آیا نوشیدن الکل باعث افزایش ریسک COVID-19? دو پزشک توضیح – CNET


gettyimages-1193256860

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که نوشیدن الکل ممکن است شما را بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19.

Krisanapong Detraphiphat/گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

نه به buzzkill اما اگر شما نوشیدن مقدار زیادی این روزها گوش کردن. الکل به خصوص مکرر و نوشیدن بیش از حد می تواند در حال حاضر برخی از خطرات جدی برای سلامت شما, به خصوص وقتی که می آید به COVID-19خود سیستم ایمنی بدن و به طور کلی خطر ابتلا به عوارض جدی از ویروس.

در حالی که تابستان معمولا فصل تعطیلات ساحل, استخر احزاب و پشت بام آویزان این تابستان طبیعی است به حداقل می گویند. با COVID-19 اعداد در ادامه به صعود در سراسر کشوردر حال حاضر است زمان برای اجازه گارد خود را پایین می آید به سلامت و سیستم ایمنی بدن است.

در حالی که وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با بهره گیری از نوشیدن گاه به گاه, اگر شما انجام می دهند بیشتر از آن است که مقامات بهداشت و درمان بود که به مردم هشدار (PDF) در مورد خطرات بالقوه نوشیدن الکل می تواند بر سلامت شما داشته باشد به خصوص وقتی که می آید به کوروناویروس.

برای به دست آوردن وضوح در اطراف دقیقا چگونه الکل می تواند آسیب سیستم ایمنی بدن شما چقدر طول می کشد تا به اثر و آنچه در آن است که با COVID-19 من شنود گذاشته دو کارشناسان پزشکی: دکتر Edo Paz, مدیر پزشکی در K بهداشت و دکتر تام Moorcroft بنیانگذار ریشه های بهداشتی.

الکل تضعیف سیستم ایمنی بدن

اگرچه هیچ خاص مطالعات در مورد چگونه الکل می تواند تاثیر شانس خود را برای COVID-19 به طور خاص وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات در مورد الکل اثر بر روی سیستم ایمنی بدن شما که کلیدی است برای نگه داشتن شما را سالم و محافظت از شما را از بیماری است. “ما نمی دانیم که الکل می تواند تاثیر سیستم های مختلف بدن در بدن از جمله سیستم ایمنی بدن” باز می گوید. “سیستم ایمنی بدن را ضعیف می تواند شما را بیشتر مستعد ابتلا به انقباض هر گونه بیماری مسری از جمله COVID-19.”

با توجه به این که مصرف الکل باعث ضعف سیستم ایمنی بدن سیستم دفاعی در هر مقدار, اما این به ویژه درست است اگر شما در حال آبخوری سنگین. با توجه به Moorcroft این اتفاق می افتد در چند راه کلیدی.

اگر شما الکل در سیستم شما در زمانی که شما در تماس با یک ویروس او می گوید: بدن شما شانس مبارزه که بسیار پایین تر است. “الکل در بدن در زمان قرار گرفتن در معرض پاتوژن مانند SARS-CoV-2 می تواند به اختلال در بدن فوری پاسخ ایمنی ساخت آن را آسان تر برای پاتوژن را نگه دارید و منجر به عفونت” Moorcroft توضیح می دهد.

الکل همچنین می توانید خود را تغییر دهید باکتری های روده یا روده خود را میکروبیوم که بر سیستم ایمنی بدن شما. “کوتاه مدت و بلند مدت استفاده از الکل می تواند اختلال عملکرد ایمنی بدن به دلیل آن منجر به تغییرات در میکروبیوم — میکروارگانیسم ها در روده ها است که کمک های اولیه در حالت عادی روده تابع” Moorcroft می گوید. “تغییرات در میکروبیوم به عنوان یک نتیجه از استفاده از الکل نیز می تواند منجر به آسیب سلول های روده دیوار است که می تواند منجر به نشت میکروب در جریان خون باعث التهاب است.”

نوشیدن الکل باعث افزایش خطر ابتلا به سندرم زجر تنفسی حاد

سندرم زجر تنفسی حاد است که یکی از بالقوه عوارض شدید است که می تواند رخ دهد با COVID-19. ARDS یک بیماری است که در آن مایع در ریه ها را پر می کند و مانع از به دست آوردن اکسیژن کافی است. ARDS می تواند منجر به مرگ و کسانی که زنده ماندن آن می توانید تا پایان با آسیب شدید به ریه ها. که هشدار می دهد (PDF) که نوشیدن سنگین الکل و استفاده از خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به این خود را در آن و Moorcroft موافق است.

