دیزنی به علاوه: هر نشان می دهد, فیلم, اصلی, و, تعجب, انتشار فیلم آمده – CNET


facebook-linked-image-2019-11-26-10-55-www-disneyplus-com.png

دیزنی به علاوه دارای مقدار زیادی از محتوا و بیشتر در راه است.

تصویر توسط CNET

با راه اندازی دیزنی Plus در ماه نوامبر دیزنی انداخته گسترده فروشگاه های جدید و کلاسیک را نشان می دهد و به جریان مباهات صدها و هزاران نفر از تلویزیون قسمت از جنگ ستارگان, Marvel, Pixar, سیمپسونها و دیزنی eponymous studios.

اما به عنوان coronavirus همه گیر بسته تئاتر مجبور میلیون ها نفر برای سرگرم کردن خود در خانه و تعطیل فیلمبرداری در سراسر جهان دیزنی شتاب جریان-تاریخ انتشار برخی از آن فیلم-و بزرگ سمت چپ علامت سوال حلق آویز بیش از انتشار برخی از آن بسیار پیش بینی اصلی را نشان می دهد.

قبل از همه گیر شما می تواند به طور کلی تعداد دیزنی به علاوه به شروع جریان همه دیزنی تئاتر منتشر حدود شش تا 10 ماه پس از خود را در صفحه نمایش بزرگ آغاز بکار. این شهر همچنین دارای اصلی را نشان می دهد و فیلم و کتابخانه میراث فیلم و نشان می دهد به تماشای هر دو دیزنی و فاکس. همه چیز در دیزنی به علاوه rated PG-13 و یا نرمتر. هر چیزی R-rated که دیزنی می تواند جریان (مانند Deadpool) خواهد بود در Hulu.

اما coronavirus همه گیر است طرح میتوانست به آن دسته از هنجارها. دیزنی اعلام کرده است یک رشته از تعجب جریان خروجی به عنوان دیزنی به علاوه طول می کشد در بزرگ تر و زودتر دخالت در آن صفحه نمایش بزرگ فیلم’ انتشار جدول زمانی.

در ابتدا دیزنی به علاوه به سادگی شروع به جریان در حال حاضر منتشر شده فیلم ماه زودتر از برنامه ریزی شده. Star Wars: The Rise of اسکای واکر شروع جریان سه ماه در اوایل ممکن است. قبل از آن دیزنی منتشر متحرک ضربه منجمد 2 سه ماه در اوایل به عنوان به خوبی و پیکسار را به بعد آمار دیزنی به علاوه تنها چند هفته پس از آن تئاتر اجرا شد خفه توسط coronavirus مستند سفارشات.

شرکت دیزنی است که با تشدید جریان خروجی های با نام تجاری جدید, فیلم, بیش از حد. شرکت live-action film نسخه از موسیقی همیلتون وارد شده در جولای 3, ترغیب یک دست انداز بزرگ در علاقه در خدمت. Artemis Fowl, یک, علمی تخیلی, فانتزی بر اساس یک سری محبوب جوان-کتاب بزرگسالان آغاز شده جریان ژوئن 12, حتی اگر آن برنامه ریزی شده بود برای ضربه زدن تئاتر, مارس 29.

دیزنی بیشتر شده است برگزاری بزرگترین-بودجه فیلم, اما با هیچ پایانی در چشم به صورت گسترده سینما خاموش شدن ناگهانی از likeliest نامزد خواهد بود مولان شرکت live-action بازسازی از سال 1998 فیلم انیمیشن. مولان به حال شده است در اصل مجموعه ای به آمار تئاتر در مارس, اما پس از آن به تعویق افتاد تا ماه ژوئیه و پس از آن دوباره تا ماه اوت است. سپس چهار شنبه, دیزنی, اوراق ایده قرار دادن آن را در ماه اوت بیش از حد — و مشخص نیست هر تئاتری تاریخ انتشار.

