با وجود وحشیانه مرز درگیری میان هند و چین با تکنولوژی اوراق قرضه خواهد شد بسیار سخت برای شکستن

تا کنون پس از هند و چین مبارزه شدید و ناتوان کننده مرز جنگ در سال 1962 که در آن هند دچار فشار از ضرر و زیان ای

توسط HEKAYATFARDAYEEMAAA در 30 خرداد 1399

تا کنون پس از هند و چین مبارزه شدید و ناتوان کننده مرز جنگ در سال 1962 که در آن هند دچار فشار از ضرر و زیان این دو غول باید همیشه قفل شاخ.

چند روز پیش یکی دیگر از برخورد صورت گرفت بدترین و وحشتناک ترین حد پس از جنگ تقریبا از 60 سال پیش و یک است که به مقصد به دوباره تعریف کردن هند و چین روابط.

در 14,000 پا در هند سرزمین لاداخ که نشسته در فلات تبت هندی و چینی سربازان که قبلا توافق شده به گشت زنی اطراف بدون سلاح کاهش یافت و بر هر یک از دیگر با سنگ و باشگاه پیچیده شده در سیم های خاردار مانند آنها تصویب برخی از مرتب کردن بر اساس رنگ پریده قسمت از بازی تاج و تخت.

متاسفانه استفاده از سنگ سن سلاح بود نه داستان. خارج از حدود 600 سرباز از هر دو کشور 20 سربازان هندی و تعداد نامعلومی از سربازان جان سپردند.

زمانی که ملی هندو, هندی, نخست وزیر نارندرا باعث می شود صداهای جنگ علیه سیمان پاکستان که یک چیز است. برای انجام این کار در مقابل به شدت مسلح و متخاصم همسایه چین است به دادگاه خاصی فاجعه است. از این رو نسبتا خاموش پاسخ این زمان در اطراف, از دهلی نو توسط در غیر این صورت قدرت نمایی نخست وزیر.

سوال بزرگ در حال حاضر خواهد بود که چگونه هند دسته وحشتناک مبارزه با چین است.

فوری ترین عکس العمل بوده است و لغو از $65 میلیون قرارداد با توجه به علامت های غول پیکر چین راه آهن سیگنال و ارتباطات برای ارتقاء سیستم در این کشور به راه آهن دالان.

دولت وزارت ارتباطات نیز ابلاغ به دو دولتی مخابرات, بازیکنان, Bharat Sanchar Nigam Ltd و Mahanagar Telephone Nigam محدود به استفاده از تجهیزات هواوی یا ZTE در شبکه خود را ارتقا به 5G. Huawei یا ZTE قبلا خیلی فعال بازیکنان در هند تجهیزات شبکه ،

تند و تلخ ترین بخشی از این تصمیم به این واقعیت است که دولت هند به عنوان هنوز ممنوع Huawei از شرکت در آن بخش خصوصی 5G ارتقاء برای آن دریافت اجازه برای شرکت در. واقعیت این است که هند نیاز چین به شدت و بالعکس اعمال می شود. تجهیزات چینی ارزان تر از رقبای خود است که یک تفاوت بسیار مهم است که به مبارزه مخابرات هند بخش.

با توجه به موسسه بروکینگز محقق و هندو روزنامه نگار Ananth کریشنان چین در حال حاضر دارای یک برنامه ریزی هدف سرمایه گذاری حداقل $26 میلیارد دلار به هند است و مازاد تجاری با هند در آن به نفع 50 میلیارد دلار.

هر گونه مفاهیم در اطراف مسدود کردن چین خارج می شود حتی بیشتر محتمل هنگامی که شما نگاه در تکنولوژی سرمایه گذاری در هند که در آن وابستگی به هند همسایه می شود حتی بیشتر خسته کننده باشد. پس 2015, چینی باران هند با 7 میلیارد دلار ارزش مالی. وجود حدود 118 هندی, شروع یو پی اس-شرکت هایی که دریافت کمک های مالی و زمانی که آنها کمتر از 10 سال -- که در مجموع 5.6 میلیارد دلار در سازمان ملل متحد خارج شد سرمایه گذاری چینی به عنوان در هر اطلاعات از سرمایه گذاری هوش

با توجه به دروازه خانه بمبئی-بر اساس فکر می کنم تانک حداقل 18 از 30 تک شاخ -- راه اندازی به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار -- که سرمایه گذاران که در حال بزرگ چینی شرکت های فن آوری. این لیست شامل لباس مانند BigBasket, Flipkart, Zomato, Paytm Ola و Oyo. این گزارش تاکید کرد که پس از هندی ترین سرمایه داران ثروتمند به افراد و یا خانواده و دفاتر آنها به سادگی قادر به سرفه کردن $100 میلیون به علاوه مقدار که راه اندازی نیاز به آب و هوا زیان از اوایل سال, اما این تغییر کنده برای چینی ها تکنولوژی لباس.