“استفاده طولانی مدت از الکل همراه شده است با افزایش خطر ابتلا به بیماری های کبدی شدید و برخی سرطان ها و همچنین افزایش خطر ابتلا به ARDS-که بالقوه نگرانی در COVID-19. این ممکن است به دلیل طولانی مدت و بیش از حد الکل باعث اختلال در عملکرد صحیح سلول های ایمنی در ریه ها و به طور مستقیم می تواند آسیب به سلول های خط ریه سطح ساخت آنها کمتر قادر به دفع عفونت” Moorcroft می گوید.

gettyimages-93911255

نوشیدن الکل می تواند ظروف سرباز یا مسافر خود را با خواب مهم است که برای یک سیستم ایمنی سالم است.

گتی ایماژ

الکل می تواند تداخل با خواب

خواب بسیار مهم است برای سلامت کلی خود را و آن را به ویژه مهم است برای سیستم ایمنی بدن شما. شما باید هدف برای حداقل هفت تا هشت ساعت خواب با کیفیت خود را به نگه داشتن سیستم ایمنی بدن در مبارزه با شکل. با توجه به بنیاد ملی خواب skimping در خواب می تواند به کاهش پروتئین در بدن خود را که مبارزه با التهاب و عفونت شما را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری است.

وقتی که می آید به الکل و خواب الکل می تواند بر دو چیز مهم است که شما نیاز به کیفیت بقیه: ملاتونین و گاما آمینوبوتیریک اسید یا GABA.

“الکل مصنوعی افزایش گابا سطوح انتقال دهنده عصبی است که به آرامی افزایش می یابد و در طول روز و در اوج آن وقتی که آن زمان به خواب” Moorcroft می گوید. “این است که چرا بسیاری از مردم خواب آلود پس از چند نوشیدنی سپس سر به رختخواب تنها برای پیدا کردن آنها در تلاش برای به دست آوردن یک خواب خوب شبانه. به عنوان الکل می پوشد مصنوعی دست انداز در GABA می رود. مشکل این است که آن را مانع خود را در سطح طبیعی از رسیدن به سطح مناسب برای کمک به شما را با ارائه یک شب آرام از خواب است.”

ملاتونین است که شناخته شده به عنوان “هورمون خواب” است که چرا برخی از مردم به نوبه خود به مکمل های ملاتونین زمانی که آنها با داشتن مشکل گرفتن به اندازه کافی خواب. با توجه به Moorcraft الکل همچنین می تواند در کاهش میزان ملاتونین در بدن خود تولید می کند و آن را سخت تر به خواب رفتن و در نتیجه کاهش چند ساعت خواب شما را دریافت کنید.

ملاتونین ممکن است مزایای فراتر از خواب و پس از آن در حال حاضر در حال ارزیابی برای درمان COVID-19 بيمار. تحقیقات منتشر شده در علوم زندگی می گوید ملاتونین درمان نشان داده شده است برای کمک به برخی از مراقبت ويژه COVID-19 بيمار. “ملاتونین نه تنها به ما کمک می کند تا خواب مناسب آن را نیز کمک می کند تا جلوگیری از التهاب مسیر باعث SARS-CoV-2,” Moorcroft توضیح می دهد. “ملاتونین توابع به عنوان یک ضد التهاب و الکل می تواند تداخل با طبیعی ملاتونین تولید منجر به التهاب است.”

gettyimages-1144738161

بهتر است به منظور محدود کردن نوشیدنی برای یک تا دو نفر در هر روز برای کمک به حفظ سیستم ایمنی بدن شما قوی است.

گتی ایماژ

چقدر الکل خوب است ؟

خط پایین این است که نوشیدن هر مقدار مصرف الکل شما را تحت تاثیر قرار بدن. و بیشتر به شما می نوشند بیشتر به شما می تواند به تضعیف سیستم ایمنی بدن شما.

“مصرف بیش از یک یا دو نوشیدنی در روز را افزایش می دهد خطرات متعدد و مشکلات پزشکی و از جمله بیماریهای قلبی, سرطان, اختلال عملکرد ایمنی بدن و مشکلات روحی و روانی” باز می گوید. “برای حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن در بهترین حالت آن شما باید به جلوگیری از هر گونه الکل. اگر شما نوشیدنی مصرف الکل کمتر بهتر است.”

این توصیه نمی شود به هر کسی که رنج می برد از سرکوب سیستم ایمنی و یا در نظر گرفته شده است ضعف سيستم ايمنی. این افراد به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که هر موجود شرایط پزشکی باید اجتناب از الکل به طور کامل با توجه به باز.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: جدید COVID-19 آزمون شما را در صفحه اصلی


12:24

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>