Facebook را زوکربرگ برای گفتن کنگره که “با افتخار آمریکایی’ شبکه های اجتماعی به رقابت – CNET


facebook-f8-mark-zuckerberg-2018-0234

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل ظاهر خواهد شد از طریق ویدئو قبل از خانه قضائیه ضد تراست فرعی در چهار شنبه.

جیمز مارتین

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ خواهد گفت که نمایندگان کنگره آمریکا در روز چهارشنبه است که شبکه های اجتماعی را یک “با افتخار شرکت آمریکایی” است که رقابت از جمله چینی با تکنولوژی شرکت با توجه به آماده اظهارات.

زوکربرگ برنامه ریزی شده است به نظر می رسد قبل از خانه قضائیه ضد تراست فرعی در روز چهارشنبه از طریق ویدئو همراه با مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و الفبای مدیر عامل سوندار پیچای در یک بسیار پیش بینی کنگره شنوایی.

برای بیش از یک سال و اعضای فرعی که به دنبال شده است به این که آیا این شرکت های اینترنتی بشدت رقابت و مضرات مصرف کنندگان است. زوکربرگ گفت: در پنج صفحه آماده سخنان که روز سه شنبه منتشر شد که این شرکت چهره “رقابت شدید در سطح جهان است.” برخی از Facebook را رقبای شامل Infinite است که متعلق به شرکت چینی با تکنولوژی شرکت ByteDance و ما برنامه های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و اسنپ چت. زوکربرگ گفت: Facebook رقابت با اپل و آمازون و حروف الفبا است که صاحب گوگل و یوتیوب.

“ما اعتقاد داریم در ارزش ها-دموکراسی رقابت ورود و آزادی بیان-که اقتصاد آمریکا ساخته شده بود. بسیاری دیگر از شرکت های فن آوری به اشتراک گذاری این مقادیر اما هیچ تضمینی وجود ندارد ارزش های ما را برنده از” زوکربرگ گفت: در آماده شده اند ، “برای مثال چین در حال ساخت نسخه خود را از اینترنت با تمرکز بر ایده های بسیار متفاوت و آنها صادرات چشم انداز خود را به کشورهای دیگر است.”

او گفت: او از “قوی و سازگار رقابت” سیاست تضمین می کند که یک سطح “زمین بازی است.” Facebook نیز ایجاد محصولات جدید در پاسخ به رقابت منجر به منبع باز جامعه و ایجاد ابزارهای جدید است که کمک می کند تا سازمان های غیر انتفاعی مردم چک کنید اگر عزیزان خود را امن هستند در طول یک فاجعه طبیعی و آدرس نیاز کاربر در طول coronavirus همه گیر او می گوید: در آماده شده اند ،

تماس به شکستن Facebook شروع به حرارت تا سال گذشته پس از یکی از این شرکت بنیانگذاران کریس هیوز منتشر طولانی op-ed در نیویورک تایمز در مورد اینکه چگونه این شبکه اجتماعی در حال رشد قدرت دموکراسی را تهدید می کند. این شرکت مواجه شده است و چندین رسوایی از جمله بیش از دادهها و حریم خصوصی در انتخابات دخالت. Facebook صاحب عکس محبوب-سرویس Instagram و برنامه پیام رسانی WhatsApp. هیوز و دیگر منتقدان می خواهد Facebook به چرخش Instagram و واتساپ اجازه می دهد خدمات به رقابت به عنوان جداگانه کسب و کار.

Facebook با آن مواجه است چندین آنتی تراست پروب و از جمله از سوی کمیسیون تجارت فدرال آمریکا و وزارت دادگستری این خانه آنتی تراست کمیته و یک گروه از وکلای دولت به طور کلی است. FTC گزارش شده است که به دنبال این که آیا Facebook را خریداری شد و بخشی از رسانه های اجتماعی غول استراتژی برای سرکوب رقابت وال استریت ژورنال گزارش شده است. FTC کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد تحقیقات خود را.

زوکربرگ بگویید قانونگذاران که جمع آوری آن کمک کرده اند سوخت نوآوری نه مانع آنها. Instagram, WhatsApp و Facebook همه با هم کار کنند برای مبارزه با اسپم و محتوای مضر که نقض شبکه اجتماعی, قوانین, او گفت:.

“ما خریداری کمک کرده اند درایو نوآوری برای افرادی که استفاده از محصولات و خدمات و به صورت گسترده تر راه اندازی جامعه است. جمع آوری گرد هم آوردن شرکت های مختلف’ مکمل نقاط قوت” زوکربرگ گفت: در آماده شده اند ،

به جای شکستن این شرکت زوکربرگ شده است هل دادن برای تنظیم در اطراف مسائلی مانند حریم خصوصی و داده های قابل حمل.

“من درک می کنم که مردم نگرانی در مورد اندازه و درک قدرت است که با تکنولوژی شرکت کرده اند. در نهایت به اعتقاد من شرکت نباید ساخت بسیاری از قضاوت در مورد مسائل مهم مانند محتوای مضر و حریم خصوصی و تمامیت انتخابات خود به خود است،”

او همچنین فکر می کند که یک روز Facebook خواهد بود جای دیگر شبکه های اجتماعی اشاره کرد که این شرکت نگهداری می شود ثبت نام از چه چیزی استفاده می شود Sun Microsystems ستاد در دانشگاه خود را به آنها یادآوری می کنند که صنعت فن آوری به سرعت در حال تغییر.

“من مدت ها بر این باور بودند که ماهیت صنعت ما این است که روزی یک محصول را جایگزین Facebook,” او گفت:. “من می خواهم ما را به آنهایی که در ساخت آن از آنجا که اگر ما کسی دیگری خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>