Diginex راه اندازی سنگاپور cryptocurrency ارز

Diginex راه اندازی کرده است یک cryptocurrency ارز در سنگاپور که در آن در حال حاضر تحت یک “معافیت موقت” از صدور مجوز. این حرکت پیش از آن برنامه ریزی شده مثال در نزدک می رود به جای این سه ماهه.

آن سنگاپور ارز EQUOS.io خواهد تخصص در رمزنگاری تجارت مشتقات و در ابتدا به ارائه نقطه تجاری با مورخ آتی گزینه و سایر محصولات مشتق شده به دنبال. این فناوری blockchain شرکت اضافه شده در بیانیه روز شنبه که ارز عامل بود تحت معافیت در سنگاپور خدمات پرداخت, قانون و خواهد بود “عادلانه و شفاف پلت فرم” برای کاربران است.

همچنین این امر معرفی یک “آسان به استفاده از رابط برای سرمایه گذاران خرده فروشی و همچنین به عنوان مدیریت حساب ویژگی های طراحی شده برای بهبود collateralisation فرآیندهای, در میان دیگران.

Diginex مدیر عامل ریچارد Byworth گفت: “ما تجزیه و تحلیل صنعت اجازه داده است ما را به درک اصطکاک امتیاز برای موسسات به تجارت دارایی های دیجیتال و آدرس بسیاری از کسانی که با جدید و بهبود یافته در سراسر راه حل مدیریت نمونه کارها.”

راه اندازی می آید پیش از این شرکت ادغام برنامه ریزی با 8i شرکت اکتساب به پیش می رود و نهایی در سه ماهه سوم و دیدن Diginex لیست در Nasdaq.

در آن بیانیه mit media lab tech شرکت اضافه شده است که آن را تا به حال اعمال شده برای عمده پرداخت موسسه مجوز در سنگاپور که در آن در حال حاضر عمل تحت معافیت موقت.

مقام پولی سنگاپور (MAS) در اوایل سال جاری منتشر شده یک لیست از اشخاص بود که معاف از برگزاری یک گواهینامه تحت خدمات پرداخت, قانون خاص و خدمات پرداخت و یک دوره یا شش یا 12 ماه. این معافیت را پایان پس از دوره مشخص و یا اگر این نهاد کاربردی برای مجوز.

در حالی که مستقر در هنگ کنگ Diginex تصمیم به راه اندازی آن cryptocurrency ارز در سنگاپور به دلیل دومی نظارتی رژیم Byworth گفت: در گزارش رویترز. او در توصیف سنگاپور به عنوان “انعطاف پذیر” در دیدگاه های خود در مورد cryptocurrency.

در ماه ژانویه این کشور وزیر ارشد Tharman Shanmugaratnam در پارلمان گفت که دولت معتقد crypto محصولات مشتق شده بودند مناسب برای بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی زیرا آنها ارزش ذاتی و موضوع را به نوسان قیمت گذاری با توجه به حدس و گمان است. او گفت: این باعث MAS برای تنظیم پرکردن محصولات مشتق شده است که ذکر شده و معامله فقط در تایید مبادلات که موضوع به الزامات قانونی و نظارت.

Tharman اشاره کرد: “اما ما نمی گسترش مقررات crypto محصولات مشتق فراتر از تایید مبادلات. این امر مشورت نابجا و اعتماد به نفس در این بسیار فرار محصولات و منجر به گسترده تر ارائه این محصولات به سرمایه گذاران خرده فروشی. رویکرد ما کار کرده است و تا کنون به عنوان تجارت در پرکردن محصولات در سنگاپور محدود باقی مانده و تنها تعداد کمی از سرمایه گذاران خرده فروشی درگیر هستند.”

او گفت: MAS بود دستور داد همه موسسات مالی مطابق با اقدامات اضافی اگر آنها ارائه شده crypto محصولات به سرمایه گذاران خرده فروشی مانند محدودیت در تبلیغات. وزیر حال تاکید کرد که چنین اقداماتی انجام نمی شود به اشخاص خاص توسط MAS.

سنگاپور در ماه نوامبر گذشته گفت که بررسی برنامه اجازه می دهد تا پرداخت رمز مشتقات مانند بیت کوین و اتر و ستد می شود در محلی مبادلات و برای چنین فعالیت هایی می شود تنظیم شده است. این حرکت با هدف به آدرس بین المللی سرمایه گذار علاقه cryptocurrencies.

MAS در سال 2018 هشدار داد هشت cryptocurrency مبادلات در برابر درگیر شدن در معاملات غیر مجاز به طور خاص کسانی که مربوط به اوراق بهادار و یا قراردادهای موکول به آینده. آن را نیز تا به حال بارها و بارها هشدار عمومی در مورد خطرات ناشی از cryptocurrencies و به درک محیط زیست قبل از سرمایه گذاری در, دیجیتال, نشانه تاکید بر این که این به رسمیت شناخته شده بودند به عنوان مناقصه ها و مزایده قانونی و عمل را در غیر قابل تنظیم محیط زیست است.

ژاپن در پیام پلت فرم خط در جولای سال 2018 راه اندازی cryptocurrency ارز Bitbox در سنگاپور ارائه 30 cryptocurrencies از جمله Bitcoin Ethereum و Litecoin.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>