Facebook به بررسی شبیه سازی در مبارزه با دنیای واقعی بچه های بد – CNET


facebook-logo-phone-laptop-3019

Facebook راه اندازی یک پروژه پنج شنبه که به شما اجازه محققان اجرای شبیه سازی برای یادگیری در مورد مضر کاربر رفتارها و بهترین راه آنها را به آدرس.

آنجلا Lang/CNET

برای شما, Facebook ممکن است یک مجازی اردو که در آن شما جمع آوری خود را با خانواده و دوستان برای به اشتراک گذاشتن داستان. اما شبکه های اجتماعی نیز دیجیتال غرب وحشی پر از scammers شبکه از حساب های جعلی و مستقیم قلدر.

این شرکت با صرف بیش از یک مشت دلار, به دور از این baddies در. آن را دشوار برای برنده شدن در این مبارزه به اندازه کافی سریع و بازیگران بد می تواند تغییر تاکتیک های خود را هنگامی که کلاهبرداری های قدیمی خود را کار نمی کنه. در حال حاضر Facebook تبدیل به یک پلت فرم شبیه سازی شده به آن را اهلی.

شبکه اجتماعی معرفی شده در روز پنج شنبه یک هوش مصنوعی-سیستم رانده است که شبیه سازی رفتار کاربر از طریق Facebook دنیای واقعی سیستم. ایده پشت این پروژه تحقیقاتی به نام وب فعال شبیه سازی است که سعی کنید از چندین روش های ممکن برای برخورد با رفتار مضر به طور همزمان. Facebook همکاری را با محققان دانشگاهی برای تست کردن این برنامه و کشف ممکن است پاسخ به مشکلات. هدف این است که برای پیدا کردن موثرترین انتخاب با کمترین اشکالاتی است.

این تکنیک اجازه می دهد تا محققان به رعایت شبیه سازی شده Facebook فعالیت بر روی یک نمونه اولیه است که این شرکت با دوبله WW. محققان می توانند با استفاده از تکنیک های مختلف از جمله یادگیری ماشین برای جمع آوری داده ها در WW. جدا از Facebook روزمره کاربران را ببینید, کاربران توسط رباتها طراحی شده توسط الگوریتم های هوش مصنوعی. برخی از رباتها عمل مانند کاربران به طور منظم اما دیگران شرکت در انواع فعالیت های نابکار بود و به دنبال گناه به کاربران برای کلاهبرداری است. که نشان داده خواهد شد که در آن محققان آسیب پذیری هستند و اجازه می دهد آنها را به شما معرفی محدودیت های جدید بر رفتار کاربر و ببینید که چگونه بد رباتها پاسخ دهند.

“ما می توانیم به عنوان مثال ایجاد واقع بینانه هوش مصنوعی رباتها که به دنبال به خرید اقلام که مجاز نیست در پلت فرم ما مانند اسلحه یا مواد مخدر” Mark Harman یک Facebook تحقیقات دانشمند گفت: در یک پست وبلاگ معرفی وب سایت های فعال شبیه سازی برنامه. “از آنجا که ربات اقدام به تولید واقعی نسخه از Facebook می توانید آن را انجام جستجوهای بازدید صفحات ارسال پیام و اقدامات دیگر فقط به عنوان یک شخص حقیقی ممکن است.”

آن را کشش می گویند که Facebook امیدوار است به یاد بگیرند که به جای اسب و گله پلت فرم آن با مطالعه آن خود را Westworld.

احتمالا رباتها نمی خواهد تبدیل به حساس برخاستن و باعث چند فصل دوراهی اخلاقی. اما هارمن به نام پژوهش های محیط زیست “Westworld” در یک مصاحبه. (Westworld نیست نام عمومی پلت فرم.) قیاس حس می کند به دلیل پلت فرم اجازه می دهد تا محققان گام از زمان تلاش روش های که ممکن است کار بدون کاربران واقعی نیاز به مقابله با عواقب.

هارمن گفت: WW شبیه ساز همه کاره است در این نوع از مشکلات آن می توانید مدل. Scammers برای مثال نسبتا قابل پیش بینی الگوهای رفتاری که نسبت به فعالیت های دیگر مانند حساب های جعلی که مطرح به عنوان مردم در ایالات متحده هستند اما در واقع کنترل از نیجریه یا غنا در جهت یک سازمان اطلاعاتی. و شما فکر می کنم فصل دوم Westworld شد پیچیده است.) هارمن می گوید WW می توانید مدل یا وضعیت.

WW همچنین می توانید مقابله با ذهنی شرایطی مانند محتوا است که با آن پرچم برای سوء استفاده از Facebook جامعه سیاست. انسانی مدیران در استرس بالا و پایین-پرداخت شرایط کار در حال حاضر مقابله با این شکایت. هارمن گفت: WW نمی تواند اعمال ذهنی استانداردهای خود را دارد. اما آن را می توانید مطالعه چگونه مدیران باید رسیدگی شکایات در گذشته و یاد بگیرند که چگونه به اعمال استانداردهای گسترده.

نتیجه نهایی هنوز هم می شود “یک تقریب” هارمن گفت: معنای انسان مورد نیاز خواهد بود برای اطمینان از قضاوت صحیح هستند.

WW متکی بر سه تکنیک برای شبیه سازی رفتار کاربر بر روی پلت فرم. Crudest است که به نام قوانین مبتنی بر الگوریتم می گذارد که اگر-سپس شرایط برای هدایت ربات رفتار است. که در آن محققان کار با آنچه که آنها در حال حاضر می دانم که در مورد مضر کاربر الگوهای رفتاری.

پیشرفته تر و تکنیک های شبیه سازی در حال نظارت و بدون نظارت یادگیری ماشین است که می تواند با استفاده از اطلاعات در تاسیس الگوهای رفتاری بیش از حد. آنها همچنین اجازه محققان یادگیری به پیش بینی رفتارهای جدید که بد بازیگران ممکن است سعی کنید پایین خط. برای مثال محققان می تواند به یک ربات یک هدف: گرفتن رباتها دیگر به سقوط برای یک کلاهبرداری است. ربات نیست و باید به دنبال قوانین سفت و سخت برای رسیدن به هدف است که می تواند آشکار ضعف واقعی بد فکر نکرده هنوز.

پایان هدف هارمن گفت: “این است برای پیدا کردن یک مکانیسم است که خنثی کردن یک کاربر واقعی است که مشابه قصد.”

اگر WW آثار Facebook خواهد بود سریعتر در این قرعه کشی که جدید پسر بد به شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de