اتحادیه اروپا حکم دادگاه قرار می دهد فشار بر ما نظارت اصلاحات – CNET


hacking-security-hackers-federal-liberty-computers-2.jpg

ما نظارت قوانین به طور مستقیم در تضاد با اتحادیه اروپا را داده و قوانین حفظ حریم خصوصی یک دادگاه در روز پنج شنبه.

جیمز مارتین/CNET

حفاظت از حریم خصوصی آنلاین است که همیشه یک کسب و کار روی حیله و تزویر. آن را حتی سختتر وقتی شما به کشورهای مختلف درگیر است.

ثابت کرد که درست است یک بار دیگر در یک تصمیم روز شنبه در اتحادیه اروپا است که نگه می دارد که یک انتقال داده استاندارد بین اتحادیه اروپا و آمریکا نمی به اندازه کافی محافظت از حریم شخصی مردم. حکم زده کردن یک ارائه با استفاده بیش از 5000 شرکت ها — از جمله Facebook و مایکروسافت.

پرونده از دادگاه عدالت اتحادیه اروپا بی اعتباری اتحادیه اروپا و آمریکا Privacy Shield اجازه داده است که شرکت ها برای ارسال داده های متعلق به شهروندان اتحادیه اروپا به ما. تحت اتحادیه اروپا به طور کلی مقررات حفاظت از داده ها, داده ها تنها می توان از آن کشورهای عضو اگر حمایت کافی در محل.

حریم خصوصی سپر تاسیس در سال 2016 توسط وزارت بازرگانی و کمیسیون اروپا و سوئیس دولت در نظر گرفته شده چارچوبی مناسب برای حفاظت از آن داده است.

قوانین حفظ حریم خصوصی است که قابل قبول برای ما ممکن است قابل قبول برای اتحادیه اروپا که دارای استانداردهای سختگیرانه تر در مورد چگونه شرکت ها می توانند استفاده و انتقال شهروندان داده است. که می آید به جنگ با شرکت های بین المللی مانند Facebook و مایکروسافت که داده نیست و محدود به مرزهای ملی.

اگر داده ها منتقل می شود به ما باز است برای مجموعه تحت US’ دولت نظارت ، آن را نشان دهنده عمده حریم خصوصی نگرانی و درگیری برای ساکنان اتحادیه اروپا و شرکت های فن آوری — و می تواند باعث افزایش فشار برای نظارت اصلاحات.

با وجود حکم وزارت بازرگانی ایالات متحده گفت که همچنان به حمایت از حریم خصوصی محافظت برنامه. در بیانیه ای هر چند وزیر بازرگانی ویلبر راس گفت که او “عمیقا ناامید” در تصمیم دادگاه است.

“جریان داده ها ضروری است نه فقط برای شرکت های فن آوری — اما به کسب و کار از تمام اندازه ها در هر بخش” راس گفت. “به عنوان اقتصاد ما همچنان پست خود-COVID-19 بازیابی آن بسیار مهم است که شرکت ها از جمله 5,300+ زمان Privacy Shield شرکت کنندگان—قادر به انتقال اطلاعات بدون وقفه سازگار با قوی حمایت های ارائه شده توسط Privacy Shield.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: GDPR: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


1:30

فشار برای ما نظارت اصلاحات

ماکسیمیلیان سچرمس یک اتریش مدافع حریم خصوصی به چالش کشیده این چارچوب در سال 2019 با این استدلال که او Facebook داده های منتقل شده به ما نمی تواند به درستی محافظت می شود چرا که از ما’ نظارت برنامه قادر به دسترسی به داده ها. مورد اشاره شده است به عنوان سچرمس دوم پس از فعال نیز با موفقیت به چالش بندر امن در چارچوب 2015.

او استدلال کرد که در حالی که ما برنامه نظارت گسترش حمایت به شهروندان خود آنها را ارائه نمی که همان ایمنی برای داده های متعلق به ساکنان خارجی.

