همه چیز اپل به تازگی اعلام کرد در WWDC سال 2020 رتبه


apple-dtk.png

اپل مجازی WWDC کنفرانس برجسته توسط یک برنامه برای انتقال مک برای اپل پردازنده های بیش از زمان, اما بسیاری از زمینه گذاشته شده با طراحی دوباره سیستم عامل مک. نیز وجود دارد به روز رسانی به سیستم عامل iOS اپل و سیستم عامل و watchOS برای اندیشیدن.

در اینجا این است که همه چیز را اعلام کرد به ترتیب اهمیت.

1. اولین مک بر اساس اپل سیلیکون در دسترس است به توسعه دهندگان. توسعه انتقال کیت متشکل از یک مک مینی با A12Z پردازنده SoC با macOS Big Sur. این سیستم خواهد بود gobbled به عنوان توسعه دهندگان برنامه های آمادگی برای دنیای جدید از مک. اپل طرح انتقال سخت به نظر می رسد. اپل گفت:

برنامه توسعه اپل کاربران می توانند شروع به حرکت برنامه های خود را به اپل سیلیکون امروز با استفاده از این برنامه جهانی شروع به کار سریع برنامه. این برنامه فراهم می کند دسترسی به اسناد و مدارک مرجع تخصصی پشتیبانی نسخه بتا از macOS Big Sur و Xcode متعلق به 12 و شامل استفاده محدود از یک IP که فعال کردن توسعه دهندگان برای ساخت و تست خود را جهانی 2 برنامه. این IP که باید بازگشت به اپل در پایان این برنامه متشکل از یک مک مینی با اپل A12Z Bionic SoC در داخل و رومیزی مشخصات از جمله 16GB حافظه 512GB SSD و انواع مک I/O پورت. توسعه دهندگان می توانند به برنامه در developer.apple.com و کل هزینه این برنامه $500.

mac-performance.png

2. انتقال اپل از اینتل مکینتاش اپل سیلیکون را به مدت دو سال با پشتیبانی محصول طولانیتر. اپل تا به حال هیچ چاره ای اما برای ارائه آن پشتیبانی می کند اما خریداران را مجبور به در نظر گرفتن آنچه پردازنده به شرط. (اشاره: تراشه های اپل در حال پاسخ صحیح اما شما باید صبر کنید تا ببینید که چگونه برنامه کار در دنیای واقعی است.)

3. watchOS 7 را به اپل بیشتر از یک رد پا در مراقبت های بهداشتی و حتی سازمان دیده بان خود را از دست شستن بهداشت. بله اپل دیده بان جدید خود را نق نقو در مورد شستن دست اما با توجه COVID-19 شاید که نه یک چیز بد است. در اینجا به این امید دیده بان اپل تماس مردم زمانی که آنها ادرار و نمی شستن دست در همه.

WWDC 2020: اپل watchOS 7 می افزاید: بیشتر تمرینات خود را مانیتور کنید روش شستن دست

4. MacOS شروع به نگاه بسیاری مانند اپل و سیستم عامل iOS. این تلفیق از سیستم های عامل آغاز شده است و این حرکت به اپل سیلیکون فقط رفتن برای سرعت بخشیدن به این سفر.

mac-os.png

5. iOS 14 نمی مرسی از هر کسی. اپل به iOS 14 برخی از قدرت پردازش و برنامه سازمان و ویدجت دستی اما در بسیاری از راه های این سیستم عامل همه چیز در مورد افزایشی به روز رسانی. همین دلیل است که آن رفت.

6. توسعه دهندگان در حال گرفتن پشتیبانی از کد های خصوصی و انجمن ها و انتقال کمک به مک حرکت به بازو. اپل می داند که به آن نیاز دارد برنامه های کاربردی برای انتقال به دو پردازنده پشتیبانی برای چند سال.

apple-dev-aids.png

7. سیری به حداقل رسیده است اما امیدوارم دقیق. سیری به روز رسانی شایان ذکر است پس از دیجیتال یاور است که اساسا یک punchline در این نقطه است. اما حداقل سیری نمی خواهد که بزرگ نامطلوب حضور در iPad و آی فون کنه.

8. CarKey رفتن به آی فون دیجیتال کلید ماشین و رفتن به یک موضوع مهم نرم افزار داده می شود اپل CarPlay رد پای. جایی که کلید من دوباره ؟

9. اپل می بیند حریم خصوصی خود را به عنوان مزیت رقابتی است. اپل اعلام کرد که یک سری از حریم خصوصی و امنیت از ویژگی های است که آن را بسیار سخت تر برای تبلیغ برای ردیابی کاربران است.

10. AR نیست ذکر شده است. بله ما می دانیم که ما در حال رتبه بندی در یک اطلاعیه که ساخته نشده بود اما سکوت بود و کمی پر سر و صدا.

بهترین از بقیه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>