اخراج امداد در ماه جولای به پایان می رسد: به روز رسانی خود را در اجاره انجماد اعتصابات و چه کاری انجام دهید – CNET


money fanned out on table

بسیاری از coronavirus حمایت می رویم دور در پایان ماه ژوئیه. ما به شما بگویم آنچه شما نیاز به دانستن در مورد پرداخت اجاره بها و تخلیه.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اگر شما شده است با تکیه بر اجاره حمایت برای کمک به شما در حفظ و شناور در coronavirus همه گیراین مهم است که: بسیاری از این شبکه های ایمنی به پایان می رسد قبل از ماه جولای است. برخی از مردم پیش بینی ملی بحران مسکن است که می تواند باعث افزایش ساکنان بودن اخراج از خانه های خود. فدرال اخراج حفاظت می رسد جولای 25 — 120 روز پس از آن به اثر رفت-و فدرال افزایش بیکاری می افزاید که یک اضافی 600 $در هر هفته منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه. تا کنون هیچ جایگزینی برای آن دسته از حمایت در سطح ملی در محل قرار داده است.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است. مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب لایحه ای را که اختصاص 100 میلیون دلار برای کمک به واجد شرایط اجاره گرفتن با بازگشت اجاره و همچنین گسترش اخراج حمایت تا مارس سال 2021 اما این لایحه مانند خانه را زودتر عمل قهرمانان امداد بسته است و نمی رود به تصویب مجلس سنا.

کجا این همه شما را ترک ؟ است اجاره هنوز هم به دلیل در اولین و یا شما هنوز می توانید یک فرمت ؟ می تواند خود را مالک اخراج شما اگر خود را پرداخت دیر است ؟ چه قوانین (در صورت وجود) می تواند به شما کمک کند نگه داشتن خانه خود را به عنوان شما آب و هوا coronavirus رکود? وجود خواهد داشت یکی دیگر از محرک بررسي و نجات بسته است که ممکن است کمک کند ؟

پاسخ کوتاه: اگر آپارتمان یا خانه خود را پوشش داده شده توسط دولت فدرال مراقبت در عمل (نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن چگونه برای بررسی) در حال حاضر حداقل شما رو تا جولای 25 قبل از تهدید به اخراج می شود جدی است. برای بسیاری از دیگران-به خصوص کسانی که در مناطقی زندگی می کنند با هیچ محلی و یا دولت موجب توقف اخراج براده-که در آن زمان در حال حاضر.

در اینجا نحوه کار کردن که قوانین پوشش مستاجران در منطقه خود را به علاوه چگونه به رویکرد صاحب خانه خود را هنگامی که شما در حال مسلح با اطلاعات است.

jessica-dolcourt-troll-ihate-promo-crop-center

نگران ساخت اجاره ؟ شما به تنهایی نیست.

جاش میلر/CNET

چه خبر است با اجاره حمایت?

بسیاری از ایالت ها برقرار نوعی از اجاره حفاظت, اما برخی از کسانی که منقضی شده اند. دیگر کشورهای توسعه یافته حمایت خود را مانند کالیفرنیا بود در پایان ماه مه. همچنین فرماندار نیویورک اندرو کومو فقط امضا لایحه ممنوعیت اخراج سراسر کشور برای عدم پرداخت اجاره بها با توجه به کروناویروس و فلوریدا یافته اخراج توقف. اما کشورهای دیگر مانند تگزاس اجازه چنین حمایت مرور ترک مستاجرها به دفع کردن برای خود.

پس احکام ایالتی به ایالت متفاوت است و حتی شهر به شهر وجود دارد یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل برای هر کسی که مشکل اجاره. که نا امید کننده است اما وجود دارد راه هایی را امتحان کنید و کشف کردن که حمایت به شما اعمال می شود. به عنوان خوانده شده.

اگر این امر به شما امن حداقل تا جولای 25

فدرال مراقبت تصویب قانون در ماه مارس فراهم می کند گسترده ترین و قوی ترین حمایت برای مستاجرها. آن را به طور موقت ممنوعیت اخراج و هزینه های اواخر و تا جولای 25. آن را نیز نیاز به 30 روز متوجه به تخلیه قبل از شما می تواند اخراج شود.