“به عنوان اتحادیه اروپا نمی خواهد آن را تغییر دهید و حقوق اساسی لطفا به NSA تنها راه برای غلبه بر این برخورد برای ما به معرفی جامد حقوق و حریم خصوصی برای همه مردم – از جمله خارجی ها” سچرمس در بیانیه ای گفت. “نظارت اصلاحات موجب می شود بسیار مهم برای منافع کسب و کار از دره سیلیکون.”

ما نظارت قوانین مانند نظارت بر اطلاعات خارجی عمل نمی گسترش حمایت های به غیر از ما شهروندان است. این حکم توسط اتحادیه اروپا در دادگاه عدالت اشاره کرد که از آنجا که انتقال داده ها به ما نمی به درستی محافظت می شود گفت: Grabiela Zanfir-فورتونا ارشد مشاور برای آینده حفظ حریم خصوصی در فروم.

“اگر این قانون باقی خواهد ماند همان نتیجه گیری اتحادیه اروپا در دادگاه عدالت است و به احتمال زیاد در آینده تغییر,” او گفت:.

در بیانیه ای در روز پنج شنبه, مایکروسافت, مدیر مسئول حریم خصوصی جولی بریل گفت که در حالی که شرکت انتقال داده نشده است را تحت تاثیر قرار به دلیل قرارداد آن را به مرحله برای به چالش کشیدن نظارت مطالبات از دولت آمریکا.

“مشتریان ما می توانید مطمئن باشید که ما متعهد به حصول اطمینان از داده های خود را ادامه خواهد داد به جریان از طریق خدمات ما است که ما را در ادامه کار ما به ارائه بیشتر حمایت بر اساس مسائل مطرح شده در امروز حکم و این که ما در همکاری با دولت ها و سیاستگذاران آنها به عنوان شکل جدید روش” بریل گفت.

چه تر? راهنمای خود را به استفاده از مرورگر خصوصی

چه اتفاقی می افتد به انتقال داده ها در حال حاضر ؟

در آن حکم در دیوان عدالت گفت: حفظ حریم خصوصی محافظت نمی کند حفاظت از شهروندان اتحادیه اروپا از ما نظارت اما گفت که “استاندارد قراردادی بند” بین شرکت ها و کشورهایی هستند که هنوز در اثر.

در حالی که این تصمیم مانع از شرکت ها با استفاده از Privacy Shield برای انتقال داده ها بین اتحادیه اروپا و آمریکا آنها هنوز هم مجاز به استفاده از استاندارد قراردادی بند آن Microsoft و Facebook گفت: آنها در حال حاضر در حال انجام است.

“ما از تصمیم دادگاه عدالت اتحادیه اروپا برای تایید اعتبار استاندارد قراردادی بند برای نقل و انتقال داده ها به کشورهای غیر اتحادیه اروپا” اوا ناگل, Facebook دانشیار مشاوره عمومی در بیانیه ای گفت. “این استفاده می شود توسط Facebook و هزاران نفر از کسب و کار در اروپا و مهم ارائه راهکارهایی برای حفاظت از اطلاعات شهروندان اتحادیه اروپا.”

استاندارد قراردادی بند تایید شده است اما شاید نه برای مدت طولانی. دادگاه داوری در روز پنج شنبه در حال خروج است که برای هر کشور حفاظت از داده ها اقتدار را. آن را می تواند به حالت تعلیق در هر یک از این قراردادها که برآورده نمی اتحادیه اروپا برای حفاظت از اطلاعات استانداردهای گفت: Caitlin Fennessy یک مدیر پژوهش برای انجمن بین المللی حریم خصوصی حرفه ای.

Fennessy سابق Privacy Shield مدیر در آمریکا تجارت بین المللی دولت است.

“این نیاز به شرکت ها برای انجام هزینه و پیچیده تجزیه و تحلیل کفایت از حفاظت از داده های ارائه شده توسط قوانین کشور به عنوان متنوع به عنوان ایالات متحده و چین و هند و برزیل. این تصمیم را تقویت و افزایش نقش حریم خصوصی افسران و نیاز به جامع و قوی حفظ حریم خصوصی در برنامه های سازمان” او در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>