Flipboard راه اندازی داستانپردازی ویژگی برای ایجاد بسته در اطراف وقایع مسائل – CNET


horizontal-logo-digital-100-px.png

Flipboard راه اندازی یک گزینش از ویژگی های.


Flipboard

Flipboard محبوب خبرخوان نرم افزار معرفی شده در روز پنج شنبه یک گزینش از ویژگی های است که اجازه می دهد تا ناشران را به سرعت ایجاد بسته های داستان و تصاویر و فیلم هایی که با تمرکز بر یک رویداد خاص و یا موضوع.

بسته های شناخته شده به عنوان استوری بورد قابل تنظیم هستند و به ناشران انعطاف پذیری به جمع آوری مینی بسته را که مشابه گزارش های ویژه. استوری بورد ارائه شده در یک حرکت است که ناشران می توانید به بخش های حاوی تا 10 لینک کلیک کنید. آنها مجموعه ای جدا از سایر Flipboard مطالب زیادی عکس و پس زمینه تیره که در تضاد با برنامه های معمولی با طرح های سفید.

curator-pro-1200x750-3-storyboards-mobile-c

Flipboard را داستانپردازی فرمت طول می کشد در یک نگاه جدید برای خبرخوان.


Flipboard

پیمایش, ناوبری, نشانه های یک استراحت با یکی از Flipboard شناخته شده ترین ویژگی های زیبایی شناسی: ارائه که کانال های نگاه و احساس از یک جسمی انتشار بر روی یک تبلت و یا تلفن. استوری بورد نیز نشان دهنده یکی دیگر از اولین Flipboard زیرا آنها طراحی شده بود به اشتراک گذاشته شده در سیستم عامل رسانه های اجتماعی که در آن آنها ظاهر می شود به عنوان یک معمولی لینک مقاله. بر خلاف Flipboard کاربر-ایجاد مجله که به طور مداوم به روز شده, استوری بورد ارائه اخبار به عنوان یک تصویر لحظهای. هنگامی که یک استوری بورد, منتشر شده است, آن را نمی خواهد به روز می شود.

در مصاحبه مدیر عامل شرکت مایک مک کیو به نام استوری بورد “بسیار قدرتمند از نوع جدید گزینش.” این ویژگی نشان دهنده مرحله بعدی در این رویکرد شرکت به گزینش, McCue گفت: ایجاد یک “محدود” فرایند جمع آوری اطلاعات به خوانندگان کمک کنید تا به سرعت بر روی یک موضوع خاص.

این داستانی از ویژگی های Flipboard را آخرین تلاش برای ایستادگی در شلوغ اخبار تجمع فضا. این برنامه که به عرضه در اصلی اپل در سال 2010 راه اندازی پرداخت خدمات تلویزیون در ماه فوریه است که در خدمت خوانندگان حرفه ای عکاسی و کارگردانی فرم کوتاه ویدئوها از عمده نشریات. در ژانویه Flipboard راه اندازی شد اخبار محلی ابتکار در 23 آمریکای شمالی مناطق شهری.

این Flipboard برنامه در میان برنامه های خبری را به استفاده از iPad magazine-مانند ابعاد و به سرعت به یک زیر وفادار. این شرکت در رقابت با اپل, اخبار گوگل, اخبار, SmartNews و یک میزبان از تخصصی اخبار نرم افزار و وب سایت.

یک گروه کوچک از ناشران از جمله CNET را آزمایش کرده اند استوری بورد برای چهار ماه گذشته ایجاد بسته های مانند مینیاپولیس تظاهرات و حقیقت در مورد جورج فلوید توسط TheGrio و 40 سال پس از Mount St. Helens فوران توسط National Geographic. (افشای: CNET و برخی دیگر ViacomCBS سایت از جمله GameSpot و Chowhound هستند publishing partners با Flipboard.)

Flipboard برای اولین بار ساخت گزینش ابزار در دسترس برای ناشران در آمریکا و کانادا و انگلستان و استرالیا. ناشران در آلمان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا اضافه خواهد شد بعد از این تابستان با بیشتر کشور را به دنبال دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>