از سوی دیگر آینده دیگر بسیار پیش بینی دیزنی به علاوه برنامه نویسی همچنان نامشخص است. هفته گذشته دیزنی به علاوه اوراق اوت برنامه ریزی شده برای انتشار شاهین و سرباز زمستاناز آن زندگی مارول سری اصلی که کراوات در به طور مستقیم با تمام فیلم های پرفروش. آن را نمی ارائه هر گونه راهنمایی در مورد زمانی که نشان می دهد برتر خواهد شد به جای. و دیزنی به همراه سری WandaVision بود که برای اولین در این سرویس در ماه دسامبر اما این گزارش هنوز نیاز به تکمیل فیلمبرداری: بازیگر, پل بتانی قرار بود به نظر می رسد در یک کنوانسیون در ژوئیه اما او لغو ظاهر است چرا که او قرار بود به از سرگیری فیلمبرداری WandaVision در لس آنجلس که در آن زمان. (که لغو آمد قبل از L. A. coronavirus موارد مشخصی دوباره بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا تیر اندازی تا کنون از سر گرفته شد.)

با وجود coronavirus اخلال فیلم برنامه Mandalorian دوم فصل برتر خواهد شد در این سرویس در ماه اکتبر به عنوان برنامه ریزی شده دیزنی مدیر عامل شرکت گفته است.

این مقاله را فراهم می کند جزئیات بیشتر در مورد زمانی که انتظار می رود با مشخصات بالا عنوان. همچنین خلاصه این خط لوله از اصل آمدن به دیزنی به علاوه با زمان بندی و جزئیات اگر آنها شناخته شده است.

کتابخانه برجسته آمده

دیزنی آغاز شده است پرش سینما در حمایت از جریان فیلم در اصل برنامه ریزی شده به یک تئاتری انتشار:

 • جولای 24 – Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales را دور از این جریان در دسترس بودن برای پنج فیلم حق رای دادن فیلم بر اساس دیزنی پارک’ سوار.
 • جولای 31 – باور نکردنی 2 را کامل کامل پیکسار فروشگاه فیلم.
 • Aug. 7 – X-Men
 • Aug. 14 – مورچه و زنبور را دور از دیزنی-بر اساس مارول سینمایی جهان فروشگاه دیزنی به علاوه. پس از مورچه و زنبور می پیوندد خدمات دیزنی به همراه خواهد داشت هر طیف فیلم به جز سال 2008 هالک بود که توزیع جهانی قبل از دیزنی خریداری مارول; و 2017 را Spider-Man: بازگشت به خانه و 2019 را Spider-Man: دور از خانه, که توزیع شد توسط سونی.
 • Aug 14 – بزرگترین شومن, the 20th Century Fox فیلم موزیکال است که آزادانه در زندگی سیرک نجیب زاده P. T. Barnum.
 • Aug. 21 – زیبایی و هیولایی 2017 live-action بازسازی دیزنی انیمیشن های کلاسیک.
 • Aug. 28 – Fantastic Four مارول بر اساس فیلم منتشر شده در سال 2005 منتشر خواهد شد به جریان در دیزنی به علاوه در کنار 2015 بازسازی در حال حاضر در دسترس وجود دارد.
 • Aug. 28 – آلیس از طریق شیشه به دنبال این است که دیزنی live-action چرخش در شخصیت از Lewis Carrol کتاب سری.
 • سپتامبر. 4 – انواع پستانداران گوشتخوار دله

در زمان عادی شما می خواهم انتظار هر تئاتری فیلم دیزنی به آمار دیزنی به علاوه حدود شش تا 10 ماه پس از آن اولین صفحه نمایش بزرگ. اما در طول coronavirus همه گیر دیزنی ممکن است تغییر نقش دیزنی به علاوه برای عناوین دیگر بیش از حد.

اصلی نشان می دهد و فیلم

falcon-and-winter-soldier-disney

شاهین و سرباز زمستانی سری خواهد شد راه اندازی در سال 2020 است.


