طرفداران کباب جورج RR مارتین بیش از بادهای زمستان حبس تاریخ - CNET

George R. R. Martin نویسنده فانتزی حماسی "بازی تاج و تخت" کتاب شد اقتباس شده برای ضربه سری HBO. جیمز مارتین/CN

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 9 مرداد 1399

George R. R. Martin نویسنده فانتزی حماسی "بازی تاج و تخت" کتاب شد اقتباس شده برای ضربه سری HBO.

جیمز مارتین/CNET

George R. R. Martin, نویسنده کتاب سری بود که تبدیل به HBO بازی مشهور فرار کرده سرنوشت حبس در کنار یک اسید دریاچه در یک جزیره آتشفشانی در نیوزیلند.

این یک پیچ و تاب و طرح از یکی از مارتین کتاب. این آثار به قول نویسنده ساخته شده در اوایل سال 2019 را مدتها در انتظار قسط بعدی در ترانه ای از یخ و آتش سری انجام شده و در دست توسط این تاریخ در سال 2020 است.

در واقع مارتین گزارش در ماه مارس که او هنوز دور متصل کردن در بادهای زمستان.

مارتین قرار بود پس از رسیدن در نیوزیلند برای حضور در Worldcon علمی تخیلی کنوانسیون این ماه است. در اینجا آنچه که او نوشته و در وبلاگ به روز رسانی در تاریخ 21 مه سال 2019:

همانطور که برای به پایان رساندن کتاب من... من که از ترس نیوزیلند خواهد منحرف کردن من به طور کامل بیش از حد. بهترین ترک من در اینجا در Westeros برای nonce. اما من به شما بگویم این — اگر من ندارد و بادهای زمستان در دست زمانی که من وارد نیوزیلند برای worldcon شما اینجا من رسمی کتبی به زندانی کردن من در یک کابین کوچک در جزیره سفید مشرف به دریاچه که از اسید سولفوریک, تا زمانی که من هستم انجام می شود. فقط تا زمانی که دود تند خو پیچ نیست تا من دوس word processor من خوب خواهید بود.

بر این اساس ما نمی توانیم در واقع زندانی مارتین در جزیره سفید به فعال stratovolcano با اسیدی دریاچه در دهانه آن. مارتین واقعا نمی رسند در نیوزیلند از آنجایی که فرد Worldcon لغو شد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. کنوانسیون روشن است بیش مجازی آنلاین با فرمت.

جزئیات وعده را متوقف نشده برخی از طرفداران که مایل به خوب در آن است. یک فن است و حکم صادر شده برای دستگیری او از طریق توییتر اما شرایط خود را ضبط صدا بسیار انسانی است.

عدم وجود بادهای زمستانی مقاله نیز به مناسبت کامل به رها کردن برخی از زندان های مربوط به الگوهای رفتاری.

اگر ما یاد گرفته ایم هر چیزی از کتاب طولانی تاخیر آن است که مارتین نیست می ترسم به وقت خود را. حتی خودخواسته تهدید به اسید آب ممکن است به اندازه کافی به زور او را به پایان برساند.

مارتین خواهد بود اقدام به عنوان toastmaster به صورت مجازی Worldcon خواهد شد و شرکت در یک زن و شوهر از پانل. این بدان معناست که هنوز هم وجود دارد زمان برای او را به رها کردن برخی از اخبار مثبت در مورد بادهای زمستان. در این مرحله من هر بارقه امید من می توانید دریافت کنید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دلخراش ترین بازی تاج و تخت مرگ

6:00tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن