شرکت در حال جمع آوری داده های بیشتر اما آیا آنها می دانند که چه باید بکنید با آن ؟

فقط در دو سال آینده سرمایه گذاری جمع آوری داده ها است انتظار می رود افزایش داده است پیش بینی افزایش در 42.2 درصد نرخ رشد سالانه با توجه به یک گزارش جدید از شرکت Seagate و IDC. با این حال بخش قابل توجهی از داده ها باقی می ماند unleveraged با توجه به چالش ها در مدیریت داده ها و امنیت است.

اگر شرکت نمی غلبه بر چالش های آن و پیاده سازی داده های جامد تکنیک های مدیریت آنها را اجرا خطر از جمع اوری داده ها بدون استخراج ارزش واقعی از آن, این گزارش می گوید.

“یک چیز قطعی است: شرکت ها می خواهند به جنب و جوش داده لیکس که در آن داده های تازه گرفته شده و قدیمی کهنه و اطلاعات منتقل شده است به کم هزینه سازی دامنه” این گزارش می گوید. “هیچ شرکت می خواهد اطلاعات خود را دریاچه به نوبه خود به یک داده باتلاق که در آن unleveraged و در عین حال به طور بالقوه اطلاعات مفید نشسته خفته در رسانه های ذخیره سازی.”

گزارش جدید تساوی در یک نظرسنجی جهانی حمایت شده توسط Seagate و انجام شده توسط IDC در ماه دسامبر 2019 و ژانویه سال 2020 است. این شرکت تحقیقاتی مورد بررسی 1500 پاسخ دهندگان در سطح جهان (375 در آمریکای شمالی و 475 در اروپا 500 در APJ و 150 در چین) از متوسط کسب و کار برای شرکت های بزرگ.

seagate1.png

رشد در مجموعه داده های این بررسی نشان داد می توان نسبت به افزایش استفاده از تجزیه و تحلیل گسترش دستگاه های IoT و ابر مهاجرت ابتکارات.

پاسخ دهندگان به نظرسنجی برآورد سازمان های خود را جمع آوری تنها 56 درصد از داده ها به طور بالقوه در دسترس از طریق عملیات خود را. از که 56 درصد تنها 57 درصد از داده ها مورد استفاده قرار گرفت توسط سازمان — 43 درصد رفت و تا حد زیادی unleveraged.

seagate2.png

این نظرسنجی همچنین روشن پراکنده طبیعت از اطلاعات سازمانی است. حدود 30 درصد از داده های ذخیره شده است که در مراکز داده داخلی 20 درصد در شخص ثالث مراکز داده 19 درصد در لبه مرکز داده ها و یا مکان های از راه دور و 22 درصد در ابر مخازن و 9 درصد در مکان های دیگر. این توزیع نیست و انتظار می رود به تغییر به طور قابل توجهی در طول دو سال آینده.

در ضمن با توجه به گزارش مدیریت داده ها در چند ابر محیط های بالا اطلاعات مدیریت چالش انتظار می رود طی دو سال آینده. چند ابر اکوسیستم می توانید مدیریت داده ها دشوار است با توجه به آن می تواند در نتیجه متفاوت ابزارهای مدیریت جداگانه گردش عدم یکپارچه امنیتی و چالش های مربوط به حرکت داده.

“یک راه حل کلیدی برای این ذخیره سازی داده ها و مدیریت چالش های است که با چه صاحبان کسب و کار دیدن داده های ذخیره شده” این گزارش می گوید. “ایده این است به آن را ببینید—همه از آن—به عنوان اگر از طریق یک پنجره شیشه ای. آن را فراتر از داده های دموکراسی و به سازی وحدت. CIOs باید قادر به نگاه در سراسر متعدد ابر اکوسیستم در شیوه ای بدون درز.”

یکی دیگر از عوامل کلیدی برای بهتر مدیریت داده ها است که امنیت — دو سوم از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گزارش کافی و امنیت داده ها.

در این گزارش اشاره کرد داده های مختلف راه حل های مدیریت شرکت می تواند به اهرم بهتر داده های خود را مانند تجزیه و تحلیل-داده را فعال ارکستراسیون و عملکرد خوب اطلاعات معماری با تاکید بر “dataOps” — اتصال اطلاعات سازندگان با داده های مصرف کنندگان است.

“DataOps عمل آوردن داده های نامتجانس سیستم به یک فهم نهاد” این گزارش می گوید. “قابلیت های اصلی مورد نیاز برای DataOps است ابرداده مدیریت داده ها طبقه بندی و مدیریت سیاست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>