اولین استرالیایی سرمایه وعده برای کمک به بومی کارآفرینان موفق

به دنبال حمایت-آیا مالی و یا مشاوره — سخت گیگ برای هر راه اندازی. اما Jocelyn پادشاه reckons آن است که حتی سخت تر برای بومی کارآفرینان. بودن Bundjalung زن تبار او ویژگی های این نقطه ضعف است که بومی کارآفرینان در موانع ساختاری مانند نژاد پرستی.

“در کسب و کار ما می توانید آن را از بزرگ مالی نهادی سیستم زمانی که آنها نگاه در شش Cs از اعتبار شخصیت یکی از اولین. اگر شما به دنبال مانند کسی است که به نظر می رسد مانند شما قضاوت شخصیت افراد متفاوت است و ما قطعا می بینیم که ساختاری نژادپرستی” او گفته ZDNet.

“افراد بیشتر احتمال دارد به می گویند:” من نژاد پرست نیستم, من می خواهم به هر کسی برو ” اما سیستم خود را که حمایت از این افراد کار بسیار نژادپرست است.”

در یک حرکت برای کمک به کارآفرینان بومی غلبه بر این موانع و پادشاه هم با لی آرمسترانگ تاسیس اولین استرالیایی سرمایه بومی رهبری نه برای سود سازمان طراحی شده برای ارائه به کارآفرینان بومی با دسترسی به سرمایه است.

“ما می دانیم که مردم بومی باید 65,000 به علاوه شرکت با تجربه در این قاره است اما ما تا حد زیادی حذف شده است از شرکت در جریان اصلی اقتصاد ما سازمان ماموریت برای کمک به ارمغان می آورد که تجربه مدرن بازار” پادشاه گفت:.

شاه معتقد است که کارآفرینان بومی می تواند حیاتی کمک به بخش تکنولوژی.

“وجود دارد مقدار زیادی از دانش فرهنگی که آنها می تواند نقش مهمی نه تنها در بخش تکنولوژی اما به طور گسترده تر,” او گفت:.

“به طور خاص در بخش فن آوری وجود دارد دانش زیادی در مورد چگونه به رشد در کشور برای مناطق مانند agtech که می تواند به اشتراک گذاشته شود. ما در یک خشکسالی مستعد کشور, چرا ما رشد چیزهایی مانند گندم که نیاز به مقدار زیادی از آب است ؟ من فکر می کنم بومی راه مدیریت کشور می تواند نقش مهمی و خوراک به توسعه فن آوری.”

فعلی اولویت های این سازمان است به منظور بالا بردن AU$100 میلیون دلار بودجه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرمایه گذاری و حمایت از بومی کسب و کار به دنبال گرفتن وام کسب و کار. FAC تا کنون امن AU$10 میلیون از ناشناس خیر ،

“کسانی که بودجه را می توان مورد استفاده برای تضمین وام با Westpac [یک FAC شریک] از آنجا که بسیاری از کسانی که وام های خارج از Westpac معیارهای وام. بنابراین اگر شما تازه به کسب و کار و شما لازم نیست که دو سال از سابقه معاملاتی یا واقعی دارایی های پشت سر شما و سپس ما قادر به ارائه تضمین در کسانی که وام های که باعث می شود آن را آسان تر برای بانک ها به قرض دادن” او گفت:.

او افزود: بودجه نیز معنی بومی فناوری کسب و کار لازم نیست که به حل و فصل برای کوتاه مدت سرمایه گذاری.

“سرمایه گذاران همیشه به دنبال آن بعدی اسب شاخدار. آنها می خواهند به سرمایه گذاری مقدار بسیار کمی در شروع به صورت قابل توجهی سهام امید را در پایان” پادشاه گفت:.

“من فکر می کنم برای Torres Strait Islander و بومی مردم ما در روند بالا بردن موثر سرمایه گذاری صندوق بنابراین ما قادر به سرمایه گذاری در این شرکت در اوایل مرحله, به طوری که آنها نمی از دست دادن سهام خود را از سهام زیرا اغلب کسانی که سیستم عامل می تواند خریداری شده توسط سازمان بزرگتر مانند Google و Facebook.”

اجتماعی سازمان نیز در حال گسترش pro bono شبکه برای اطمینان از کارآفرینان بومی دریافت مشاوره آنها نیاز به زمانی که شروع — پوشش همه چیز را از حقوقی به بازاریابی است.

برخی از شرکای اولیه در داخل شبکه شامل قانون شرکت های آرنولد بلوک Leibler و MinterEllison که ارائه pro bono مشاوره به کسب و کار در FAC شبکه “مطمئن شوید که آنها در حال ورود به قرارداد — آیا می شود که برای سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری — که آنها در حال گرفتن ردیف بالا مشاوره حقوقی به جای توصیه های آنها می توانید به استطاعت است که اغلب سطح پایین مشاوره حقوقی”.

“ما می دانیم که در کسب و کار به طور کلی آن چیزی است که شما می دانم اما که شما می دانید بنابراین شما می توانید معرفی به سرمایه گذاران و خانواده و دوستان” پادشاه گفت:.

“وجود دارد یک طیف وسیعی از چیزهایی است که قادر به کسب و کار اما کارآفرینان بومی تا حد زیادی محروم بودن از کسانی که در شبکه های. آنها در حال رفتن به سمت راست مدارس. آنها نه اختلاط در جوامع است که این شبکه هستند.”

مربوط به پوشش

Dion Devow ماموریت برای کمک به پر کردن شکاف بین بومی استرالیایی و آن

کارآفرین زندگی اثبات آن ممکن است به فن آوری بدون نیاز به دانش فنی.

iNTTN democratising دسترسی به ارتباطات از راه دور در سراسر استرالیا

مدیر عامل شرکت جید میلر یک هدف رسیدن به تمام بومی استرالیایی ارائه آنها را با دسترسی به ارتباطات از راه دور.

بومی فناوری و موسس آن ماموریت برای قرار دادن استرالیا در نقشه

بومی فناوری بنیانگذار Cheryl بیلی می خواهد برای الهام بخشیدن به دیگر زنان بومی را به یک حرفه ای در آن است.

دو تجاری ماهواره و ایستگاه های زمینی در آلیس اسپرینگز

تامین مالی کسب و کار بومی استرالیا, توسعه تبلیغ به عنوان اولین از نوع خود در بومی متعلق به زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>