بنابراین soonest خود را صاحبخانه می تواند شما بخواهید به ترک است, جولای 25 و soonest آنها می توانید فایل اخراج را به شما را مجبور به ترک است, اوت 24. همچنین آنها نمی توانند به شما اتهام هزینه های اواخر و تا جولای 25. مجلس نمایندگان تحت فشار قرار دادند به گسترش این حمایت توسط یکی دیگر از هشت ماه هر چند هیچ حرکت بیشتر شده است در واشنگتن و موضوع — و جدول زمانی-از گسترش منافع برای بحث است.

این بخش بسیار مهم است. حمایت املای در مراقبت عمل تنها امر به خواص است که دریافت بودجه فدرال و/یا مالی تحت برنامه فدرال مانند فانی می و فردی مک. این جایی است که همه چیز روی حیله و تزویر. اگر صاحبخانه خود صاحب ساختمان خود را آشکار می کند و دریافت هر گونه کمک دولت مانند بخش 8 پول مراقبت در عمل نمی توانست به وضعیت خود ،

ellis-act-eviction-protest-sf-3458.jpg

تظاهرکنندگان در اعتراض به اخراج در سان فرانسیسکو.

جیمز مارتین/CNET

اگر شما اجاره یک خانواده در خانه و یا یک آپارتمان در یک ساختمان با چهار یا کمتر واحد, آن را می شود واقعا سخت ردیابی کردن که آیا این قانون در مورد شما صدق. اما اگر شما زندگی می کنند در یک ملک داشتن با پنج یا بیشتر واحد شما در شانس هستید چرا که وجود یک ابزار منتشر شده توسط ملی مسکن اقشار کم درآمد انجمن که طراحی شده تا به شما بگویم اگر ملک که در آن شما زندگی می کنند است تحت مراقبت عمل می کنند. فقط وارد کنید و کد پستی خود را از طریق لیستی از خواص به دنبال شماست. (ما کامپیوتر ابزار برای جستجو در این صفحه کار نمی کند برای ما خیلی پیمایش آن است.)

وجود دارد یکی دیگر از چین و چروک, با این حال. فقط به خاطر اینکه شما در این فهرست نیست به این معنا نیست آن را نیز تحت پوشش — این ابزار تنها آهنگ های خواص با پنج یا بیشتر واحد است. این بدان معناست که اگر شما اجاره یک خانواده در خانه و یا یک آپارتمان در یک ساختمان با چهار یا کمتر واحد حتی در صورتی که ملک می افتد تحت مراقبت در عمل ممکن است در اینجا ذکر شده. ما هنوز به دنبال منابع برای کمک به شما تعیین اگر شما یک خانواده دوبلکس یا quadplex اجاره می افتد تحت قانون و به روز رسانی خواهد شد این داستان را به عنوان به زودی به عنوان ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

ابزارهای آنلاین است که می تواند کمک به شما در پیدا کردن منابع

donotpay

DoNotPay ارائه انواع خدمات حقوقی از جمله کمک مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تصویر توسط دیل اسمیت/CNET

غیر انتفاعی و وب سایت 211.org متصل کسانی که نیاز به کمک ضروری جامعه خدمات در منطقه خود است. آن نیز به تازگی راه اندازی یک پورتال برای همه گیر کمک. اگر شما با داشتن مشکل با بودجه مواد غذایی خود را و یا مسکن خود را پرداخت صورتحساب شما می توانید با استفاده از 211.org’آنلاین ابزار جستجو و یا با شماره 211 در گوشی خود را به صحبت با کسی که می توانید سعی کنید برای کمک به.

یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی JustShelter.org قرار می دهد مستاجران رو اخراج در تماس با سازمان های محلی است که می تواند کمک به آنها را به ماندن در خانه های خود و یا در بدترین سناریو مورد پیدا کردن مسکن اضطراری.

آنلاین خدمات حقوقی chatbot در DoNotPay.com به تازگی اضافه شده coronavirus کمک مالی ابزار است که این شرکت می گوید شناسایی خواهد کرد که کدام یک از قوانین و احکام و اقدامات پوشش اجاره و تخلیه به درخواست شما بر اساس مکان خود را.

