Dropbox بومی ادغام HelloSign می افزاید: بیشتر مصرف کننده ویژگی های سازمانی

Dropbox روز سه شنبه گفت: این ساخت HelloSign پیش فرض e-signature راه حل در آن پلت فرم یکی از تعداد انگشت شماری از تغييرات اعلام شده برای هر دو مصرف کنندگان و سرمایه گذاری.

با HelloSign eSignature تعبیه شده به عنوان یک قابلیت بومی در Dropbox به کاربران به راحتی می توانید, ارسال, ثبت نام و فروشگاه موافقت نامه بدون ترک Dropbox به. این قابلیت های جدید است نورد از به کاربران در خصوصی بتا در هفته های آینده خواهد شد و به طور کلی در دسترس است در ماه آینده.

Dropbox به دست آورد HelloSign در اوایل سال 2019 برای $230 میلیون دلار در اول آن کسب به عنوان یک شرکت عمومی است. خرید بخشی از Dropbox را تغییر جهت خدمت به سرمایه گذاری. ماه گذشته مبتنی بر ابر هاست های شرکت گفت: آن را به حال بیش از 450,000 کسب و کار تیم بر روی پلت فرم آن است. با COVID-19 همه گیر قانع کننده مردم به کار از خانه یک رکورد تعداد تیم ها و افراد سعی Dropbox در اوایل Q1 و Q2.

در بیانیه روز شنبه, Dropbox مدیر عامل درو هوستون گفت که “خطوط بین کار و خانه هستند و مبهم است.” او افزود: “ما در حال کار به سرعت به ارائه ویژگی های جدید برای کمک به مردم ماندن بهتر سازمان یافته در تمام جنبه های زندگی خود را به طوری که آنها می توانید تمرکز بر آنچه واقعا مهم است—مانند بهداشت و خانواده است.”

در علاوه بر این به جدید ادغام Dropbox اعلام کرد یک برنامه جدید مرکز برای مشتریان کسب و کار. آن را به عنوان یک مرکز برای پیدا کردن ابزار از Dropbox شرکای مانند زوم شل و گوگل. آن را راه اندازی با بیش از 40 یکپارچه همکاران خواهد شد و در ابتدا در دسترس خواهد بود به یک زیر مجموعه از کاربران در نسخه بتا است.

در ضمن در سمت مصرف کننده Dropbox است نورد جدید Dropbox به علاوه ویژگی های از جمله Dropbox به کلمه عبور. از ویژگی های مشتریان را قادر می سازد برای ذخیره کلمات عبور و همگام آنها را در سراسر دستگاه با دانش صفر رمزگذاری. از ویژگی های به شرح زیر Dropbox را کسب سال گذشته از مدیریت رمز عبور شرکت Valt.
 
یکی دیگر از ویژگی های جدید به نام Dropbox طاق اجازه می دهد تا مصرف کنندگان صورت امن ذخیره اسناد مهم مانند وصیتنامه و یا تراست به طوری که تنها در انتخاب دوستان و یا خانواده می تواند دسترسی به آنها در صورت لزوم. این ویژگی ارائه می دهد یک لایه اضافی امنیتی از جمله یک PIN 6 رقمی.

جدید کامپیوتر قابلیت پشتیبان گیری به صورت خودکار پشتیبان کاربران مک و یا کامپیوتر پوشه ها را به Dropbox به. نیز وجود دارد به Dropbox به طرح خانواده تا شش عضو دارد. آن را ارائه می دهد حساب شخصی انداز و باری با واحد صدور صورت حساب. کاربران می توانند ایجاد یک مشترک خانواده فضا برای فایل ها مانند عکس ها و یا اسناد و مدارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>