زمانی که تمام جهان در حال عقب نشینی به خانه خود و صرف بیشتر از زمان تحت مستند با توجه به این رمان coronavirus همه گیر بسیاری از کاربران در حال تبدیل شدن به گوشی های هوشمند خود را به کمانچه اطراف و صرف بیش از حد زمان است. آن کاملا معمول است برای کاربران به سعی کنید از نرم افزار جدید خود را سرگرم با این حال آن را باید در ذهن نگه داشته شود که همه برنامه های خوب برای گوشی های هوشمند خود را. ما به تکنولوژی کارشناسان به منبع نظر خود را در چه برنامه های باید حذف شده از دستگاه اندیشه خود را به آن را ذخیره کنید در دراز مدت. بدون ado بیشتر این برنامه ها عبارتند از:

هر باتری/انرژی بهینه ساز برنامه

با توجه به لیز Hamilton کارگردان از مردم و مشتریان در موبایل Klinik “این است که رفتن به صدا دیوانه, اما این اولین برنامه ما به شما توصیه می حذف شده است ‘باتری/محافظ انرژی’ برنامه. برای اکثر این برنامه ها یا به سادگی را ذخیره سازی و یا کمک به تخلیه باتری خود را.” لیز ادامه می دهد: “اگر شما نگران در مورد عمر باتری خود را وجود دارد دیگر اقدامات شما می توانید آن را ذخیره کنید. برای شروع یک باتری چرخه اندازه گیری توسط یک شارژ کامل از 0 تا 100. بنابراین بیشتر به چرخه کامل دستگاه خود را می رود از طریق هر چه زودتر شما را به آن را تغییر دهید. به عبارت دیگر شما می تواند کاهش سرعت تخلیه باتری خود را به چرخه اما تنها بخشی شارژ دستگاه خود را. در آزمون های شیرین-نقطه به حفظ باتری خود را شارژ در است 25-85 درصد به حداکثر رساندن عمر باتری خود را. با که گفت: اجازه دادن به تلفن خود را شارژ گذشته 100 درصد در واقع مضرات آن زندگی است.”

آنتی ویروس از منابع تایید نشده

با توجه به Jovan Milenkovic از بنیانگذاران KommandoTech “بسیاری از گوشی های ساخته شده در حفاظت از ویروس, سیستم, بنابراین شما نمی نیاز به برنامه های اضافی. اگر شما می خواهید به دقت فوق العاده نصب یک برنامه آنتی ویروس می تواند یک گزینه خوب است اما تنها در صورتی می آید از تایید منبع.”

بنابراین همیشه خود را دانلود آنتی ویروس برنامه از فروشگاه Google Play است که چک برای فعالیت های مخرب خود را در برنامه به شما ارائه صلح از ذهن از نظر دستگاه امنیتی است. که می شود گفت, هکرها و توسعه دهندگان با هدف های مخرب در حال پیچیده تر شدن در تغییر ظاهر خود را از برنامه های مخرب به عنوان آنهایی که مشروع و انتشار آنها در فروشگاه Google Play. با توجه به جو o’reilly معاون سردبیر ProPrivacy.com “متاسفانه کارشناسان امنیتی در اغلب نقطه مخرب در برنامه های رسمی گوگل فروشگاه بازی. کسانی که برنامه های دزدکی حرکت کردن به Play Store در ابتدا ظاهر می شود خوش خیم و غیر. اما پس از نصب آنها شروع به هرزه نگاره کاربران با تبلیغات ناخواسته.” جو ادامه “برنامه که به تازگی شناسایی شده به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شامل Mobnet.io: Big Fish Frenzy, ماشین مسابقه 2019, Backgrounds, 4K, HD, و انواع QR اسکن برنامه های از قبیل خواننده کد QR & Barcode Scanner Pro QR کد اسکن و خواندن بارکد و QR & Barcode Scan خوان. این یک لیست کامل از برنامه های مخرب را می توان در آنتی ویروس ها سایت و باید در یک بار حذف شده.”

جنیفر ویلی ویرایشگر Etia.com همچنین تایید بیانیه فوق با اضافه کردن “وجود دارد برنامه های مختلفی که در دسترس هستند در فروشگاه Google Play است که اجازه می دهد تا غیر قانونی نرم و تهاجم به حریم خصوصی. چندین آنتی ویروس برنامه های در حال نشان دادن صفات مشابه و به طور بالقوه بسیار خطرناک است. امنیت Master, Clean Master, آنتی ویروس رایگان 2019, 360 Security, فوق العاده تمیز, فوق العاده گوشی تمیز کننده و بسیاری دیگر. کلاهبرداران اقدام به فریب کاربران با ساخت برنامه های مخرب نگاه واقعی بنابراین کاربران باید انجام علت سعی و کوشش قبل از دانلود هر نرم افزار تلفن همراه.” با توجه به جنیفر “معمولی تأیید از برنامه های انجام شده توسط کاربران است بررسی و رتبه بندی خاص که برنامه در فروشگاه بازی است.”

هر برنامه خود را به منظور افزایش عملکرد اندروید

“هر برنامه ای که ادعا می کنند برای افزایش عملکرد دستگاه با صرفه جویی در RAM و یا باتری قطعا باید با توجه به بوت. آندروید ساخته شده است در مدیریت RAM, که بدان معنی است که یک نرم افزار فوق العاده است که به سادگی لازم نیست. در پایان روز هر برنامه نصب شده بر روی دستگاه خود را که قرار است برای صرفه جویی در RAM و یا کمک به کاهش قدرت تخلیه باید به اجرا در پس زمینه است که به معنی آن است که به احتمال زیاد به انجام خیلی بیشتر از آسیب خوب” با توجه به جو از ProRivacy.com.

حالا که شما می دانید چه نوع از نرم افزار برای نگاه کردن به منظور صرفه جویی در اندیشه خود را در دراز مدت باید یک زمان مبارک با بهره گیری از اندیشه خود را در طول این همه گیر و ایمن ماندن. ما در این با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im