دفاع آغاز اولین مرحله از استرالیا فضا دامنه آگاهی قابلیت

استرالیا وزارت دفاع اعلام کرده است قصد دارد برای ساخت یک فضا دامنه آگاهی (SDA) قابلیت برای نیروی دفاع استرالیا در این کشور در حال رشد در صنعت فضا, در علاوه بر این به های اخیر ایجاد استرالیا آژانس فضایی.

تحت SDA پروژه JP9360 این قابلیت خواهد بود ساخته شده است برای کمک به شناسایی تهدیدات به استرالیا و متفقین فضای مبتنی بر قابلیت اطلاع رسانی در مورد محل فضاپیما مانیتور انسان ساخته شده و طبیعی باقی مانده و شناسایی فضای حوادث آب و هوا.

“JP9360 استقرار مجموعه ای متنوع از فضای نظارت سنسور در سراسر کشور شبکه ای کسانی که سنسور به یک شرکت مخزن داده ها و توسعه یک مجموعه ای از تجزیه و تحلیل و رابط کاربر نرم افزار به تولید دامنه آگاهی از محصولات سنسور اطلاعات, هوش, و دیگر اطلاعات مربوط به منابع” دفاع گفت.

وزارت دفاع اضافه شده قابلیت خواهد بود متصل و یکپارچه با ایالات متحده و دیگر ائتلاف فضای برداری همکاران فعال در سراسر جهان پوشش سنسور.

“در صورت هر گونه موقت قطع از این شبکه جهانی دفاع را حفظ کنید محدود SDA قابلیت پشتیبانی از بالاترین اولویت ما ماموریت تا زمانی که اتصال را می توان دوباره بازسازی شد. JP9360 است نه تلاش برای تحویل مستقل SDA قابلیت در سراسر جهان با سنسور پوشش” دفاع گفت.

ساخت نیز دیدن استرالیا تکیه کمی کمتر در ایالات متحده و دیگر نیروهای ائتلاف عملیات فضایی همکاران برای نظارت و کنترل دامنه فضا در کشور از طرف.

باید به عنوان خوانده شده: آپولو 11 از 50 سال در یک نگاه در استرالیا نقش در ماه فرود

آن اشاره کرد SDA قابلیت باید منبع باز خواهد بود و شامل چهار قابلیت های اصلی عناصر: منابع داده ها پردازش داده ها و ذخیره سازی سیستم ماموریت و مهندسی نرم افزار.

در درون این عناصر SDA قابلیت را از ویژگی های عمده قطعات از جمله سنسورهای متصل به یک مرکزی انبار داده ها که با استفاده از یک منطقه گسترده ای شبکه و زیرساخت داده ها از صنعت-اداره سنسور عرضه شده به دفاع از یک انبار داده است که عمل به عنوان یک سپرده گذاری مرکزی برای پردازش داده های یک مجموعه از نرم افزار برای اجرای SDA ماموریت و DevSecOps پلت فرم برای فعال کردن مداوم به روز رسانی نرم افزار.

به عنوان گام های اولیه وزارت دفاع صادر کرده است یک درخواست برای پیشنهاد (RFP) برای فضای نظارت قابلیت 1 — داده های اولیه منابع تنها است که با تمرکز بر بررسی راه حل های صنعت برای ارائه داده های اولیه منابع و یا خرید اطلاعات تحت یک هزینه برای خدمات ،

دفاع گفت: نتیجه این تدارکات را حمایت از توسعه از دیگر قابلیت های عناصر برای SDA پروژه که ساخته خواهد شد بیش از چندین سال.

همچنین نگاه کنید به: CSIRO ارتباطات پیچیده کمک می کند ناسا شیرجه رفتن به عمق اکتشافات فضایی (TechRepublic)

“JP9360 است که مصرف افزایشی قابلیت توسعه رویکرد به ساخت یک SDA قابلیت بیش از چند سال است که می تواند به سرعت در حال انطباق با تحول نیازهای عملیاتی و اتخاذ فن آوری های نوظهور,” RFP گفت.

“هر پروژه خواهد بود به طور مستقل تایید شده توسط دولت برای یک بلوک جدید از قابلیت های. این پروژه به دنبال همکاری با دفاع استرالیا صنعت و دانشگاه برای ایجاد یک قوی مستقل پایه های صنعتی برای حمایت از SDA قابلیت.”

پس از این روند RFP وزارت دفاع گفت: آن را در نظر دارد برای انجام یک درخواست برای داوطلبی که پیش بینی شده است برای شروع در Q4 سال 2021 با برنامه ای برای دیدار با تاریخ تحویل از 31 جولای 2022.

آخرین مهلت ثبت نام برای این RFP 12 اکتبر سال 2020 است.

دولت استرالیا سمان برنامه ای برای بازگشت به فضا در طول 2018-19 بودجه هنگامی که آن را متعهد AU$41 میلیون به ایجاد استرالیا آژانس فضایی است که در حال حاضر تماس های جنوب استرالیا آدلاید صفحه اصلی.

مربوط به پوشش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>