مارول

تایید زمان

 • سیاه و سفید پادشاه

Beyonce Knowles-Carter — که بازی Nala در دیزنی 2019 بازسازی Lion King — خواهد شد در نسخه بعدی ویژوال آلبوم منحصرا در دیزنی به علاوه در ژوئیه 31. سیاه و سفید پادشاه است بر اساس سال گذشته جایگزین “soundtrack” به شیر شاه, عنوان, هدیه, و آن را reimagining از درس شیر شاه “برای جوان امروز پادشاهان و ملکه ها در جستجوی خود تاج” این شرکت اعلام کرد. این آلبوم تصویری “افتخارات سفرهای سیاه و سفید خانواده در طول زمان و… را در یک داستان در مورد یک پادشاه جوان را متعالی سفر از طریق خیانت و عشق و هویت خود. اجداد خود کمک راهنمای او را نسبت به سرنوشت خود و با پدرش تعالیم و راهنمایی از عشق دوران کودکی اش او را بدست آورده و فضائل نیاز به اصلاح خانه خود و تاج و تخت است.” زمان: ژوئیه 31

 • Muppets در حال حاضر

در این شش قسمت “unscripted” سری روروک مخصوص بچه ها است که در یک عجله به ها با نام تجاری جدید ماپت سری برای پخش اما بقیه Muppet باند می اندازد مسخره موانع حواس او را پرت و عوارض در راه خود را. زمان: ژوئیه 31

یک فیلم مستند در مورد علاءالدین و زیبایی و هیولایی ترانه سرا Howard Ashman. زمان: Aug. 7

 • دیزنی سحر و جادو کمپ

یک فیلم کمدی در مورد misfit کمپ که به کمک شعبده باز کشف عشق خود را از سحر و جادو. زمان: Aug. 14

 • یک و تنها ایوان

یک فیلم در مورد یک silverback گوریل در یک بازار مبتنی بر سیرک که پاره شده بین عشق خود را برای او مراقبان و وحشی زندگی آزادی او را پشت سر گذاشت. زمان: Aug. 14

 • فینیاس و Ferb the Movie: Candace برابر جهان

Stepbrothers فینیاس و Ferb; خود را خواهر بزرگتر, Candace; پری Platypus; و Danville, باند دوباره با هم در یک انیمیشن ماجراجویی. فینیاس و Ferb مجموعه در سراسر کهکشان را نجات Candace که توسط بیگانگان ربوده شده است و روحیه به دور یک سیاره دور رایگان از برادران کوچک. زمان: Aug. 28

 • Secret Society دوم متولد Royals

فیلم های زندگی که “ترکیبی از جذبه حق امتیاز با عمل بسته بندی شده ماجراجویی از ابرقهرمانان-در-آموزش” با توجه به دیزنی. زمان: هفت. 24.

 • چیزهای راست

National Geographic اصلی اسکریپت سری از اقتباس تام ولف را یاد پرفروشترین کتاب غیرداستانی درباره روزهای اولیه برنامه فضایی ناسا. هشت قسمت سری تواریخ تاریخی درام به عنوان کشور اولین فضانوردان سوارکار اسب دوانی شدن به اولین انسان در فضا و زیر ناسا مهندسین که در مقابل ساعت به فشارهای کوه از واشنگتن و شیفته آن است. زمان: پاییز سال 2020 است.

 • سحر و جادو از دیزنی قلمرو حیوانات

این سری واقعیت را به دنبال خواهد داشت این تیم از بیش از 1000 حیوانات-مراقبت از کارشناسان و دامپزشکان و زیست شناسان در حیوانات دیزنی پادشاهی پارک و پارک پروازی اپکوت را SeaBase آکواریوم. زمان: پاییز سال 2020 است.

 • Star Wars: Bad Batch

یک سری انیمیشن در مورد یک تیم ملی منحصر به فرد از کلون سربازان که برای اولین بار به نظر می رسد در فصل نهایی از جنگ های کلون. زمان: 2021.

الهام بخش فیلم است که می گوید داستان واقعی از ژاک Sobiech موسیقایی با استعداد 17 ساله زندگی با نادر سرطان استخوان. این فیلم به شرح زیر ژاک سفر در طول دوره ارشد خود را سال به عنوان او هدایت عشق و دوستی و خانواده و پشت سر گذاشتن یک موسیقی میراث. زمان: پاییز سال 2020 است.

 • فقط فراتر از

ترسناک/کمدی گلچین سری بر اساس پرفروش ترین رمان گرافیکی سری از کودکان نویسنده, R. L. Stine. زمان: سقوط 2021.

تایید نشده زمان

دیزنی نشده را تایید کرد تاریخ انتشار برای هر یک از عناوین زیر از coronavirus همه گیر مختل نظر دارد. انتشار زمان بندی که ذکر شده برای هر عنوان است یا خود اصل برنامه ریزی زمان بندی یا انتظار برای وقتی است که نشان می دهد و یا فیلم است که به احتمال زیاد به بیرون می آیند.

 • شاهین و سرباز زمستان

ارتباط تنگاتنگی با حوادث در مارول سینمایی جهان, Anthony Mackie است Sam Wilson شخصیت (و شاهین alter-ego) بازگشت و به عنوان کاپیتان جدید امریکا پس از سالمند استیو راجرز دست خود را سپر در آخر بازی. سباستین استن Bucky می پیوندد او را به مبارزه با شر به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری و دانیل برول را تلافی نقش خود را از تبه کار زمو از کاپیتان امریکا: جنگ داخلی در این مجموعه است. حتی اگر بودجه miniseries کاملا نمی رسیدن به استراتوسفر ارتفاعات که MCU فیلم لذت ببرید مکی گفت: در ماه ژوئن که فیلمبرداری تجربه نشان می دهد “احساس می کند دقیقا مانند” یک صفحه نمایش بزرگ مارول فیلم. “بنابراین به جای دو ساعت فیلم شش و یا هشت ساعت فیلم,” او گفت:.

آن است که نوشته شده توسط مالکوم Spellman امپراتوری با توجه به تنوع و John Wick نویسنده Derek Kolstad با توجه به قرار دادن. در ضمن Kari Skoglan — شناخته شده برای کار بر روی کنیز داستان — به طور مستقیم با هر شش سری قسمت با توجه به مهلت. زمان: نامحدود; اوت تاریخ انتشار شد اوراق و تولید متوقف شد به دلیل coronavirus.

 • WandaVision

الیزابت اولسن به عنوان بازگشت واندا Maximoff و پل بتانی را تلافی نقش خود را به عنوان چشم انداز در جدید استودیو مارول سری. مارول به نام WandaVision یک “رویداد سری” را برای دیزنی به علاوه. WandaVision برگزار خواهد شد پس از حوادث Avengers: Endgame. با بتانی بازگشت این سری احتمالا آدرس چگونه چشم انداز احیا پس از مرگ او در بی نهایت جنگ. آن را نیز شامل Teyonah parris در بازی بالغ مونیکا Rambeau برای اولین بار دیده می شود به عنوان یک کودک در کاپیتان مارول. حوادث WandaVision شد و قرار است به منجر به طور مستقیم به Scarlet Witch ظاهر در تئاتر, فیلم , دکتر, عجیب و غریب: در این فرضیه چندجهانی از جنونیک تئاتر فیلم شده است که تا ماه مارس تاخیر 2022. WandaVision است “بر خلاف هر چیزی که ما انجام داده ایم قبل از” اولسن گفت: در Comic-Con اعلام نشان می دهد. “آن را خواهی عجیب و غریب است.” زمان بندی: در اصل قرار است در ماه دسامبر اما تولید متوقف شد به دلیل coronavirus. همانطور که از اوایل ماه ژوئن فیلمبرداری به رزومه کاری در ماه جولای در لس آنجلس.

