دفتر eSafety کمیسر دریافت اضافی AU$10 میلیون دلار بودجه برای کمک به این اداره حمایت در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

وزیر ارتباطات سایبر ایمنی و هنر Paul Fletcher گفت: استرالیایی ها در آغوش یک “سریع digitisation از محل کار و مدارس و خانواده ها” در طول COVID-19 که او گفت: زیربنای نیاز برای ادامه تمرکز بر ایمنی آنلاین.

“این چند ماه گذشته دیده می شود بسیاری از خانواده های استرالیا صرف زمان بیشتری آنلاین به کار مطالعه و معاشرت به ما تمرین های اجتماعی فاصله,” فلچر گفت.

“تحقیقات نشان می دهد که حتی به عنوان محدودیت سهولت و ما بازگشت به COVID امن مدرسه و محیط کار بسیاری از استرالیایی ها را حفظ دیجیتال جدید خود را و عادات مردم ادامه خواهد داد به تکیه بر روی اینترنت بیشتر از همیشه قبل از به ماندن متصل.”

همچنین ببینید: دولت استرالیا مشاوره در مورد چگونه به اجتناب از coronavirus مربوط به کلاهبرداری و تهدیدات سایبری

وزیر گفت: COVID-19 دیده می شود بسیاری از مردم به نوبه خود به eSafety برای راهنمایی بیشتر با وب سایت صفحه نمایش ها در سراسر eSafety.gov.au بیش از دو برابر و مبتنی بر تصویر سوء استفاده گزارش تا 200%.

در علاوه بر این به انتظار AU$10 میلیون دلار برای کمک به eSafety ادامه آن کار معمول فلچر گفت: نقدی نیز افزایش eSafety را تحقیقات و تیم پشتیبانی در سراسر تصویر مبتنی بر سوء استفاده و مزاحمت سایبری توابع.

بودجه زیر یک گزارش از eSafety که فقط بیش از یک سوم از بزرگسالان منفی تجربه آنلاین در طول COVID-19 از جمله 26 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته اند تکرار پیام های ناخواسته و یا تماس با ما; 12% در حال ارسال ناخواسته محتوای نامناسب مانند پورنوگرافی یا محتوای خشونت آمیز و 8 درصد گزارش چیزهایی که به آنها گفت به تحریک آنلاین استدلال.

به گزارش [PDF], COVID-19 اثرات در استرالیا بزرگسالان فعالیت های آنلاین و نگرش, خلاصه پاسخ 1,229 از پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی که اجرا شد از تاریخ 21 تا 25.

آن را نیز یافت اجتماعی فاصله اقدامات شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت های آنلاین رانده استفاده از اینترنت به ماندن تا به تاریخ با اخبار و اطلاعات سلامت با 30% گزارش پس از انجام این “خیلی بیشتر”; 27% به کار; 27 درصد برای تماشای ویدئوها; 25% برای دسترسی به رسانه های اجتماعی برای سرگرمی و 23 درصد به تماس های ویدئویی با خانواده و دوستان است.

پست COVID-19 محدودیت بسیاری از بزرگسالان گفت: آنها قصد یا حفظ و یا افزایش فعالیت های آنلاین خود را از جمله به پرداخت صورتحساب های بانکی و, برای برقراری ارتباط با خانواده و دوستان دسترسی به اخبار و اطلاعات, کار و صرفا برای مقاصد سرگرمی.

همچنین در دوشنبه Austcyber, یک سازمان غیر انتفاعی شارژ با رشد محلی cybersecurity اکوسیستم و تسهیل آن در گسترش جهانی اعلام کرد چهار اضافی دریافت کنندگان تقریبا AU$8.5 میلیون دلار در بودجه به عنوان بخشی از آن AustCyber پروژه های صندوق.

صندوق AU$15 میلیون سه سال و ابتکار طراحی شده برای کمک به استرالیا cyber security صنعت رشد هر دو به صورت محلی و در سطح جهانی. دور اول AustCyber پروژه های صندوق ارائه AU$6.5 میلیون در همسان بودجه به ده صنعت-led پروژه های.

جنوب شهری TAFE دریافت خواهد کرد یک تکه از بودجه به تعمیق چارچوب ملی تحویل فنی و حرفه ای cybersecurity آموزش و پرورش و آموزش; Cybermerc است که منجر به یک کنسرسیوم برای ایجاد یک ملی تهدید اطلاعاتی پورتال به جمع آوری و اشتراک گذاری اطلاعات جدید از حملات سایبری با هدف قرار دادن کسب و کارهای استرالیا; بکر است کمک به توسعه مجازی مبتنی بر ابر, امنیت, آموزش و ارزیابی مرکز در استرالیا برای اتصال افراد با cyber security فرصت های اشتغال و گزینه های برای مطالعه بیشتر و همچنین دریافت کمک های مالی دانشگاه آدلاید است که منجر به توسعه Massive Open Online Course (MOOC) به ارائه سایبر متمرکز منابع و چالش های حمایت و تشویق استرالیا آموزگار در national cyber security آموزش و پرورش در تلاش است.

دریافت کنندگان قبلی تحت دور دوم این برنامه بودند استرالیا دانشگاهی و تحقیقاتی شبکه (AARNET), ایرلاک دیجیتال آلفا بتا, تقویت هوش Cynch امنیت پنجم, دامنه, Kortek, Locii, Penten چهار ضریب هوشی Responsight, Serinus امنیت و WorldStack.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im