دیزنی کشتی با آن نژادپرستانه سابقه در دیزنی Plus - CNET

دیزنی لند کلاسیک سوار چلپ چلوپ کوه. Cd637/ویکی پدیا دیزنی لند را چلپ چلوپ کوه آب بر اساس ورود از طریق صحنه ها

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 2 تیر 1399
splash-mountain-at-disneyland

دیزنی لند کلاسیک سوار چلپ چلوپ کوه.

Cd637/ویکی پدیا

دیزنی لند را چلپ چلوپ کوه آب بر اساس ورود از طریق صحنه های ناز, خرگوش, خرس و روباه در حال حاضر هدف از چند دادخواست در Change.org. فعالان در حال لابی کردن برای دیزنی به retheme جاذبه اولین بار راه اندازی در کالیفرنیا در سال 1989 به دلیل آن موسیقی, شخصیت ها و موقعیت ها همه کشیده شده از دیزنی نژاد مشکل فیلم 1946 آهنگ جنوبی.

ترکیب های زندگی و انیمیشن, موسیقی, مجموعه ای در جنوب کشت و زرع پس از پایان جنگ داخلی آمریکا و لغو برده داری است برای انتقاد ستایش کشت و زرع برده داری و ترویج سیاه کلیشه.

در حالی که سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger در ماه مارس گفت که آهنگ جنوبی است "مناسب نیست در جهان امروز" و هرگز در دیزنی به همراه فیلم آهنگ معروف Zip-یک-دی-دوو-Dah باقی مانده است یکی از ویژگی های چلپ چلوپ کوه.

"برخی از آهنگ ها و شخصیت ها هنوز بخش بسیار زیادی از دیزنی میراث بنابراین این یک وضعیت عجیب و غریب می گوید:" جسیکا Balanzategui یک مدرس در دانشگاه سوئين برن که متخصص در کودکی تاریخ و هویت ملی در جهانی فیلم و تلویزیون.

song-of-the-south

1946 دانلود آهنگ ایران از جنوب با Br فراز خرگوش و عمو ریموس.

دیزنی

"بسیاری از ما خواهد بود آشنایی با برخی از این شخصیت ها و برخی از آهنگ های محبوب تا کنون که بدون داشتن دیده می شود اصلی فیلم است."

در لحظه کنونی که در آن مبارزه برای عدالت نژادی و dismantlement از نژادپرستی نظاممند است و برای چندمین بار از طریق رسانه ها و برخی از شرکت های گام به سوی تغییر از جمله هشدار به مخاطبان به تعصب و یا نژادپرستانه مواد در پشت خود کاتالوگ.

روز یکشنبه انگلستان پرداخت تلویزیون پخش آسمان اضافه شده یک سلب اصلی Dumbo 1941 اصلی 1967 کتاب جنگل اصلی 1992 علاءالدین و حدود ده فیلم بیشتر.

هنگامی که شما جستجو برای یکی از این فیلم ها در آسمان, سینما, سرویس اشتراک که در خانه های آسمان بر روی تقاضا فیلم شرح فیلم آمده است: "این فیلم از رده خارج نگرش زبانی و فرهنگی توصیفاتی که ممکن است باعث جرم است."

HBO حداکثر به تازگی کشیده 1939 را بر باد رفته یک بنای تاریخی از فیلم آمریکایی, تاریخچه انتقاد های سیاه کلیشه و با خیالبافی جنوب در دوران تبعیض نژادی است.

بر باد رفته را بازگشت به HBO Max, اما با یک مقدمه توسط محقق Jaqueline استوارت به ارائه زمینه بیشتر و کمک به آموزش در مورد نژاد پرستی.

"ما موفق به قرار دادن سلب مسئولیت در آن وجود دارد که اساسا مجموعه مسائل این است که این فیلم واقعا به ارمغان می آورد تا" WarnerMedia رئیس باب " greenblatt گفت. "ما آن را در زمان خاموش و ما در حال رفتن به آن را با چارچوب مناسب. آن چیزی است که ما باید انجام داده اند. من نمی پشیمانی مصرف آن را برای یک ثانیه. من فقط آرزو می کنم که ما تا به حال آن را قرار داده تا در وهله اول با سلب مسئولیت. و شما می دانید که ما فقط نمی انجام این کار است."

