آموزش باز آفرینی: چگونه COVID-19 اتحادش را تغییر چگونه دانش آموزان


Female student sitting on floor of her apartment with laptop and notes studying
تصویر: گتی ایماژ/iStockphoto

می گویند COVID-19 است مختل آموزش و پرورش کتمان حقیقت است. همانطور که از اواسط ماه آوریل با توجه به یونسکو 1.5 میلیارد دانشجويان و جوانان (حدود 87 درصد از جهان جمعیت دانشجویی) قرار گرفتند تعطیلی مدارس در 195 کشور از پیش دبستانی به آموزش عالی است.

ببینید: آموزش آنلاین جعبه ابزار: نکات و منابع برای آموزش از راه دور (رایگان PDF) (TechRepublic)

“پیش از این هرگز ما شاهد آموزشی اختلال در چنین مقیاس” گفت: یونسکو مدیر کل آدری Azoulay در آزادی مطبوعات.

یونسکو بررسی ملی سیستم آموزش و پرورش از 61 کشور گزارش می دهد که دولت ها در سراسر جهان همچنان به “ارائه آموزش از راه دور در مقیاس بزرگ در تلاش برای اطمینان از تداوم یادگیری” با وجود تعطیلی مدارس و با توجه به COVID-19.

با توجه به نظرسنجی 90 درصد از کشورهای با درآمد بالا/سرزمین استفاده موجود در سیستم عامل آموزش آنلاین در حالی که تنها 53 درصد از کم و پایین-متوسط درآمد کشورها/مناطق در حال انجام این کار است. این نظرسنجی همچنین اذعان نگرانی رو به رشد برای والدین/سرپرستان (80%) معلمان (64%) و دانش آموزان (48%) که فاقد مهارت های دیجیتال.

ببینید: فناوری در آموزش و پرورش: آخرین محصولات و روند (رایگان PDF) (TechRepublic)

به عنوان بخش آموزش و پرورش متکی بر آموزش از راه دور تکنولوژی مانند ویدئو کنفرانس سیستم عامل و یادگیری سیستم های مدیریت جدید تبدیل شده اند هنجار شده است. برای آن دسته از مربیان و پدر و مادر و دانش آموزان نیاز به یک دوره سقوط در آموزش آنلاین و چگونه با خیال راحت حرکت مجازی کلاس های درس, دانلود آموزش آنلاین جعبه ابزار: نکات و منابع برای آموزش از راه دور (رایگان PDF) از ZDNet خواهر سایت TechRepublic ارائه می دهد راهنمایی های لازم و ابزار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکنولوژی های موجود محصولات و آموزش آنلاین روند بررسی فن آوری در آموزش و پرورش: آخرین محصولات و روند (رایگان PDF) از TechRepublic.

همچنین نگاه کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im