 • مارول 616

این مجموعه مستند به بررسی تقاطع بین مارول و داستان و شخصیت ها و سازندگان و جهان واقعی است. هر مستند شیرجه رفتن به تاریخی و فرهنگی به داستان از جهان آگهی متنی. زمان: پاییز سال 2020

Tom Hiddleston خواهد تلافی نقش خود را به عنوان Lokiکرد و گفت: این نشان می دهد از ویژگی های این نسخه از Loki دیده می شود در سال 2012 اولین فیلم Avengers. Loki به نظر می رسد کشته شدن توسط تانوس در آغاز Avengers: Infinity War اما آخر بازی “در زمان دزدی” طرح نشان داد Loki در سال 2012 ربودن tesseract/فضای سنگ و teleporting دور. این Loki سری توضیح آنچه اتفاق افتاده است به Hiddleston شخصیت سمت راست پس از آن استودیو مارول رئیس جمهور کوین فیگ گفته است. Hiddleston همچنین گفت که سری نسخه Loki نشان دهنده بازیگوش نسخه دیده می شود در Avengers نه اصلاح Loki دیده می شود در Thor: Ragnarok. زمان: اصل میله میله برای بهار 2021 اما تولید متوقف شد به دلیل coronavirus.

 • مارول چه می شود اگر…?

استودیو مارول اولین سری انیمیشن های طول می کشد با الهام از کتاب کمیک به همین نام است. هر قسمت را کشف محوری لحظه ای از مارول سینمایی جهان و به نوبه خود آن را بر سر آن منجر مخاطب را به واقعیت های جایگزین.

بسیاری از بازیگران از MCU را به عنوان استعداد صدای, و ریخته گری است که در حال حاضر اشاره در چه داستان چه می شود اگر…? کشف خواهد شد. Michael B. Jordan و Chadwick Boseman آینده اطمینان از یک پلنگ سیاه واقعیت با اردن تبه کار Kilmonger. در ثور گوشه Ragnarok تیم Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Taika Waititi و Jeff Goldblum همه با هم برگردیم-به علاوه ناتالی پورتمن. یکی دیگر از قسمت آدرس یک پگی کارتر متناوب جهان با Hayley Atwell بازگشت به پگی و دومینیک کوپر reprising جوان هاوارد استارک. پل راد و مایکل داگلاس خواهد صدای خود را Ant-Man, نقش و جرمی رنر Hawkeye و Samuel L. Jackson Nick Fury خواهد بود تا بیش از حد.

یک راوی ابراز شده توسط جفری رایت را به عنوان یک خدمت از طریق خط در سراسر قسمت. رایت راوی است که بیننده بخشی از یک آسمانی نژاد که به تماشای بیش از حوادثی که در این طیف. مراقب بودند دیده می شود به طور خلاصه در Guardians of the Galaxy, Vol. 2 در طول استن لی cameo. زمان بندی: در اصل قرار است برای تابستان سال 2021.

چیدن حوادث پس از Avengers: Endgame با Hawkeye سری را ببینید, Jeremy Renner, تلافی نقش خود را به عنوان کماندار و ویژگی کیت اسقف که در کمیک می شود بعد از Hawkeye. بررسی شخصیت را هم به عنوان Ronin Renner گفت: در Comic-Con ظاهر “من به یاد کسی که دیگری چگونه به یک ابرقهرمان بدون ابرقدرت.” زمان: اصل میله میله برای سقوط 2021.

 • خانم مارول

در کمیک خانم مارول یا کامالا خان, نوجوان حمایت از کاپیتان مارول را Carol Danvers و مارول اولین شخصیت مسلمان به تیتر خود کتاب های کمیک. زمان: اصل میله میله برای 2021.

 • Untitled Cassian کرد جنگ ستارگان سری

دیگو لونا را تلافی نقش خود را از شورشی جاسوسی Cassian کرد در این مجموعه در طول سال های شکل گیری شورش قبل از حوادث Rogue One: A Star Wars داستان. این تریلر جاسوسی را کشف قصه های پر از جاسوسی و شجاعانه ماموریت برای بازگرداندن امید به یک کهکشان در چنگال ظالم امپراتوری. Buzzfeed را نیز به تلافی نقش خود را به عنوان K-2SO با Stephen Schiff (آمریکایی ها) به عنوان showrunner و تهیه کننده اجرایی. زمان: ناشناخته احتمالا 2021. لونا در ماه فوریه گفت که تیراندازی شد مجموعه ای برای شروع در سال 2020 پیش از این برنامه ریزی شده 2021 انتشار, اما همه دیزنی فیلمبرداری تعطیل در ماه مارس است.

