Entenmann چربی-رایگان بلغور جو دوسر کشمش کوکی ها

هیچ چیز ضربان شیر و کوکی ها برای یک شیرین دوز از نوستالژی. اگر شما به دنبال یک چربی رفع این تقلیدی بلغور جو

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 8 تیر 1399

هیچ چیز ضربان شیر و کوکی ها برای یک شیرین دوز از نوستالژی. اگر شما به دنبال یک چربی رفع این تقلیدی بلغور جو دوسر کشمش کوکی ها مانند Entenmann را باعث می شود برای شما هستند!


خدمت/می سازد:

آماده در:
  کمتر از 30 دقیقه


مواد تشکیل دهنده

1 قاشق غذا خوری ملاس
3 سفیده تخم مرغ خام
1 فنجان کشمش سیاه
1 1/2 قاشق چای خوری عصاره وانیل
1 فنجان نور, شکر قهوه ای بسته بندی شده
1 فنجان شکر دانه ریز
1/2 فنجان غیر چربی شیر خشک پودر
1/2 قاشق چای خوری دارچین
1 1/2 قاشق چای خوری بکینگ پودر
2 1/2 فنجان پخت و پز سریع جو نورد
1 فنجان آرد همه منظوره

جهت

قرار ملاس سفیده تخم مرغ و کشمش را به مخلوط کن ریخته و مخلوط در سرعت بالا فقط به گوشت چرخ کرده اما نه به پوره (حدود 5-10 ثانیه). خالی مخلوط به متوسط مخلوط کردن کاسه.

با میکسر ضرب در متوسط سرعت هر یک از مواد تشکیل دهنده باقی مانده و پس از ضرب و شتم هر یک با افزودن هر دو جو و آرد در بخش های کوچک است. سوئیچ به مخلوط کردن قاشق اگر خمیر بیش از حد سفت برای میکسر.

به آرامی اسپری ورق کوکی با پم و پاک کردن بیش از حد به آرامی با حوله کاغذی; هر گونه بیش از حد از ورق کوکی ممکن است سوختگی در حالی که کوکی ها پخت. شما تنها نیاز به یک بسیار سبک فیلم از Pam فقط به نگه داشتن کوکی ها از چسبیدن.

استفاده از 1 اندازه گیری قاشق مرباخوری خمیر برای هر کوکی و محل 2" از هم جدا در تهیه ورق کوکی. پخت در تفت دهید 350 درجه فارنهایت فر 6-8 دقیقه. آیا بیش از حد پخت. سرد بر روی حوله کاغذی, از بین بردن از کوکی ورق با دقت.


اضافه شده توسط


تغذیه

135 کالری, 1 گرم چربی, 30 گرم کربوهیدرات, 3 گرم پروتئین در هر وعده. این دستور غذایی کم سدیم. این دستور غذایی کم چربی است.

لطفا توجه داشته باشید:
این یک نسخه cat دستور العمل ارائه شده به CDKitchen توسط یک شخص ثالث. این دستور یک دستور اصلی مگر اینکه به طور خاص اعلام شده است و تنها از نظر قابل قبول "کلون" به اصلی برای آشپز خانه را به تلاش برای تکراری. لطفا توجه داشته باشید که بسیاری از رستوران های زنجیره ای در سراسر کشور خود متفاوت منوها و مواد تشکیل دهنده منطقه پس از نسخه های ارائه شده ممکن است شبیه به آنچه که شما ممکن است تلاش کرده اند قبل از. همه علائم تجاری اشاره اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

آخرین مطالب