اگر شما نگاهی به چشم انداز های مختلف از تکنولوژی, نرم افزار, صنعت, چینی, برتری حاکم وجود دارد بیش از حد. با توجه به گزارش از 100 محبوب ترین برنامه های آندروید استفاده می شود توسط سرخپوستان 44 شد چینی از جمله پنج در بالا 10 جمله به عنوان فوق العاده محبوب Tik-Tok متعلق به تکنولوژی کرگدن Bytedance. در ضمن Alibaba UC browser هم اکنون در نیمی از هند گوشی های آندروید.

با گوشی های هوشمند چینی در هند است که در حال حاضر کامل با چهار نفر از پنج مارک های نشات گرفته از چین-Xiaomi; Vivo; Asus; و Realme-که اختصاص 16 میلیارد دلار ارزش فروش گوشی های هوشمند در سال 2019 به گفته IDC. همه این شرکت ها را افتتاح کارخانه در هند و استخدام صدها نفر از هزاران نفر از سرخپوستان.

اوایل سال جاری دولت هند سعی کنید برای قرار دادن یک تشخیصی عظیم و رو به رشد چینی تاثیر خود را در فناوری فضایی با اعلام قوانین جدید برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی از کشورهایی که مرز مشترک با هند حاکی از این است که آنها خواهد بود نگاه کرد و با جزئیات بیشتر از حد معمول به منظور حمایت از شرکت های که تضعیف شده است از این بیماری همه گیر است و ممکن است مستعد ابتلا به تصاحب خصمانه. ناظران پیشنهاد کرد که قوانین مبهم و پایین و ببین دولت در حال حاضر تجدید نظر در این تلاش.

این روزها روابط است که با اتصال چین و هند هستند که به ظاهر کسانی که دیکته شده توسط سرمایه و تکنولوژی; و در حالی که هند دارای سلاح های هسته ای مانند چین می کند آن است که بسیار فقیر کشور نسبت به همسایه خود.

سرخپوستان ممکن است سوختگی پوستر Xi Jinping اما آنها نمی خواهد داد تا خود را ارزان تر, ارزش افزوده, گوشی های چینی. اگر وجود دارد هر گونه تضاد فراگیر واقعیت به این درگیری و این دو اختلافات ملل این است.

مربوط به پوشش

هند تماس با ردیابی نرم افزار منبع باز ساخته شده اما این خنثی کردن نظارت دولت ؟

تنها تا چندی پیش شهروندان هند مجبور به دانلود Aarogya Setu تحت ترس از دستگیری. اما بدون قوانین حفاظت از داده های دولت در cahoots با نهادهای خصوصی هنوز هم قادر خواهد بود به انجام آنچه در آن خواسته های تحت پوشش امنیت ملی است.

از Facebook-تکیه تانگو برای هر دو شرکت است اما آن را خوب است برای هند ؟

آینده هم از این دو غول مهم برای انشعابات چگونه هند را مصرف کالاهای فیزیکی و داده ها.

هندی آن به شدت نیاز به یک مدل کسب و کار جدید و coronavirus داد و آن را یکی

با یورش علیه ویزای H-1B و برون سپاری هند آن خدمات شرکت برای رفتن به شنا در خطر ناک آب اگر آنها نمی پیدا کردن یک راه جدید.

COVID-19 شیوع جادوها فرصتی برای هند برای تبدیل شدن به تولید جایگزین برای چین

اگر تلفن شرکت ها می خواهند خود را به انجام assemblages در هند, بنابراین به عنوان به تکرار زنجیره تامین چین بازده این نیاز به یک شگرف feat از تخیل.

GrainATM درست می کند تا مواد غذایی در هند (TechRepublic)

خودکار تلگراف با استفاده از هند بیومتریک سیستم ID برای دریافت گندم و برنج به افراد بیشتر به سرعت و کارآمد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب