Facebook می پرسد اجازه استفاده از اطلاعات شخصی در برزیل

Facebook آغاز شده است به درخواست مجوز برای استفاده از انواع خاصی از اطلاعات شخصی کاربر در برزیل به عنوان بخشی از اقدامات در جهت انطباق با آینده حفاظت از داده ها و مقررات.

بدون تعیین که نوع اطلاعات نیاز به رضایت کاربر این شرکت گفت: درخواست معرفی شده اند امروز (20). با توجه به Facebook از سیاست های عمومی برای آمریکای لاتین, Paula وارگاس شرکت خواهد کرد همچنین اضافه کردن یک حریم خصوصی توجه به داده های آن سیاست در Facebook و Instagram با اطلاعات بیشتر در مورد به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات (LGPD در پرتغالی مخفف) و همچنین حقوق قانونی خود.

“ما بر این باوریم که هر کس یک حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی و در نتیجه ما می خواهم این فرصت را که LGPD ارائه به توضیح دهید که چگونه ما در حال بهبود محصولات و ابزار برای دیدار با LGPD را حفاظت از اطلاعات مورد نیاز و چگونگی این تاثیر مردم” وارگاس گفت: در یک پست وبلاگ.

بیشتر در GDPR

Facebook نیز به روز شرایط را برای کسب و کار ابزار و هدف قرار دادن آگهی های اجرایی اشاره کرد و اضافه کرد که شرکت پشتیبانی “این جهانی رانندگی برای محافظت از حریم خصوصی افراد آنلاین و کسب و کار مانند ماست وضوح بیشتر در مورد آنچه که قوانین باید باشد.”

با استناد به جهانی جدید برای پردازش داده ها از لحاظ Facebook اعلام کرد در ماه جولای وارگاس گفت: شبکه های اجتماعی شرکت نمی خواهد نیاز به هر اقدام دیگری از شرکت هایی که تبلیغات در پلت فرم هنگامی که مقررات جدید را به اثر می آیند در برزیل.

پس از یک سری از تاخیر در برزیل مقررات حفاظت از داده ها اجرا خواهد شد در 14 اوت با تحریم اجرا از اوت 2021. لایحه پیشنهاد کرده بود به تعویق انداختن معرفی LGPD تا مارس سال 2021 اما هنوز هم نیاز به تایید کنگره – اگر این لایحه رای دادند در هفته های آینده این مقررات را به صورت زنده در تاریخ برنامه ریزی شده.

به گفته کارشناسان صنعت ثابت تعویق معرفی مقررات حفاظت از داده ها نیست مسئله اصلی. مشکل واقعی وقتی که می آید به حفاظت از داده ها و مقررات در برزیل است که در غیاب ملی حفاظت از داده ها اقتدار خواهد بود که مسئول اجرای قوانین است. اعضای این سازمان هنوز هم منصوب شود.

اجرای تحریم برای عدم رعایت یک سال پس از مقررات معرفی می شوند موضوع دیگری است که تنظیمات مورد نیاز در حدود مقررات حفاظت از داده ها ساخته خواهد شد پس از این قوانین زندگی می کنند. در این سناریو کسب و کار خواهد بود فاقد وضوح به عنوان به آنچه که باید انجام شود و از سوی دیگر نمی خواهد مسئول برای هر گونه پتانسیل سنگین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>