انرژی به عضویت بانکداری تحت استرالیا اطلاعات مصرف کننده حق

دولت فدرال روز دوشنبه اعلام کرد در مرحله بعدی از مصرف کننده داده های مناسب (CDR) آوردن بخش انرژی به رژیم تبلیغ به عنوان اجازه می دهد افراد را به “خود” اطلاعات خود را با اعطای آنها را باز دسترسی به بانکداری و انرژی و تلفن و اینترنت معاملات و همچنین به عنوان حق کنترل که می تواند آن را داشته باشد و چه کسی می تواند از آن استفاده کنید.

بانکی است که اولین بخش CDR امر با بانک ها رسما مجبور به محصول مرجع اطلاعات موجود از چهارشنبه پس از تاخیر.

با انرژی بخش بعدی در دولت لیست آمار آن گفت: این حرکت را به مصرف کنندگان قدرت بیشتر به مقایسه و تغییر ارائه دهندگان برای کاهش لوایح انرژی خود را.

“امروز ابزار قانونی خواهد اثر را که به بخش انرژی به CDR رژیم و فعال خواهد شد قوانین و استانداردهای فنی ساخته شود تا حکومت چگونه حق عمل خواهد شد در رابطه با انرژی داده” یک بیانیه مشترک از خزانه دار جاش Frydenberg و وزیر انرژی و تولید گازهای گلخانه ای کاهش آنگوس تیلور گفت.

“درخواست مصرف کننده داده های سمت راست به بخش انرژی خواهد شد اجازه می دهد مصرف کنندگان و کسب و کار به راحتی مقایسه و سوئیچ بین, برق, برنامه ها و ارائه دهندگان تشویق بیشتر رقابت قیمت های پایین تر و خلاقانه تر به محصولات و خدمات است.”

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) را در مدت کوتاهی شروع مشاوره در قوانین پیشنهادی برای بخش انرژی است.

زمانی که ACCC منتشر شده پیش نویس CDR قوانین در مارس سال گذشته آنها دریافت و با شور و شوق.

حفظ حریم خصوصی استرالیا بنیاد در آن زمان گفت: CDR حریم خصوصی پادمان کافی نیست و دولت “به شدت” دست کم گرفت نیاز به فکر بیشتر در سراسر قانونی تغییر دهید.

نیز وجود دارد نگرانی هایی که وزارت خزانه داری قوانین متمم (مصرف کننده داده ها راست) لایحه 2019 [مقررات] و همراه CDR قوانین را متمایز بانکی تمرکز که آنها را کمتر قابل اجرا به انرژی و ارتباطات راه دور در فضا.

استرالیا در کمیسیون انرژی و انرژی دهنده AGL در ژانویه خواسته انتخاب کمیته فن آوری مالی و نظارتی فن آوری به اگاه انرژی در بخش های مختلف به سرمایه گذاری در بخش تحقیقات خود را از CDR.

در گسترش CDR برای پوشش مناطق دیگر از امور مالی نیست و موظف در وهله اول به کمیسیون انرژی تاکید کرد نظر آن است که هر گونه گسترش CDR به سایر بخش های مالی مانند بازنشستگی باید تدریجی به “اجتناب از عجله مرحله به مرحله اجرای CDR به انرژی و ارتباطات راه دور”.

“این رویکرد مرحله به مرحله است که در محل به ارائه رگولاتور و صنعت با اطمینان از رفتن به جلو و به تخصیص منابع بر این اساس ، “عجله فرایند تنها منجر به sub-نتایج مطلوب برای مشتریان است.”

این ACCC اعلام کرد در ماه فوریه سال گذشته که انرژی خواهد عضویت بانکداری تحت CDR.

“در انرژی مربوطه در نظر گرفتن این است که داده های انرژی در یک فرد مصرف کننده برگزار می شود ممکن است توسط تعدادی از سازمان ها و آن ممکن است ممکن است برای یک موجودیت واحد به ارائه اطلاعات کافی به تنهایی” آن گفت: در مشاوره مقاله ،

“بنابراین ممکن است مناسب برای تحمیل تعهدات خود تحت CDR در بیش از یک نهاد و بر خلاف در بخش بانکی بازار اپراتور همچنین دارای برخی از داده های مشتری.”

این ACCC در اصل می خواستم اولین دسته از داده های انرژی باز شود در طول نیمه اول سال 2020 است.

در حالی که داده های اولیه مجموعه برای CDR در انرژی نشده است تعیین می شود ACCC گفت: قبلا به احتمال زیاد خواهد شد در اولویت قرار داده در مجموعه ملی بازار برق (NEM) — یک تابع که توسط استرالیا در بازار انرژی اپراتور (AEMO).

انواع داده ها که ممکن است در معرض اولیه CDR های ACCC گفته است, شامل NMI ایستاده داده ها-نقطه اتصال اطلاعات مشتری ارائه اطلاعات مانند نام دارنده حساب و اطلاعات تماس از جمله آدرس و اندازه گیری داده ها است که اطلاعات جمع آوری شده توسط اندازه گیری ارائه دهندگان داده.

بیشتر داده ها ممکن است شامل حسابداری و مدیریت داده های تاریخی از جمله اطلاعات صدور صورت حساب برای هر نقطه اتصال; کلی اطلاعات محصول مانند خرده فروشی, تعرفه, هزینه استفاده از, و قابل تخفیف برای عرضه برق به مصرف کنندگان; و “به صورت جداگانه طراحی شده” اطلاعات محصول مانند تعرفه های خرده فروشی استفاده اتهامات و تخفیف.

در اینجا بیشتر

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im