DDoS باتنت رمز گذار می شود 13 ماه در زندان


satori.png

22 ساله از ونکوور واشنگتن محکوم شد امروز به 13 سال زندان برای ایجاد و عامل های متعدد DDoS بات ساخته شده از صفحه اصلی روتر و دیگر شبکه و اینترنت اشیاء (IoT) دستگاه.

وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: Kenneth Currin Schuchman شناخته شده آنلاین تحت monicker از Nexus زتا ایجاد چند IoT بات که او اجاره ای آنلاین به طوری که دیگران می تواند راه اندازی حملات DDoS.

به DOJ گفت: آن گره خورده است Schuchman به بات شناخته شده در امنیت سایبری در صنعت تحت اسامی مانند Satori Okiru, Masuta و Fbot/سونامی. او botnets ها معتقد هستند که آلوده به صدها نفر از هزاران نفر از دستگاه های با نرم افزارهای مخرب آلوده.

مقامات ایالات متحده گفت: Schuchman تا به حال دو همدست که تنها به سرهم بندی کردن و دریک که همچنین کمک کد و امکانات به بات نت.

DOJ مقامات گفت که علاوه بر اجاره بات به خریداران Schuchman و همکاران خود را نیز با استفاده از بات نت خود را برای حمله به انواع خدمات آنلاین و شرکت های.

مقامات گفت: Schuchman عمل خود را بات بین سالهای 2017 تا اوت سال 2018 زمانی که او به طور رسمی متهم شده است.

Schuchman اجازه داده شد به بزرگ باقی می ماند اما سرانجام به طور رسمی در ماه اکتبر بازداشت شده 2018 پس از شکستن خود را پیش از محاکمه آزاد شرایط.

در زیر خلاصه ای از Schuchman اقدامات به عنوان دقیق در گناه که در ماه سپتامبر سال 2019.

در آگوست سال 2017 — Schuchman, سرهم بندی کردن و دریک ایجاد Satori باتنت مبتنی بر مکان کد Mirai IoT نرم افزارهای مخرب. مقامات ایالات متحده گفت که این نسخه اولیه “تمدید Mirai DDoS باتنت قابلیت های هدفمند دستگاه با Telnet آسیب پذیری و استفاده بهبود اسکن سیستم قرض fiom دیگر DDoS باتنت شناخته شده به عنوان Remaiten.” حتی اگر این باتنت تکیه تنها بر بهره برداری از دستگاه های در حال اجرا با کارخانه تنظیم شده و یا ساده-به-حدس می زنم کلمه عبور Satori آلوده بیش از 100,000 دستگاه در ماه اول زندگی است. در اسناد دادگاه Schuchman ادعا کرد که بیش از 32,000 از این دستگاه ها متعلق به کانادا ISP که باتنت قادر بود از حملات DDoS از 1Tbps [ادعا هنوز ثابت نشده است].

سپتامبر تا اکتبر 2017 — سه هکرها بهبود اصلی Satori باتنت به یک نسخه جدید آنها شروع به فراخوانی Okiru. این نسخه همچنین می توانید با استفاده از سوء استفاده به گسترش به مدتهای دستگاه. یک هدف نخست برای Okiru باتنت شد دوربین های امنیتی تولید شده توسط Goahead.

schuman-mugshot.png

Kenneth Currin Schuchman mugshot

تصویر: Rapsheets

تصویر: Rapsheets نوامبر 2017 — Schuchman, سرهم بندی کردن و دریک تکامل در Satori و Okiru. آنها به ایجاد یک نسخه جدید با نام Masuta که با استفاده از آنها به هدف GPON روتر و آلوده کردن بیش از 700,000 دستگاه. خود DDOS-برای-استخدام کسب و کار به اوج خود می رسد. Schuchman نیز ایجاد خود شخصی جداگانه باتنت که او استفاده می کند برای حمله به زیرساخت های ProxyPipe یک DDoS mitigation شرکت است.

ژانویه 2018 — Schuchman و دریک ایجاد یک باتنت ترکیب ویژگی های از Mirai و Satori بات تمرکز بر بهره برداری از دستگاه های مستقر در ویتنام است.

مارس 2018 — Schuchman, سرهم بندی کردن و دریک ادامه کار در این باتنت که بعدها تبدیل به شناخته شده به عنوان سونامی یا Fbot و آلوده تا 30000 دستگاه عمدتا Goahead دوربین. آنها بعد از گسترش باتنت با یکی دیگر از 35000 دستگاه پس از بهره برداری از آسیب پذیری در بالا سیلیکون سیستم های DVR. مقامات ایالات متحده گفت: این باتنت قادر به حمله به 100Gbps.

مارس 2018 — Schuchman انشعابات از سرهم بندی کردن و دریک و توسعه یکی دیگر از DDoS باتنت این زمان بر اساس Qbot نرم افزارهای مخرب آلوده ، این باتنت در درجه اول با تمرکز بر بهره برداری GPON روتر از شبکه مکزیکی شبکه تلویزیونی Telemax. Schuchman نیز وارد رقابت با سرهم بندی کردن هر دو در حال توسعه بات با هدف مانع عملیات یکدیگر را.

جولای 2018 — Schuchman آشتی با سرهم بندی کردن اما در این زمان اف بی آی به دنبال او. FBI مصاحبه Schuchman بعد که ماه.

اوت 21, 2018 — مقامات ایالات متحده به طور رسمی اتهام Schuchman اما اجازه می دهد او را به باقی می ماند در بزرگ در پیش از محاکمه آزاد شرایط.

اوت تا اکتبر 2018 — Schuchman می شکند پیش از محاکمه آزاد شرایط با دسترسی به اینترنت و در حال توسعه جدید باتنت (بر اساس Qbot فشار). او همچنین orchestrates یک swatting حمله دریک خانه اقامت است.

اکتبر 2018 — مقامات ایالات متحده بازداشت و زندانی Schuchman.

مقامات آمریکایی می گویند اگر آنها به اتهام سرهم بندی کردن و دریک اما آنها گفته بودند آگاه خود را در دنیای واقعی قرار گرفته است.

Schuchman التماس کرد گناه را به یک تعداد از تقلب و فعالیت های مربوط در ارتباط با کامپیوتر. او محکوم شد امروز به 13 سال در زندان بود و او نیز دستور داد برای خدمت به مدت 18 ماه از جامعه حبس پس از آزادی از زندان و سه سال دوره نظارت و انتشار است.

Schuchman را Nexus زتا هویت شد اولین مرتبط Satori باتنت در دسامبر 2017 بررسی نقطه گزارش.

به DOJ همچنین تشکر امروز شرکت هایی مانند Akamai, Cloudflare, گوگل, Oracle, پالو آلتو, واحد 42 واحد 221B, LLC به عنوان به خوبی به عنوان دانشگاه کمبریج برای خود در این تحقیقات کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>