اتحادیه اروپا به طور کلی دادگاه لبنان اپل €13 میلیارد ایرلندی مالیات

اپل شده است آزاد از پرداخت €13 میلیارد دلار در ایرلندی برگشت مالیات در حال حاضر بعد از کلی دادگاه اتحادیه اروپا در لغو این تصمیم ساخته شده توسط کمیسیون اروپا (EC) در سال 2016.

کمیسیون چهار سال پیش حکومت مقابله اپل با ایرلندی مقامات مالیاتی غیر قانونی بود گفت: ایرلند او اعطا اپل €13 میلیارد دلار غیرقانونی مزایای مالیاتی اما اتحادیه اروپا دومین دادگاه این هفته گفت: وجود نبود شواهد کافی برای نشان دادن فن آوری های غول پیکر را شکست اتحادیه اروپا قوانین رقابت.

“به طور کلی دادگاه annuls این تصمیم در اعتراض به این دلیل که کمیسیون انجام داد نیست و موفقیت در نشان دادن به شرط استاندارد حقوقی که وجود دارد یک مزیت برای اهداف ماده 107(1) TFEU,” قضاوت [PDF] می گوید.

“با توجه به حکم دادگاه, کمیسیون اشتباه بود اعلام کرد که ASI [فروش سیب بین المللی] و AOE [Apple عملیات اروپا] اعطا شده بود انتخابی مزیت اقتصادی و با گسترش کمک های دولت است.”

کمیسیون حاکم به دنبال یک بررسی دو ساله که دو احکام مالیاتی که ایرلند صادر شده برای اپل “قابل ملاحظه و مصنوعی” کاهش مالیات شرکت های پرداخت در کشور از سال 1991.

معامله را دیدم اپل ویژگی تمام سود از آن گنجانیده شده شرکت به یک “دفتر مرکزی” در ایرلند که تا به حال هیچ کارمند و “نمی توانست تولید سود از جمله” EC گفت: در آن زمان.

“اپل فروش بین المللی به عنوان یک کل پرداخت می شود بسیار کمی مالیات بر سود آن است. در سال 2011 اپل فروش بین المللی ساخته شده سود €16 میلیارد; کمتر از €50 میلیون دلار اختصاص داده شد به ایرلندی شعبه دارد. بقیه به خود اختصاص داده بود به اصطلاح سر کار که در آن آنها باقی مانده است untaxed. این بدان معنی است که اپل نرخ موثر مالیات در سال 2011 بود 0.05% و” EC کمیسر Margrethe بازرگانی گفت: قبلا.

“اپل مزایای مالیاتی در ایرلند غیر قانونی هستند. دو احکام مالیاتی اعطا شده توسط ایرلند را مصنوعی کاهش می یابد اپل بار مالیاتی برای بیش از دو دهه در نقض اتحادیه اروپا کمک های دولت قوانین. اپل در حال حاضر به بازپرداخت مزایای ارزش به رقم 13 میلیارد دلار به علاوه علاقه.”

تیم کوک پیش از این با نام حاکم تلخه گفته خود شرکت خواهد بود مبارزه با مجازات مالیات “دندان و ناخن”.

در یک بیانیه ارائه شده به خواهر سایت CNET در روز سه شنبه اپل تشکر دادگاه در زمان خود و گفت که “خوشحال” با نتیجه.

“این مورد بود در مورد چه مقدار مالیات پرداخت می کنیم اما جایی که ما ملزم به پرداخت آن گفت:” یک سخنگوی این شرکت. “ما در حال افتخار به بزرگترین مالیات دهندگان در جهان به عنوان ما می دانیم که نقش مهم در پرداخت مالیات در جامعه است.”

او اضافه کرد که اپل تا به حال پرداخت بیش از 100 میلیارد دلار در شرکت درآمد مالیات در سراسر جهان در دهه گذشته و همچنین ده ها میلیارد در دیگر مالیات است.

کمیسیون تا 14 روز برای درخواست تجدید نظر تصمیم دادگاه عدالت اروپا با بازرگانی صدور بیانیه ای گفت: “ما با دقت مطالعه قضاوت و منعکس کننده ممکن است در مراحل بعدی”.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>