تقاضا برای کارمند نرم افزار نظارت soars


Thoughtful young Caucasian bearded employee reading or writing message on smart phone while sitting in the office late at night. On the desk laptop and cup of coffee. In background computer monitors. Selective focus on man.

Hmm من چیست کارمند انجام می دهند ؟

گتی ایماژ/iStockphoto

کارفرمایان خود را تبدیل به یک کمی بیشتر مراقبت.

آنها می دانند که کار از خانه است ایده آل نیست. آنها می دانند که ممکن است شما بچه ها و یا یک آپارتمان کوچک. و یا هر دو.

بنابراین با ظهور coronavirus آنها در حال نشان دادن خود انسان جانبی کمی بیشتر است.

من می خواهم به این باور است. من واقعا انجام دهد. به نظر می رسد هر چند که COVID-19 منجر به علاقه پنهانی فعالیت است. پنهانی فعالیت های مدیریت است.

یک مطالعه جدید می بینید نشان می دهد که علاقه به کارمند نرم افزار نظارت افزایش یافته است تا حد زیادی از ما همه قفل شده و لود شده با کاغذ توالت. به عنوان اندازه گیری توسط جستجو داده است.

به نظر می رسد که دقیقه مارس آمد کارفرمایان’ ضربه به پیروی خود از راه دور کارکنان در هر مرحله و با کلیک بر افزایش fulsome 87 درصد که در مقایسه با قبل از COVID بار. ممکن است شاهد افزایش 71%.

آنها در جستجوی چنین شرایط به عنوان “کار از خانه ابزار نظارت” و “چگونه برای نظارت بر کارکنان کار از خانه است.”

کمی وجود دارد دلیلی برای تعجب. بیش از حد بسیاری از کارفرمایان به ویژه کسانی که کمتر آشنا با کنترل از راه دور کار را درک در هر تکنولوژی است که باعث می شود آنها احساس آنها در مجموع کنترل.

معلوم نیست چه بسیاری از این کارفرمایان کارکنان خود بگویید چه خبر است. یا شاید در حد کامل از آنچه می گذرد.

کارمند ممکن است فکر می کنم آن را فقط به یکی دیگر از ابزار مدیریت زمان. شاید آنها نمی دانند که یک ابزار خاص می توانید مدیریت دوربین لپ تاپ خود را بیش از حد.

برخی از کارفرمایان ممکن است کاملا آشکار است. چرا من به تازگی نوشت: در مورد تکان دهنده مدرن ابزار جدید به نام enaible. این به هر کارمند یک بهره وری نمره. به طور مداوم. لغزش و لغزش صورتی است به مراتب پشت سر.

یکی باید مکث در اینجا به ذکر است که این آخرین مطالعه انجام شده توسط یک کاملا بی طرف. Top10VPN خاصی بهره در تامین امنیت حریم خصوصی برای پیروان خود.

علاوه بر آن روش بود نگاه 200 خاص عبارات جستجو مربوط به کارمند نرم افزار نظارت و بررسی چگونگی این شرایط انجام بیش از سال قبل و در ماه های پس از وقوع.

هنوز Top10VPN اشاره می کند که برخی از کارمند نرم افزار نظارت می کند در واقع به کارفرمایان اجازه می دهد تا از راه دور را بر روی کامپیوتر شما. آن را نیز می توانید ارسال کارفرمایان هشدار زمانی که یک کارمند انجام شده است یک “نامطلوب” دیجیتال مانور.

که برگ های زیادی از دامنه را برای درد تعاریف و رسوخ.

علاوه بر این هنگامی که یک شرکت به فروش می رسد کمی کارمند نرم افزار نظارت برای یک مشتری آن را قطعا علاقه مند در ساخت مطمئن شوید که نرم افزار می شود یک بخش ضروری از مشتری عملیات حتی پس از همه گیر.

و چگونه ممکن است این را یک کارمند احساس می کنید زمانی که رئیس خود نصب کرده است چیزی شبیه به NetVizor یک شرکت نرم افزاری است که می بالد: “Protection می تواند به طور کامل در خفا; است که آن را تقریبا نامرئی به مصرف کننده است.”?

همچنین کلاغ: “Protection می توانید فقط در مورد هر حرکت یک فرد را می سازد.”

و شما فکر نیش شوخی بود.

Coronavirus

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>