FinOps بنیاد می پیوندد بنیاد لینوکس به ناخن ابر بهترین شیوه های مالی

در مجازی منبع باز نشست بنیاد لینوکس اعلام کرد که پیوستن به نیروهای با FinOps پایه و اساس است. متقابل آنها ه

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 تیر 1399

در مجازی منبع باز نشست بنیاد لینوکس اعلام کرد که پیوستن به نیروهای با FinOps پایه و اساس است. متقابل آنها هدف این است که برای پیشبرد این رشته از FinOps از طریق بهترین شیوه های آموزش و پرورش و استاندارد.
 
FinOps ترکیبی از سیستم های, بهترین شیوه و فرهنگ برای کمک به سازمان ها درک ابر هزینه ها و مزایای آن. در راه همان است که DevOps انقلابی توسعه با شکستن موانع بین توسعه دهندگان و اپراتورها و افزایش چابکی FinOps افزایش ابر ارزش کسب و کار با گرد هم آوردن فن آوری و کسب و کار و حرفه ای امور مالی با یک مجموعه جدید از فرآیندهای.
 
وجود دارد یک نیاز واقعی برای FinOps. گارتنر پیش بینی ابر هزینه خواهد شد بیش از $360 میلیارد 2022. اما بیش از حد بسیاری از کسب و کارهای کوچک بینش چگونه آنها خود را صرف ابر دلار است. نتیجه این است که هزینه های کنترل نشده هستند که به درستی پیش بینی و یا مستند. ترکیب این با عدم استاندارد سازی قطعه سازی و شرکت ها رنج می برند می تواند زیان های بزرگ و یا حسابداری انتقادی عمل خطا. درست است یکی از ابر مزایای زیادی است که شما می توانید تهیه و راه اندازی زیرساخت های آن در عرض چند ثانیه یا دقیقه به جای در نظر گرفتن روز و یا هفته-اما در همان زمان آن را ساخته شده یک ظرف غذا از پیگیری کسب و کار آن را صرف.
 
"جایی که وجود دارد این است که تکنولوژی اختلال وجود دارد فرصت برای کسب و کار تحول است. FinOps است که دقیقا و این نشان دهنده یک تغییر در استراتژی عملیات فرآیند و فرهنگ" گفت: Mike Dolan, بنیاد لینوکس پروژه' معاون رئیس جمهور و مدیر کل. "این نوع از اختلال و تحول نیز که در آن جامعه و صنعت گسترده همکاری های بازی نقش مهمی در فعال کردن یک کل جدید فرصت های بازار. ما را خوشحال و برای جایی که کار می افتد."
 
"تکنولوژی و رهبران کسب و کار به دنبال پشتیبانی برای درک چگونه برای مدیریت cloud technologies و هزینه های خود را در سراسر شرکت و FinOps بنیاد به ارمغان می آورد به منابع مورد نیاز به آنها را قادر به نوآوری در داخل شرکت خود گفت: J. R. Storment این FinOps مدیر اجرایی بنیاد در بیانیه ای. "با بنیاد لینوکس پشتیبانی به خصوص در سراسر جهان خود را-کلاس آموزش سازمان ما می تواند در خدمت این جامعه در حال رشد."
 
برای کمک به گسترش FinOps' مفاهیم اساسی این FinOps جامعه تعریف ابر مدیریت مالی استاندارد و ارائه کلاس و صدور گواهینامه. به عنوان بخشی از این بنیاد لینوکس اعلام جدید رایگان edX دوره آشنایی با FinOps. این دوره مقدماتی را پوشش اصول اولیه FinOps و چگونه آن را می تواند کمک به شرکت خود را با ایجاد فرهنگ مسئولیت پذیری در اطراف ابر استفاده است که کمک می کند تا شرکت ها را خوب و به موقع اطلاعات مورد حمایت تصمیم گیری در ابر. البته باز برای ثبت نام در حال حاضر و محتوا در دسترس خواهد بود برای شروع در edX پلت فرم در جولای 21.
 
این FinOps بنیاد نیز در حال حاضر ارائه FinOps گواهی پزشک معاینه (FOCP) از طریق بنیاد لینوکس. بیشتر آموزش ها و برنامه های صدور گواهینامه انتظار می رود بعد از این سال از جمله FinOps گواهی پلت فرم (FCP), FinOps گواهی ارائه دهندگان خدمات (FCSP) و FinOps آموزش دهندگان (FTP).

Follow @LF_Training در توییتر و یا بنیاد لینوکس آموزش صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز رسانی.

اخبار مرتبط:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن