیتال توسط 2023. این امر مستلزم نصب یک دیجیتال باطن برای kiranas اضافه کردن یک Jio تلفن همراه نقطه فروش دستگاه و به آنها برخی از زنجیره تامین نرم افزار و آموزش آنها در پرسشنامه مهارت های مدیریت, شرکت گفت.

در ضمن آمازون راه اندازی کرده است هوشمند فروشگاه ها است که با هدف ارائه kiranas با نرم افزار به مشتریان اجازه می دهد برای مشاهده محصولات بیشتر به راحتی. هوشمند فروشگاه ها به مشتریان اجازه می دهد برای اسکن یک کد QR با استفاده از Amazon app برای مشاهده محصولات.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 12 میلیون kirana فروشگاه در هند.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im