 • هیولا در محل کار

با الهام از شخصیت های هیولا, Inc., سری انیمیشن میدارد تا شش ماه پس از وقایع اصلی فیلم است. سیاوش Tuskmon یک جوان مشتاق مکانیک است که با این نسخهها کار در Monsters, Inc. امکانات تیم رویاهای کار راه خود را تا به خنده طبقه. بازگشت اعضای بازیگران Billy Crystal, John Goodman, John Ratzenberger, Bob Peterson and Jennifer Tilly پیوستن بازیگران جدید اعضای Ben Feldman, Kelly Marie Tran هنری وینکلر Lucas Neff, Alanna اوباخ و Stephen Stanton. زمان: اصل میله میله برای بهار 2021.

 • (Re)اتصال

یکی دیگر از سری واقعیت هر قسمت از (Re)اتصال را نشان می دهد یک خانواده قطع در سفارش به آدرس relatable مسئله و مقابله با اين معضل است. زمان بندی: در اصل برنامه ریزی شده برای سال 2020 است.

 • Earthkeepers (عنوان کار)

Earthkeepers سینمایی است مجموعه مستند پروفایل مردم changing the way we see the animal kingdom: اياد که به دنبال کمک به برخی از ترین سیاره در معرض انقراض است. زمان بندی: در اصل برنامه ریزی شده برای اواخر سال 2020 یا 2021.

 • جوهر و رنگ

این مستند مجموعه بر اساس کتابی به همین نام و داستان می گوید که چگونه یک گمنام نیروی کار زنان کمک به ایجاد برخی از محبوب ترین انیمیشن های دیزنی. زمان بندی: زمان بندی: در اصل برنامه ریزی شده برای اواخر سال 2020 یا 2021.

دیگر اصل

انتشار زمان بندی از برخی از دیزنی به علاوه اصل مه آلود است. در برخی موارد این شرکت اعلام کرد قصد دارد برای اصل بدون هیچ گونه نشانه ای از زمانی که آنها می آیند:

 • She-Hulk, سری تعجب اصلی در مورد پسر عموی بروس بنر است که دستاوردهای فوق العاده انسان قدرت از تزريق بنر خون (و بله هالک بازیگر, مارک رافالو در مذاکرات به نظر می رسد نشان می دهد)
 • Moon Knight سری دیگر مارول اصلی درباره سابق مزدور و عامل سیا مارک Spector که دارای شخصیت های متعدد و آغشته است با قدرت از مصر خدا
 • یک زن متمرکز بر جنگ ستارگان سری
 • یک سری بر اساس گنجینه ملی حق رای دادن فیلم
 • یک گاستون و LeFou سری اصلی است که یک prequel برای سال 2017 زنده-عمل زیبایی و هیولایی بازیگران بازیگران از فیلم
 • A live-action بازسازی رابین هود
 • یک Lizzie McGuire راه اندازی مجدد سری
 • یک خانه به تنهایی راه اندازی مجدد فیلم
 • یک اردک توانا rebook, سری
 • بزرگ عکس, dramedy متمرکز در دبیرستان دخترانه, بازی بسکتبال, بازیگران John Stamos
 • یک کمدی عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد بحث زمین به ند با جیم هنسون شرکت
 • یک ترنر و Hooch سری به روز رسانی 1989 تام هنکس فیلم
 • یک untitled میکی موس مستند
 • یک مستند-سریال در مورد افرادی که “تجسم دیزنی اخلاق” به نام مردم و مکان های
 • یک پروژه در مورد افراد مشهور آشپز ولفگانگ جن به سادگی به نام ولفگانگ
 • یک نشنال جئوگرافیک مستند به نام های نمایشگاه علمی

این داستان در اصل منتشر شد مارس 12, 2019 و به روز شده است به عنوان اطلاعات جدید نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>