بقایای دیزنی تیره تاریخچه مدت طولانی است که موضوع بحث است. در آغاز چلپ چلوپ کوه های دیزنی, تغییر یک "تار-نوزاد" صحنه ای از فیلم را برای سوار شدن به دلیل نژادپرستانه انجمن. فیلم آمریکایی آفریقایی شخصیت عمو ریموس که می گوید داستان در مورد شخصیت های حیوانی نیز به نظر نمی رسد به جز خود و افکار و سخنان در نشانه های سراسر صف.

هنوز دیزنی مورد انتقاد قرار گرفته بودن بیش از حد lighthanded با پرداختن به مشکل نمایندگی در آن فیلم از '30s, '40s, '50s و حتی به '90s ramping تا در پایان سال گذشته حدود دیزنی به علاوه' راه اندازی.

جریان پلت فرم با وارد تکذیبنامهها bookending شرح برخی از آن کارتون های قدیمی گفت: "این برنامه ارائه شده است که در اصل ایجاد شده است. آن را ممکن است منسوخ فرهنگی توصیفاتی."

screen-shot-2020-06-17-at-2-02-29-pm.png

سلب در خلاصه داستان اصلی کارتون Dumbo.

دیزنی به علاوه

نمونه شامل 1955 را: بانو و ولگرد که گربه سیامی شخصیت های انتقاد شده است و برای هدایت آسیایی, کلیشه; 1941 را Dumbo شامل یک کلاغ شخصیت به نام Jim Crow و دیگران که صحبت می کنند با استفاده از کلمات بیهوده و احمقانه مانند گفتار الگوهای; و 1994 را شیر شاه که کفتار را تفسیر شده است به عنوان نماد اقلیت نژادی.

در حالی که HBO حداکثر و آسمان نمی هدفمند در کودکان دیزنی به همراه طراحی شده است که یک خانواده پسند hub. برخی استدلال می کنند که زمانی که دیزنی به همراه راه اندازی در ماه نوامبر این شرکت می تواند انجام داده اند بیشتر به آدرس چارچوب آن فیلم برای کودکان از تماشای آنها.

"آن روی حیله و تزویر است" Balanzategui می گوید وقتی که می آید به دیزنی به علاوه تکذیبنامهها. "دیزنی استفاده کرده اند می تواند قوی تر زبان است که بیشتر فعالانه دعوت از یک گفتگو در زمینه این کاریکاتور."

دیزنی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

gettyimages-72283332

کودکان پارک شده در مقابل یک تلویزیون.

تصویر عکس توسط پیتر Macdiarmid/گتی ایماژ

'کودکان مانند اسفنج'

دیزنی به علاوه' اشتراک شماره snowballed در طول coronavirus مستند با پدر و مادر نه تنها داشتن Marvel, Pixar و live-action بازسازی برای حفظ کودکان خود را سرگرم می کارتونهای دیزنی بسیاری از والدین بزرگ شده.

برخی نگران این مشکل برای کودکان کاهش یافته و در مقابل کارتون با "منسوخ شده تصاویر," از آنجا که آنها می تواند ø تعصبات خاص.

"این نباید به تماشای کودکان خود می گوید:" داریل <url> ارشد مدرس مطالعات رسانه و تولید در دانشگاه کوئینزلند جنوبی "از آنجا که کودکان مانند اسفنج و آنها را خیس خوردن نگرش ها و احساسات و عقاید است."

یک سناریوی ممکن است زمانی که کودکان به تماشای مسن کارتون های دیزنی به علاوه این است که آنها اصلا متوجه مسئولیت ها را در همه. این پیام به نظر می رسد تنها در این فیلم توضیحات نه به عنوان یک برچسب جداگانه در داخل پنجره فیلم. آن می تواند فقط به عنوان به راحتی به دور بماند توسط پدر و مادر به عنوان به خوبی.

از آنجا که کودکان نیست و در عین حال قادر به نقطه سوال کلیشه های فرهنگی آنها نباید تماشای کارتون های دیزنی به تنهایی <url> می گوید. پدر و مادر باید بالا بکشید و یک بالش و سازمان دیده بان در کنار آنها توضیح داد که چگونه یک زمانی بود که مردم استفاده می شود به فکر می کنم.