DoNotPay نیز پیش نویس و ارسال نامه ای به صاحب خانه خود را از طرف شما درخواست برای هر دو پرداخت معوق یا به صرف هزینه های اواخر. در اینجا چگونه به راه اندازی یک حساب کاربری و استفاده از DoNotPay chatbot.

نگاه خاص خود را به دولت و منابع محلی

خدمات حقوقی سایت Nolo.com یک لیست از آن آمده اند و نمی گذشت اضطراری ممنوعیت اخراج. این شامل لینک به قطعنامه های منتشر شده توسط ایالات متحده خود را. روزانه وحش حفظ یک لیست مشابه به عنوان نشانی از ملی حقوق مصرف کنندگان ، حمایت طیف وسیعی از تقریبا هیچ در تمام وسیع و گسترده ای بنابراین شما می خواهید به دانستن دقیقا همان چیزی است که قوانین خاص خود را برای محل.

بسیاری از دولت های ایالتی در سراسر کشور به حالت تعلیق و اخراج تا زمانی که 90 روز از جمله نیویورک و آریزونا و کالیفرنیا, اما, دوباره, برخی از کسانی که تمدید شده است و برخی را نه. لس آنجلس ساکنان خواهد شد که تا یک سال پس از این شهر اعلام اورژانس به پایان می رسد (هر زمان که ممکن است) به عقب در هر اجاره آنها قادر به پرداخت در طول این بیماری همه گیر — با هیچ هزینه دیر.

در نهایت, شما ممکن است بخواهید به مشورت یک وکیل برای درک بهتر قوانین در منطقه خود را اعمال می شود به وضعیت خود را و یا پیدا کردن نزدیکترین دفتر کمک های حقوقی با استفاده از این ابزار جستجو. کمک های حقوقی را فراهم می کند وکلای رایگان به مشتریان واجد شرایط که نیاز به کمک در امور مدنی مانند اخراج.

درخواست خود را صاحبخانه برای کاهش و یا فرمت

تقریبا در همه موارد آن را احتمالا بهترین برای کار کردن آرایش خود را با مالک یا اجاره آژانس اگر در همه ممکن است. اگر چه برخی از صاحبخانه ها را در واکنش به همه گیر توسط گزارش قرار دادن و حتی بیشتر فشار بر مستاجران به پرداخت تا دیگران افزایش یافته است به مناسبت برخی از رفتن تا آنجا که برای جلوگیری از جمع آوری اجاره پرداخت برای چند ماه آینده.

dollars-money-bills-currency-wallet-1

اگر شما پول کافی برای پوشش اجاره, اول ببینید چه حمایت های موجود در منطقه خود را در نظر بگیرید و سپس تلاش برای کار کردن ترتیب پرداخت خود را با صاحبخانه.

سارا تو/CNET

این ممکن است به ارزش نزدیک شدن به صاحب خانه خود را به دیدن اگر آنها می تواند به کاهش اجاره بها در ماه های آینده و یا به شما اجازه گسترش پرداخت برای چند ماه اجاره در سال آینده. به عنوان مستاجرها در سراسر کشور سازماندهی اجاره اعتصابات و بیشتر رهبران جامعه فشار برای اجاره انجماد خود را مالک ممکن است ترجیح می دهند این ترتیب بیش از دریافت هر گونه اجاره در همه.

فقط با احتیاط از صاحبخانه را که خواسته های بیش از حد. برای مثال بعضی از آنها خواسته مستاجران به نوبه خود بیش از 1200 دلار محرک چک و یا هر گونه پول دریافت شده از موسسه خیریه به عنوان یک شرط برای پر کردن اخراج سفارش. موافق نیستم به دلیل شرایط یا شرایط شما نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به خصوص اگر خود را در شهرستان و یا دولت به تصویب حفاظت در برابر چنین ترتیبات.

اگر شما نگران در مورد وضعیت مالی خود را این روزها در نظر گرفتن این 28 راه هایی برای صرفه جویی در پول در طول همه گیر و رایگان مشاوره مالی از این شش سازمان. و اگر شما یکی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که دریافت $1,200 محرک بررسی کنید مطمئن شوید که آن را صرف عاقلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>