"که می شود یک ارزش آموزشی برای بچه های خود را زیرا آنها قادر به رفتن 'OK,, این چیزی است که اتفاق افتاده در آن زمان, اما ما نمی مانند که دیگر نیست و این دلیل که چرا.'"

دیزنی میراث

برادران وارنر است و سانسور بسیاری از آن لحاظ نژادی توهین آمیز کاریکاتور از عنوان دور برگشت به عنوان '30s و در سال 2014 اضافه شده یک محتوای هشدار به آغاز پیر Looney Tunes کارتون مثل تام و جری در جریان سیستم عامل با استفاده از مراتب قوی تر از زبان دیزنی, اعتراف آنها "ممکن است تصویر کشیدن برخی از تعصبات قومی و نژادی بودند که به امری عادی در جامعه آمریکا است. این توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند امروز."

گزارش های اولیه پیشنهاد دیزنی به همراه خواهد حذف مشکل ساز صحنه های از فیلم اصلی Dumbo اما Balanzategui می گوید دیزنی ساخته شده حق انتخاب با نگه داشتن فیلم دست نخورده است. "ویرایش کردن این مشکل توصیفاتی نیست به راه راست رفتن است."

ویرایش مواد اولیه خواهد بود معادل حک دیزنی و آمریکای شمالی را نگران کننده تاریخ Balanzategui می گوید. این فیلم از آثار مشترک انیمیشن و تاریخ فرهنگی. "ما نمی خواهیم فقط ویرایش کردن مقابله با قطعات و تظاهر آنها هرگز وجود نداشته است."

در یک مورد شدید مانند ترانه های جنوب از جمله آن در دیزنی Plus را خواستار مراقب مکالمات در اطراف آن Balanzategui می گوید. این امر می تواند مورد استفاده قرار گیرد بیشتر به عنوان یک آموزش و پرورش ابزار از آنچه ما فکر می کنم به عنوان سرگرمی.

dumbo

Dumbo و گروهی از کلاغ.

دیزنی

اما برای فیلم بانو و ولگرد, Dumbo یا شیر شاه که یکی از ویژگی های دیزنی به علاوه با تکذیبنامهها بزرگترین نگرانی برای والدین است که کودکان آگاهانه یا ناخودآگاه دستیابی به فرهنگی زبان آنها هنوز رتبهدهی نشده است قادر به بافت.

که در آن گفتگو در مورد مشکل کلیشه می تواند کمک به کودکان ایجاد متن در اطراف نگران کننده تضمینی Balanzategui می گوید. پدر و مادر حتی ممکن است قادر به جرقه کنجکاوی را در کودکان خود را در مورد زمینه های تاریخی از رسانه های آنها در حال تماشای. کودکان می توانند یاد بگیرند برای دیدن سرگرمی به عنوان بخشی از یک شبکه گسترده ای از فرهنگی و تاریخی را تحت تاثیر قرار.

بعضی از بچه ها هستند که به سادگی بیش از حد جوان به این گفتگو. "این زمانی است که والدین باید واقعا مراقب باشید در مورد این نوع از محتوا است که فرزندان خود را در حال تماشای" Balanzategui می گوید.

در حالی که دیزنی به خاک سپرده شد بسیاری از بحث در اطراف آهنگ جنوبی از مخاطبان مدرن آن است در پاسخ به تماس دوباره جاذبه در دیزنی لند قبل از. دیزنی حذف یک صحنه فوق العاده محبوب دزدان دریایی کارائیب سوار نشان داد که عروس برای حراج و تغییر نام یک سوار به نام هند جنگ قایق و یک هتل به نام دیزنی Dixie فرود رفت و آمد مکرر.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا دادخواست -- که یکی از آنها بیش از 20 ، 000 امضا -- چلپ چلوپ در اطراف کوه خار را تغییر دهید اما در حالی که بسیاری از آنها در خانه گیر کرده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پدر و مادر ممکن است بخواهید به نگه داشتن حتی نزدیک چشم در آنچه که کودکان خود را در حال تماشای. دیزنی به علاوه' تکذیبنامهها هستند که آسان به دست و در یک لحظه که در آن بسیاری از در حال انجام مشق شب خود را در گذشته و بی عدالتی و نابرابری حاضر آن را به یک زمان خوب به آنها اطلاع می دهد.

منتشر شده 18 ژوئن.

به روز رسانی ژوئن 21: می افزاید: آسمان شرح است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن